Şimdi Ara

Digiturk Paketimi Yükseltmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturk müşteri hizmetleri bana bir teklifte bulundu. Ben de babama danışıp döneceğimi söyledim. Ve paketimizi 12 ay taahhütle yükseltmeye karar verdik. Bir süre sonra aradım tekrar. Teklifin kampanya bölümünden yapıldığını ve tekrar ordan arayacaklarını söylediler.

1 2 hafta bekledim arayan falan yok. Tekrar aradım dedim paket yükseltecektik aramadınız. Evet beyfendi arayacaklar sizi dediler. Ben de haftalardır bekliyoruz daha ne kadar sürecek dedim. Evet durumunuzu acil olarak işaretliyorum dediler. Yine 1 hafta oldu aramadılar.

Nasıl bir firma para vermek, hizmet satın almak isteyen bir müşterisini bi tarafına bile takmaz bilmiyorum ama ilk kez şahit oldum.

7 8 yıldır digiturkteyiz sanırım. Bundan sonra her uydu sağlayıcısına gider ama asla digiturk kullanmam. Cidden yok böyle bir rezillik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    Şikayet talebi oluştursaydınız keşke.O zaman hemen arıyolar beklemekle bi çözüm olmuyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Şikayet talebi oluştursaydınız keşke.O zaman hemen arıyolar beklemekle bi çözüm olmuyor malesef

Müşteri hizmetlerinden telefonla mı oluşturuluyor hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Digiturk müşteri hizmetlerini arayın ve bu konu ile alakalı bir şikayet kaydı bırakın. Mutlaka geri dönüş yaparlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.