Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S7 ve S7 edge’i yeniden öne çıkartacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 7’nin yaşadığı sıkıntılardan sonra, firma S7 serisi üzerinde yoğunlaşacak. Samsung yaşadığı darbeyi atlatmak adına Galaxy S7’yi öne çıkartacak.

Note 7 artık piyasadan çekiliyor olabilir ama Samsung halen Galaxy S7 ve S7 edge gibi iki kaliteli cihaza sahip. Bu iki cihaz da tıpkı Galaxy Note 7 gibi yüksek donanımla piyasaya sürüldüler. Hepsinin ötesinde Galaxy S7 şu an için iPhone 7'ye en büyük rakip.

GALAXY S7 VE S7 EDGE ÜRETİMİ ARTTIRILACAK

Galaxy Note 7 ise şirketi 17 milyar dolarlık bir zarar vermiş durumda. Üçüncü çeyrekte ciddi bir yükseliş göstermesine rağmen, muhtemelen 4. Çeyrek rakamları hiç hoş olmayacak. Samsung bu açığı Galaxy S7 ve S7 edge'e yüklenerek kapatmak istiyor.

Galaxy S7 için ciddi bir pazarlama sürecine geçilecek. Aynı zamanda üst segmentte yaşanacak rekabete hazır olduğunu da kanıtlamak istiyor. Yine de Galaxy S8'in 2017 başında çıkacağını düşünürsek, bu hamle yeterli gelmeyebilir. Samsung kayıplarını kapamak için çok daha farklı yönelimlere eğilebilir. Bakalım Galaxy S7'lerin yeniden pazarda öne çıkarılması işe yarayacak mı?

http://www.sozcu.com.tr/2016/teknoloji/samsung-galaxy-s7-ve-s7-edgei-yeniden-one-cikartacak-1443582/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar hocam , tam kesin olarak kafamda Galaxy S7 için karar verip n11 den 2199 TL ye alma aşamasına geldikten sonra sizin makalenizi gördüm ve açıkçası bir geri adım attım sipariş bile verebilirdim çünkü an meselesiydi Yani bir defa online mağazadan alacaktım gerçekten 10 binin üzerinde yorum almış ve Samsung Türkiye garantisi kesin ürün olsa da , dediğiniz gibi Samsung un olası bir s7 ve edge modellerinde fiyat kırması durumunda bir Vatan Comp. mağazasından elden belki daha bile uyguna alıp gelmek bana daha akıllıca ve biraz daha güvenli geldi , zaten tek çekim alıcam kredi kartına , Vatan da tek çekim veriyor ama farkı 300 lira daha pahalı n11 de ki online mağazaya kıyasla :)

Ne dersiniz , olası bir S7 indirimi (Samsung taraflı) hızlı biçimde piyasayı ve mağaza raflarını da etkileyecek biçimde gelir mi ? Ya da Vatan tam S7 EDGE için kendince ciddi bir indirim yapmışken S7 için de yapabileceğini öngörüp beklemek ve şu anda n11 de ki 2199₺ a yakın bir fiyata indikten sonra Vatan Mağazasından gidip almak daha sağlıklı olmaz mı sizce de ? Şu kesin Samsung Galaxy S7 alıcam ama 1 hafta sonra 2000 liranın altına inerse hani çok koymaz ama üzer Etrafında ki insanların "ya gittin 2200 liraya riske girip internet den aldın şimdi mağazada -atıyorum- 1900 Lira bekleseydin ya..." gibi vır vırı da cabası

Fiyat konusunda bir iyileşme şayet yaşanacaksa beklemeye değecek kadar olur mu sizce son olarak bunu sorup bitireyim :)

• S8'ın sene basında cıkacagını dusunmuyorum. Note7'ye benzer bır hata olursa fırmanın sonunu getırır. Bence bu sefer testlerı daha uzun tutacaklar. Ayrıca bu olayı unutturmak ıcın bıraz zaman gecmesı gerekıyor. Mıllet temkınlı yaklasacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 17 Ekim 2016; 5:53:38 >
  • Fiyat düşer belki.Eski kullanıcılarını kazanma peşindeler.

• samsung'un note 7'de yaşadığı felaketten sonra samsung bitti, artık belini doğrultamaz, diğer modellerinde de aynı problem yaşanabilir o yüzden artık samsung almayacağım diyen insanlarla karşılaştım. tabi bu olay samsung'a çok büyük zararlar ettirdi ama hala samsung bana göre bu sektörün lideri konumunda, çünkü hala çeşitlilik desen samsung'da, her bütçeye hitap eden çeşitlilik yine samsung'da ve en önemlisi bu alanda ki en yenilikçi marka yine samsung.

yani kısacası note 7 olayı samsung u sarsar ama asla deviremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

Fiyat düşer belki.Eski kullanıcılarını kazanma peşindeler.

tabi canım senin için düşürürler emin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

Fiyat düşer belki.Eski kullanıcılarını kazanma peşindeler.

tabi canım senin için düşürürler emin ol.

Benim için dediğimi hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

Merhabalar hocam , tam kesin olarak kafamda Galaxy S7 için karar verip n11 den 2199 TL ye alma aşamasına geldikten sonra sizin makalenizi gördüm ve açıkçası bir geri adım attım sipariş bile verebilirdim çünkü an meselesiydi Yani bir defa online mağazadan alacaktım gerçekten 10 binin üzerinde yorum almış ve Samsung Türkiye garantisi kesin ürün olsa da , dediğiniz gibi Samsung un olası bir s7 ve edge modellerinde fiyat kırması durumunda bir Vatan Comp. mağazasından elden belki daha bile uyguna alıp gelmek bana daha akıllıca ve biraz daha güvenli geldi , zaten tek çekim alıcam kredi kartına , Vatan da tek çekim veriyor ama farkı 300 lira daha pahalı n11 de ki online mağazaya kıyasla :)

Ne dersiniz , olası bir S7 indirimi (Samsung taraflı) hızlı biçimde piyasayı ve mağaza raflarını da etkileyecek biçimde gelir mi ? Ya da Vatan tam S7 EDGE için kendince ciddi bir indirim yapmışken S7 için de yapabileceğini öngörüp beklemek ve şu anda n11 de ki 2199₺ a yakın bir fiyata indikten sonra Vatan Mağazasından gidip almak daha sağlıklı olmaz mı sizce de ? Şu kesin Samsung Galaxy S7 alıcam ama 1 hafta sonra 2000 liranın altına inerse hani çok koymaz ama üzer Etrafında ki insanların "ya gittin 2200 liraya riske girip internet den aldın şimdi mağazada -atıyorum- 1900 Lira bekleseydin ya..." gibi vır vırı da cabası

Fiyat konusunda bir iyileşme şayet yaşanacaksa beklemeye değecek kadar olur mu sizce son olarak bunu sorup bitireyim :)

fiyat düşmez s6 edge ve edge+ bunu görmen için yeterli sanırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.