Şimdi Ara

Kafayı yemek üzereyim interneti kapatıcam Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 senedir superonline abonesiyim. Tttnet'in 6mbps sağlaya bildiği adslede akk getirmesinden sonra superonline geçtim. İlk geçtiğimde cidden uygun fiyatlara uygun akkler vardı. Aradan iki yıl geçti bizim onay vermemize rağmen bizi 150 akk 50 mpbs + turkcell tv'ye geçirdiler. Babama her ne kadar gece kuşuna geçelim desem de, sınavlara çalışmazsın gece yarısı indirme yaparsın bahanesiyle kaldık. Neyse paket iyi güzel sözleme ile ilk sene 70 ikinci sene 80 tl ortalamada 75 tlye geliyordu sanırsam. Bu paket şuan ay sonu bitiyor. Babamı ikna edip gece kuşuna geçicektim ama bir baktım ki kampanya bitmiş. Bizim paketin 150 gb yok 100 gb geçen kullandığımdan pahalı 80 tl. Kardeşim bu nedir ya bu fahiş fiyatlar nedir ? Akk kaldırma kampanyasına katıldık diye iyice mi canımıza okuyorsunuz ? neyse kısaca sormak istediğim olay akk yüksek hızı en az 20 mbps pingi düşük (fiber) net ne vardır ? maks 80 tl verebileceğim aylık, türkneti hiç önermeyin çok kötü şikayetler var hakkında.

• Suepronline fiber kullanıyorsan 25mbit akksiz paket var 99tlye şuan için en uygun taahhüt verilebilir paket bu malesef.
  • 200 GB 25 Mbps 89 TL
    https://m.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/isik-hizinda-fiber-internet-kampanyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal etme gerekçesiyle 50mbps 250gb akk alabiliyorsun. yeni konu açmadan önce varolan konuları araştıralım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.