Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.464
Cevap
11
Favori
28.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Ben sistemi denemek için kılıf sipariş etmiştim çoğunuzun bildiği gibi hemde ilk eft deneyimim olduğu için direk telefon almak yerine önce bir kılıf almayı deniyeyim sorunsuz olursa telefonun parasını öyle gönderirim demiştim ancak dün sabah gönderdim eft yi şu saat oldu hala ödeme bekleniyor diyor kılıf için pazartesiye kadar bekleyeceğim bakalım ne zaman düşecek sistemlerine

3 sene önce 5-6 saatte onaylanmıştı ödemem.

iphone 7 yi herkes havale ile mi aldı. niye bu kadar sürdü hayret birşey.

apple ın haftası 3-5 adam tutup bu işi halletmesi lazımdı.
    bu kadar insanı madem mağdur etmemek için
    1 hafta önceden ön siparişe açmaları lazımdı.
    ürünler perşembe kargolanırdı .cuma-cumartesi teslim alırdı millet

apple kocaman bir

• Ödemeler yurtdışına çıktığı icin süreç uzuyor ve bu süreci hızlandırmanın maalesef bir yolu yok. iPhone 6 zamanında ayni süreci yaşadım ve ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu biliyorum. Havale yapan arkadaşların havaleleri önümüzdeki hafta içerisinde onaylanacaktır hafta sonu bir değişiklik beklemeyin. En kısa zamanda telefonunuza kavuşursunuz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Ödemeler yurtdışına çıktığı icin süreç uzuyor ve bu süreci hızlandırmanın maalesef bir yolu yok. iPhone 6 zamanında ayni süreci yaşadım ve ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu biliyorum. Havale yapan arkadaşların havaleleri önümüzdeki hafta içerisinde onaylanacaktır hafta sonu bir değişiklik beklemeyin. En kısa zamanda telefonunuza kavuşursunuz umarım.

önceki mesajımda detaylarını anlattım.
    6 saatte onaylanmıştı ödemem.
    yurtdışına aktarılması zaman almıyor demekki.
    operasyonel bir yavaşlık var ödemeleri onaylayan birimde.

birde açıklama kısmına kod yazmasak haftalar sürecek demekki.

satış sonrası birimle 2 kez konuştum mantıklı bir açıklama yapamadılar.

pazartesi ödemeler onaylanır umarım.

• Arkadaşlar canlı desteklere telefonlara abanıp baskı mı yapsak biraz? Belki biz baskı yapınca onlarda üstlerine üstlerine derken işimiz daha hızlı hallolur.
  • Gecen seneyi inceledim, eftyi cuma yapmisim pazartesi onaylanmis. Yarin onaylanabilir, bir de kargoya veriyorlar mi?

• Arkadaşlar bir kıpraşım var sipariş sayfasında, inceleyin sizde
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

• Üzgünüz.
    Ne yazık ki Sipariş Durumu hizmetlerimiz şu anda çok meşgul. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.

Acaba mı arkadaşlar??? Yoksa onaylanmaya mı başladı sipariş durumu sıkıntılı şuan.

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kortizon1 -- 16 Ekim 2016; 11:19:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Arkadaşlar bir kıpraşım var sipariş sayfasında, inceleyin sizde

aynı bendede.

• Uygulamada da böyle hata veriyor

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı. Web sayfası bakımdadır Salı'ya kadar onaylanır hafta sonu işlem olmaz hocam.

• Ben de de aynı şekilde, siparişler dışında tüm site düzgün çalışıyor, haftasonu bir değişiklik olacağanı sanmıyorum ama bakalım neymiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Gecen seneyi inceledim, eftyi cuma yapmisim pazartesi onaylanmis. Yarin onaylanabilir, bir de kargoya veriyorlar mi?

Ağzından bal damlıyor moruk :) Ulan inşallah yarın onaylanır birde kargoya verilirse aman diyim ya tadından yenmez. :) Senin saat kaçte onaylanmış geçen sene bakabilir misin?
  • Kortizon1 K kullanıcısına yanıt
    Saat kaçta onaylandığı önemli çünkü yarın büyük ihtimalle yeni stok bilgileri girilecek ve bu şişirme süreçler kısalacak, insanlar yine almaya başlayacak eğer öyle olursa büyük sıkıntı olur bizim için

• arkadaşlar son durum nedir?daha onaylanmadımı?ben daha beklemedeyim hala eft yi geçmedim.aslında benim elime 1 ay sonra geçmesi dahada işime gelir.şu anda iş gezisindeyim.1 ay kadar sonra asıl şehrime gidicem.ama 2-3 ay sonra teslim edeceklerse o büyük sıkıntı olur.önceki yıllarda bu şekilde alan arkadaşlar nasıl olmuştu bilgi verebilirlermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

arkadaşlar son durum nedir?daha onaylanmadımı?ben daha beklemedeyim hala eft yi geçmedim.aslında benim elime 1 ay sonra geçmesi dahada işime gelir.şu anda iş gezisindeyim.1 ay kadar sonra asıl şehrime gidicem.ama 2-3 ay sonra teslim edeceklerse o büyük sıkıntı olur.önceki yıllarda bu şekilde alan arkadaşlar nasıl olmuştu bilgi verebilirlermi?

Bir ay zamanın varsa daha ne usta. O zamana kadar çıkar piyasaya Teknosa vatan gibi mağazalar var ordan hemen alırsın.

• Ben yarın bizim eft'lerin onaylanacağını düşünüyorum fakat stok konusunda bir şey diyemeyeceğim bence biraz daha böyle gider süreçler ama bizimkileri önümüzdeki hafta içinde ulaştırırlar elimize. Benim düşüncem böyle yani. Yarın sabah kalktığımda inşallah 09.00'da siparişiniz işleniyor veya gönderildi yazısını görürüm ya. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kortizon1

Ben yarın bizim eft'lerin onaylanacağını düşünüyorum fakat stok konusunda bir şey diyemeyeceğim bence biraz daha böyle gider süreçler ama bizimkileri önümüzdeki hafta içinde ulaştırırlar elimize. Benim düşüncem böyle yani. Yarın sabah kalktığımda inşallah 09.00'da siparişiniz işleniyor veya gönderildi yazısını görürüm ya. :)

Bana da salı günü onaylanır gibi geliyor. Benim 7 32 silver sanırım benimkinde sıkıntı olmaz hemen kargolanır zira bakıyorum kimse silver istemiyor benim için çok iyi

• Kortizon1 K kullanıcısına yanıt
    Gönderildi yazısı neredeyse imkansız hocam hep akşama doğru giriyorlar ama işleniyor yazısı gelebilir :)

• Siparişlerim kısmına hala erişim yok ne çıkacak altından acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Siparişlerim kısmına hala erişim yok ne çıkacak altından acaba

düzelmiş
    hala ödeme bekleniyor diyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.