Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.464
Cevap
11
Favori
28.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tulû

Veee beklenen haber ;
    Sipariş durumu : Bekleyen ödeme

Zaten havaleyi iptal edeceğim ödeme onaylanınca ; 14 sabahında kredi kartı ile tekrar sipariş vermiştim.

14 Ekim gecesi saat 1:00'de Yapıkredi hesabımdan havale yapmıştım 7 Plus 256GB için

Havaleyi iptal edebilmek için ödemenin onaylanmasını bekliyorum ben de.

Kredi kartı ile verdiğim diğer sipariş Cuma akşam 18:00'de "Gönderim Hazırlığı" olarak güncellenmişti , bugün yollarlar sanırım.

Lan heyecan yaptım ya veeee beklenen haberi okuyunca :D 30 saniye önce çıkmıştım beklenen ödeme diyodu korktum bi an ulan milletinki onaylandı benimki onaylanmadı mı diyecektim.

@anatolianwarrior
    Türkiye'de işlense para 1-2 gün içinde hallolur fakat sen satış ortağına gönderiyorsun aslında parayı. İlk olarak Türkiye Apple oradan sonra Avrupa'ya gidiyor para, yani süreç bundan uzuyor Apple sitesinde bile 3-5 iş günü sürer filan diyo.

• Kortizon1 K kullanıcısına yanıt
    anladım hocam.sıkıntı yoksa bekleriz artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal edip kart ile alsam ne kadar sürer acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

İptal edip kart ile alsam ne kadar sürer acaba

İptal etme daha çok süreci uzatırsın.
  • Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu
  • quote:

İptal edip kart ile alsam ne kadar sürer acaba

İptal edebilmen için ;daha doğrusu Apple'ın iptal işlemini başlatabilmesi için EFT ödemesini onaylaması lazım önce. Ondan sonra iptal...
  • quote:

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Hocam valla ne dedikleri belli degil. Ama ben gecen sene alirken space grey stoklari tukenmisti havale onaylandıktan hemen sonra kargoya verildi yine ona güveniyorum.

• Siparişler sayfasını yenile yapmaktan sayfa alev alcak artık. Hadi be kardeşim ya.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    İyi de hocam iban yazmis zaten hesap no ile alsa beyse iban da isme cok gerek yok bence. Ben yazdim gerci ama sikinti olmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

İyi de hocam iban yazmis zaten hesap no ile alsa beyse iban da isme cok gerek yok bence. Ben yazdim gerci ama sikinti olmaz bence.

eft de genel kuraldır o.
    iban yazınca alıcı ismi gözükmez.
    havale yaparsan alıcı ismi gözükür.

eft yaptığında, banka iban numarası ile alıcı ismini karşılaştırıyor bir yanlışlık olması diye.
  • İşlem tarihi ve saati
    :
    17.10.2016
    03:04

Saat 3'te nasıl geçmiş ilginç acaba cuma günü yaptım diye mi ? Apple sitesine baktım daha hareket yok telefonumu verinnnnnnnnnnnnnnn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-70392DCEF -- 17 Ekim 2016; 12:55:57 >
  • Telefonumu verin laaaaaaaaaaaaaaan
  • şu son telefonumu verinnn diyenleri görünce şu geldi aklıma :D

https://youtu.be/fWvjMNnRapQ?t=41m23s

Video tam dakikasında açılmazsa 41:23 'e sarın 10 saniye izleyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özcan93

İşlem tarihi ve saati
    :
    17.10.2016
    03:04

Saat 3'te nasıl geçmiş ilginç acaba cuma günü yaptım diye mi ? Apple sitesine baktım daha hareket yok telefonumu verinnnnnnnnnnnnnnn.

Aynı banka ise 24 saat olur. Siz de yapı kredi hesabı vardır yoksa olmaz. Eğer yapıkredi değilse de o an işleme alır para sabah ilk mesai saati ile hesaptan çekilir.

Anladim sagolun.

• Tutuklandık
  • 8 hafta nedir be. 2 ay bekleyecegime almam daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Noldu hocam onaylandı mı sizin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok sıkıntıdan apple canlı desteğe trolleniyorum..
    hocam alıcı ismine sadece apple yazdık sıkıntı olurmu ?para yanar diye ödüm patlıyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.