Şimdi Ara

365. MEBS-ANKARA-MAMAK TOPLANIYORUZ BEYLER! (Bilgiler İlk Sayfada) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
10
Favori
18.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu kibrista cep telefonu isi ne durumdadir akilli telefon sokabilir miyiz

Kktcell internet paketleri uygun ama sokamazsak turkyeyle iletisim kopar yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mebs yatıştır tadını çıkarın. Ama mebsten sonra 28inci mknz piyade tugayına düşen varsa geçmiş olsun. Ayazına çok sövecek

• Ohoo biz ordan geceli cok oldu
    1.tabur 5.bölük

• Benim de aynı mebs muhabere

• ssemiih S kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • yerler açıklandığından beri kıbrısı gözümde öyle bir büyüttüm ki içim daraldı artık.

neyse sadece öyle ya da böyle bir gün bitecek olması beni teselli ediyor..

sanırım kıbrısta'da bir görev edinip o göreve yapışıp kalmak en mantıklısı gibi geliyor şimdilik.

bu arada bir arkadaş hariç hala 14. zırhlı tugaya gidecek birini duymadım sanırım bizim için özel hazırlık yapılıyor :)

• mekanizee M kullanıcısına yanıt
    aynen, benimde öyle.
  • Arkadaşlar şimdi Mamak Mebs'ten sonra benim gibi Lefkoşaya gidecek arkadaş çok daha yemin töreni ne zaman olacak belli değilse uçak biletini şimdimi almamız gerekiyor ,askerde iken alabilir miyiz veya askeriye bizim yerimize alabilir mi nasıl olacak bilen varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve kibrisa akıllı telefon nasıl götürecez ilk baştan askercell alasim var ankaraya giderken onun kibrista çekmeyeceğini soyleyende gördüm .Ne yapmamız gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eemsmt1760 E kullanıcısına yanıt
    Bunu bende araştıriyorum hocam fakat buradaki hatlar kktc de roaming ile çalışıyormuş. Buda çok maliyetli oluyor. Orada ilk ayak bastığın yerde hat satanlar oluyormuş. Fakat tam bilgi alamadım

• Ballerion kullanıcısına yanıt
    Ahhh ahh hocam yarama bastın

• Esas Birliğ i28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 61 İNCİ P.A. 2 NCİ P.TB. 3 ÜNCÜ P.BL. / MAGOSA / MAGOSA var mı arkadaşlar?
  • Kıbrıs çıkanlar vodafone da buradan ve oradan araması dakikada 4 TL..
    Hat alma planı olanlar yurt dışında da aktif olacak internet paketli bir hat alsın ve whatsapp ile ulaşım sağlasın sevdiklerine, ailesine.
    Aksi halde fazla tuzlu

Kıbrıs'ta nerede olursak olalım alayı akıllı telefon kullanıyormuş hiç sıkıntı yapmayın. Tek olay ilk zamanlar telefonu üst devrelere göstermeyin sizi konuşturmazlar vs vs deniyor. Haberiniz ola
  • -- Eğitim BirliğiMEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

-- Esas Birliği39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 14 ÜNCÜ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

-- Statü KISA_DÖNEM ER

-- Sınıf PIYADE

Konuyu yeni gördüm umarım hepimiz için hayırlı olur ve sağ sağlim gider geliriz.
  • lordlyman L kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum tertip
  • Ekle Tertip :)
  • beyler bende mebs ankaradayım. acemi-usta MEBS ANKARA-MAMAK. bursadan başka gelen varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimize hayırlı olsun ve şimdiden hayırlı teskereler olsun. Beni de gruba ekler misiniz?

Eğitim BirliğiMEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA
    Esas Birliği14 ÜNCÜ ZH.TUG. K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. MUH.DES.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA
  • selamun aleykum beyler benımde Acemi mamak Usta 39. mekanize piyade tümeni kh. ve kh bl. Girne .

girneye giden varmı görmedim ben
  • bybatu44 B kullanıcısına yanıt
    Derhal devrem
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.