Şimdi Ara

1500 TL Bandında Telefon Önerisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Mi not 2 yi nerde satıyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_aKReP

Mi not 2 yi nerde satıyorlar ?

O telefon ülkemize gelmedi.

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    yurt dışından getirtip satıyorlar hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan.erkan99

yurt dışından getirtip satıyorlar hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde var

Yanlışınız var.Telefon daha gelmedi.Yabancı telefon sitelerinde var sipariş etsen bile gümrükten geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 29 Ekim 2016; 23:15:43 >
  • şuan bende bulamadım ancak ithalatçı garanti sizin için sorun değilse redmi note3 ve mi5 e bakmanı öneririm.
  • quote:

şuan bende bulamadım ancak ithalatçı garanti sizin için sorun değilse redmi note3 ve mi5 e bakmanı öneririm.

Benim telefona ihtiyacım yok hocam.Ben sadece Yanlışınızı düzelttim birde xioami nin bayisi olmadığı için ithalatçı normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 29 Ekim 2016; 23:23:05 >
  • Kullanıcısı olarak, reeder P10S derim. Üzmeyecek bir cihaz.
  • anladım hocam, teşekkürler

• quote:

anladım hocam, teşekkürler

Kusura bakmayın biraz abartmış olabilirim siz karar verebildinizmi telefon tercihi konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

quote:

Öncelikle merhaba arkadaşlar 1500 TL'ye telefon bakıyorum uzun bir süredir ancak bir türlü karar veremedim.

Benim için stabilite, uzun ömürlü 2-3 yıl kullanabileceğim, ortalama bir oyun performansı, günlük kullanımda üzmeyecek kasma, donma, ısınma vs. sorunu olmayan, kamerası memnun edicek düzeyle bir telefon arıyorum.

Aklımdaki modeller; Samsung A510, iPhone 5s, Huawei Honor7, Sony Xperia XA ve XA Ultra, HTC One A9 bunlar.

Xioami m5 ve meizu pro6 bir bakın derim hocam.

Hocam bir Lenovo Zuk2 incele ve araştır , memnun kalacağın bir telefon ...

• iphone 5s i bu adı geçen telefonların hepsinden daha uzun süre daha stabil kullanabilirsin 9.3.5 güncellemesinde kal yeterli
  • samsungun stabilliğini koruyamıyor, sony hem garanti desteği hemde kronik bir kaç sorunu varmış aralarında en uygunu f/p ürünü hemde taksit seçeneği yüzünden honor 7 oldu kronik sorunu yokmuş ve alan birkaç arkadaşım var çok memnun kaldı, fikrim değişmez ise honor 7 yi alacağım

• quote:

samsungun stabilliğini koruyamıyor, sony hem garanti desteği hemde kronik bir kaç sorunu varmış aralarında en uygunu f/p ürünü hemde taksit seçeneği yüzünden honor 7 oldu kronik sorunu yokmuş ve alan birkaç arkadaşım var çok memnun kaldı, fikrim değişmez ise honor 7 yi alacağım

İnşallah en iyi seçimi yapmışsınızdır.

• 2.bucuk aydir kullanicisi oldugum reeder p10s modelinide tavsiye ederim. 4gb ram 64gb rom 16 ve 8mp kamera şık hafif bir telefon marka takintin yok ise kacirma derim. Herseyi ile üst noktalarda yasarsin 1600tl'ye

• Merhaba kullandığım telefon reeder p10s tamamen fiyat performans cihazı size önerim p10s olacaktır.

• 1599 a reederin p10s düşünebilirsin gerçekten fiyatına göre çok performanslı bir cihaz. Gorilla glass 4 full hd süper Amoled 4 gb ram ve 64 gb gibi seçenekler bu fiyat aralığında çok cazip bir cihaz. Kullandığım için gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

• iniallah hocam alınca göreceğiz

• reeder biraz tedirgin ediyor beni marka olarak

• quote:

iniallah hocam alınca göreceğiz

Alınca kullanıcı yorumu yaparsanız almak istiyenler için iyi bir yazı olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.