Şimdi Ara

lole yeni başladım hero önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lole başlayalı 1 hafta civarı oldu.şu an en çok teemo ile oynuyorum.
    sizden teemo ya benzer hero önerisi bekliyorum.ayrıca diğer koridorlar içinde öneri bekliyorum

• biraz daha ne istediğini belirtirsen öneri yapalım. uçan kaçan mı birşey mi istiyorsun. çok vuran mı istiyorsun. teemoyu nerde oynuyorsun. hangi koridoru seviyorsun. tank herolarla aran nasıl. zaten yeni başladığından hero alacak durumun yoktur. sen her hafta free heroları oyna temiz temiz. kafana takılanları da buraya sor. beğendiklerini not al ip biriktirince açarsın.
  • ücretsiz şampiyon rotasyonuna gelen şampiyonlardan oyna. yeteneklerine bak. internete gir mesela atıyorum "jax build" yaz mobafire dan veya probuilds gibi sitelerden usta oyuncuların çıkmış olduğu eşyalara bak. oynayıp beğendiğin şampiyonu alman daha iyi olur. şimdi ben sana Shen al derim alırsın beğenmezsin. o yüzden dediğim gibi yapman daha iyi olur.
  • Wayne al,herkesi teqlİyOgHr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jax

• Aşırı Zeki Adam kullanıcısına yanıt
    teemo ya benzer istiyosan shaco evelyn öneririm ve son olarak twitch zıplasın istiyosan diana akali iyi seçim ama yeni başlayan biri diana oynamamalı en iyisi twitch oyna onun gibi görünmez oluyo + pasifi zehir etkili 5 kere vur sonra e ulti+runaan bütün işi bitiriyo karşı takımın o levellerde oyunu bilmeyen 0/20 0/35 giden adamlar çok onlar sayesinde çok iyi kasarsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

biraz daha ne istediğini belirtirsen öneri yapalım. uçan kaçan mı birşey mi istiyorsun. çok vuran mı istiyorsun. teemoyu nerde oynuyorsun. hangi koridoru seviyorsun. tank herolarla aran nasıl. zaten yeni başladığından hero alacak durumun yoktur. sen her hafta free heroları oyna temiz temiz. kafana takılanları da buraya sor. beğendiklerini not al ip biriktirince açarsın.

öncelikli yüksek hasar veren bi hero düşünüyorum,ağır hantal olmasın,seri bi hero
  • Yasoo

• Hocam LOL'e yeni başlayan her arkadaş gibi seninde bir GAREN kullanman gerek bence?
  • shaco
  • Xin Zhao, Lux kesinlikle seversin. Katarina derdim ama değiştirecekler. Bu arada yeni başlamışsın şunu söyleyeyim, minyonlara son vuruş yapmak rakibe vurmaktan daha önemlidir. Minyonlara canı çok azalana kadar bekle ve vur, ayrıca Twitch.tv ve YouTube aracılığıyla profesyonel oyuncuları izleyip kendini geliştirebilirsin.

• yasu al 800k kas
  • Top lane için: Fiora,İrelia,Riven

Jung İçin: Khazix,Rengar,Olaf

Mid İçin: Talon,Yasuo,Brand(tf lerde oldukça etkili),Karma(doğru bir buildle hem ölmüyor hem de iyi
    hasar çıkarıyor),Annie

Adc: Miss Fortune(ultisi tf lerde iyidiir) caitlyn,tristana,twitch,vayne(diğerlerine göre biraz zordur

Sup: Lux, Karma, Morgana

• Master jax annie olmadı garende oynarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.