Şimdi Ara

(Varsa) Friends'ten daha iyi sitcom önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Seinfeld
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIT N RUN

Seinfeld

hocam 2.sezonun ortalarına kadar izledim ve friendsin yanına bile yaklaşamayacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: temür

quote:

Seinfeld

hocam 2.sezonun ortalarına kadar izledim ve friendsin yanına bile yaklaşamayacağını düşünüyorum

Friendsin de ilk 2 sezonu çöp komedi olarak seinfeld daha iyidir ama friendsdeki aile ortamı çok farklıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha iyisi yok ama bir tık altı that 70's show var.

absürdlük istiyorsan da en iyisi arrested development

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 3 Ekim 2016; 16:49:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

daha iyisi yok ama bir tık altı that 70's show var.

the 70s showu inceleyeceğim. fakat benim aradığım daha çok güldürünün yanında dram da sunması absürtlere pek bakmıyorum.
  • quote:

quote:

the 70s showu inceleyeceğim. fakat benim aradığım daha çok güldürünün yanında dram da sunması absürtlere pek bakmıyorum.

tamam 70's show hoşuna gider.

louie'ye de bi bak derim çok başarılıdır o da. bazı bölümleri full dram. üzülüyor insan louie'nin ezikliğine.
  • quote:

quote:

Senin aradığın şey Scrubs. '70s Show'un 2.sezonundayım ama öyle çok iyi değil. En fazla çerezlik. Çok canım sıkılırsa açıp 1-2 bölüm izliyorum. Zaten adam gibi altyazısı da yok. Eğer izleyeceksen de Netflix'te var. Bir ay ücretsiz üyelikle izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

quote:

quote:

Senin aradığın şey Scrubs. '70s Show'un 2.sezonundayım ama öyle çok iyi değil. En fazla çerezlik. Çok canım sıkılırsa açıp 1-2 bölüm izliyorum. Zaten adam gibi altyazısı da yok. Eğer izleyeceksen de Netflix'te var. Bir ay ücretsiz üyelikle izleyebilirsin.

ona da bakayım o zaman

• Kardeşim iyi bi başlangıç yapmışsın benim önerilerim:
    The Big Bang Theory
    Friends(tavsiye ederim)
    How I Met Your Mother(friends çakması denmesine karşın bence efsanedir)
    It’s Always Sunny in Philadelphia(kesinlikle tavsiye ederim)
    Mistfits
    Coupling(kesinlikle tavsiye ederim)
    Chuck(tam komedi sayılmaz ama fena değil )
    Community
    Suits
  • quote:

quote:

Seinfeld

2.sezon bitiminde seinfeld i bende bırakmayı düşünmüştüm.ama gel gelelim dizi 3.sezonda başlayan kıpırdanmalar ve 4.sezonda ki şahlanışla beni kendine esrarengiz bir biçimde bağladı.friendsin sıcaklıkğını,seinfeldin fazlasıyla realist trajikomik ortamında bulamamızdandan dolayı friendsi seinfeld karşısında bir adım önde tutman normal karşılanabilir ama bu iki diziyi karşılaştırıp seinfeldi bilmemneyin totosuna sokman bence seinfeld e haksızlık olur.herneyse zevkler ve renkler tartışılmaz diyelim.belki yine de sevemeyebilirsin ama seinfeld e en azından 4.sezonun sonuna kadar bir şans vermeni öneririm.

• How I Met Your Mother
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana göre de Seinfeld daha iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.