Şimdi Ara

Ağır Oturaklı Hacıemmi/Servis Bisikletleri Hk:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bisikletlerden çok anlamadığım için bu konu hakkında fikirlerinizi alacağım.

Hiç marka ve model bilgim yok.

Sanırım istediği modeller servis bisikleti olarak geçiyormuş yeni öğrendim. Ben yıllardır hacıdayıların altında Bisan modellerinden almak istiyorum ama dediğim gibi, yıllar geçince eminim buna yönelik daha iyi daha sağlam modeller çıkmıştır.
    Yerli veya yabancı ürün farketmez. Sizlerin doğrultusunda alacağım bisikleti.

Vitesli, hafif modellerden istemiyorum. Mümkümse düz mantık olması lazım. Ağır, oturaklı, yıllarca sağlam kalacak bisiklet lazım. Fiyatıda o kadar önemli değil.

Eğer bilgileriniz varsa yardımcı olun lütfen.

• Bu bisikletlerin en orjinali bisan marka oluyor. Bildiğim kadarıyla en kalitelisi de onlar. Kalite derken tabiki de sağlamlık olarak. Herşey düz mantık eski usül kalın telli frenler, geniş koltuk, sağlam arka bagaj, kalın sacdan yapılmış çamurluklar, orjinal pompası, sağlam ön arka göbek ve tekerlekler, sağlam dişliler ve aynakol. Tercihiniz sizi yorsa da güzel ve farklı bir tercih.
    http://www.bisan.com.tr/urun-gruplarimiz.aspx?id=1001
    Bu linkten ulaşabilirsiniz. Bisan bayileri getittirebilir yada internetten bulabilirsiniz.
    Tavsiyem bu modeli almanız yönünde.orjinali ve en sağlamı budur.
    Kalın telli çelik fren sistemi bir tek bunda mevcut. O yüzden orjinalliğini bu yoldan anlayabilirsiniz. Şimdiden güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesafe kısa ise 3 tekerlekli kargo bisikleri guzel veya hizmet bisiklet dediğimiz önde herhangi süspansiyon olmayan 1 veya 7 vitesli modeller var..
    Bisan-umit-Salcano-Bianchi-Carraro-Kron modellerine bakın derim almışken nexus7 önde 1 Arkada 7 dişli daha ideal
    Diğer kategorisinde yoksa Şehir bisiklet kategorisine bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Ekim 2016; 16:14:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkürler. Sizlerin üzerine bir araştırmadan sonra tank gibi sağlam Bisan almaya karar verdim.
    Hem sağlam, yılların eskimez bisikleti hemde nostaljik :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.