Şimdi Ara

Arkadaslar acil türk telekom tüketici mahkemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar internet sozlesmem bitti beni ikna masası aradı adamın sunduğu avantajlar
    Şöyle
    bedava modem
    16 Mbps hız 50 akk
    Evindeki kopma sorunu için teknik ekip
    Ve telefon için 7-8 lira civarı teklif
    Şimdi geliyoruz asıl olaya
    Ne evime teknik ekip nede telefon 7-8 tl oldu
    Ayrıca modemi de almadım
    Aradım şikayet kaydı oluşturdum türk telekom benim haklı olduğumu buldu sözleşme fesih bedelini kendileri karsilayacakmis tamam o zaman iptal ediyorum dedim şuanda modem kampanyaniz beklemede iptal edemiyoruz dediler şimdi ben tüketici mahkemesine gitsem herhangi hak elde edebilirmiyim ayrıca konuştuğum bütün çalışanların sicil numaralarıni ve görüşme saatleri elimde adamlara söylüyorum sizde araya gideceksiniz davada yok sallamiyorlar
    Ayrıca ben o ses kayıtlarını alsam 3 üncü kişilerle paylassam bir sıkıntı olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla kardeş Allah yardımcın olsun bu ttnet insanı öyle belalara batırıyorki derdini bile anlatamıyosun..

10 yıllık müşterileriyiz defalarca taraflarından kazıklandık yazsam burda sabaha kadar bitiremem. Ama yeter başka iss ye geçicem şahsen sözleşme bitince..

İyice kaypak oldular son birkaç senedir sözleşme bitince kedi gibi oluyolar imzayı atınca s..tir ediyolar..

• WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Biktirdilar doğru diyosun çıkana kadar kedi gibiler sonra musteri sorun mu yaşıyormus başka bir şey mi istemiş umrunda değiller ama mahkemeye taşımayı düşünüyorum

• MezunDoktor M kullanıcısına yanıt
    2013 te tüketici hakem heyetine başvurmuştuk geri adım attılar ama yine de alacaklarını almışlardı ama senin kaybetçeğin bişey yok.. Biz sözleşmeyi fesih etmek zorunda kaldık bildiğin dolandırdı herifler.. Sözleşmeyi fesih edince ttnetten aldığımız 36 ay taksitli laptopun geri kalan bütün taksitlerini peşin ödemek zorunda kaldık 1000 lira falan.. Sonra düşündüm adamların istediği buydu zaten..

Mesela geçen sene senin belirttiğin aynı pakete görevli 100gb akk dedi imzaları attık falan fatura bi geldi 50gb akk mış.. Bir de hattım desteklemesine rağmen 16mbit bile vermiyolar 8 e düşürüp duruyolar artık ses etmiyorum..

Birde tt görevlisi eline faturayı vermemize rağmen gidip başka kişinin fatura ödemesini yapmıştı ki o tam bi rezaletti.. 3 hafta intetnetsiz kaldık veznedekinin yaptığı hata yüzünden..

• WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Suan konusmalarimizda kendilerinin %100 hatalı olduğunu kabul ediyorlar eğer ayrilirsam sözleşme fesih bedelini türk telekom karsilicak benim bir kaybım olmayacak ama tüketici mahkemesine gitsem sadece ders vermek amacıyla gidecegim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.