Şimdi Ara

ios 10 YÜKLEMEYİN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BAYA PERFORMANS KAYBI YAŞANIYOR ARKADAŞLAR GRAFİK YÜKSEK OYUNLARDA FPS DÜŞÜŞLERİ YAŞANMAYA BAŞLAR İLERDE BENCE 9 SÜRÜMÜNDE KALMAK DAHA MANTIKLI

• İphone 3g den beri kullanırım .. Ağzımız yandı... Modelin piyasaya çıktığı sürüm esastır... Uygulama desteği sürdükçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıllık 5s ios 9.3.5de bırakacağım büyük ihtimalle
  • IOS 10 dayım ve sorun yasamıyorum harika. Cihaz iPhone 6
  • Yalan yok ios 10 hala tam oturmadı.
    Çok hata var bir önceki sürüm daha iyiydi.

Örnek hatalar neler:

Uygulamalarda donma kapanmama.

Home ve kapatma tuşuna 10sn basılı tutunca restart atıyor. Bu işlemde mavi ekran vermemesi gerekir ancak mavi ekran verip restart atıyor bu bir yazılım sorunu olabilir.

Sonuç: Elbet düzelecek sonunda ölüm yok 3 aya rayına oturur

• Ne hatasi kardesim catir catir calisiyor ? paronoyak paronoyak konular açmayin

• 3gs'den beri iphone kullanıyorum. 6s ime çıktığı gün ios10 yükledim ama fazla dayanamadım sürekli çökmeler, programların birkaçını tanımaması ve mesaj göndereceğim zaman metinleri kopyala yapıştır yaptığımda programdan atması benide çileden çıkardı.... Anlayacağınız arkadaş haklı, ios 10 henüz tam oturmamış.
    Tekrar 9'a döndüm şimdi rahatım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilakdere -- 28 Eylül 2016; 22:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Ne hatasi kardesim catir catir calisiyor ? paronoyak paronoyak konular açmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatmirkelam

IOS 10 dayım ve sorun yasamıyorum harika. Cihaz iPhone 6

kardeş bendede iphone 6 var ama video sonunu izlemedin heralde cihazın performansını düşürüyor ileriki zamanlarda oyunlarda bile sorun çıkarır %10 luk bir kayıp az değil
  • İphone 5s aldığım da ios 9.2.1 ile geldi ardından 9.3.2 ye güncelledim o gün bugündür dokunmadım.
    Memnunsan güncelleme taktiğini kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Ne hatasi kardesim catir catir calisiyor ? paronoyak paronoyak konular açmayin

NEREDE HATA YAZIYOR OKUMADAN ŞEYİNDEN UYDURMA ÖNCE İÇERİKDEKİ CÜMLEYİ OKU VE VİDEONUN SONUNDAKİ GEEK TESTİNİ İZLE ANLARSIN
  • Hep en guncel surum yukledımhıc denılenlerle karsılasmadım sorun sızde gıbı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Hep en guncel surum yukledımhıc denılenlerle karsılasmadım sorun sızde gıbı

canım videoyu benmi çektim sence ve biz hata varmı diyoruz sanki bazı cihazlarda çıkabilir ama performansı bilerek düşürüyolar diyoruz videoyu izle hak verirsin...
  • Nerede o eski günler. İos 6.1.4 windows xp gibi en stabil sürümdü. 4 yıldır güncellenmemiş iphone 5 im var. Gözüm gibi bakıyorum.

• Performansta uygulama acilislarindaki milisaniyelik geri kalmalar disinda bir sorun yok. O da daha ilk sürüm olmasindan kaynakli diye dusunuyorum. IOS 10 gayet stabil ve guzel cikti piyasaya. Bir sonraki sürümde uygulama uyumsuzluklari da halloldukca uygulama acilislari da hizlanir ve bi sorunu kalmaz

• Ben de pek beğenmedim, ios 9.3.5 e geri döndüm. Bu sefer ios 9.3.5'in imzaları bayağı uzun süre kapanmadı.
    Zaten ios 9.3.5 ile iki yıl idare ederim sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk iOS tecrübem 6s plus ile. Herkes aynı şeyi söylüyor ama ben gayet memnunum ios10dan. Tatava yapmayın yükleyin

• Asla yüklemeyeceğim. iPhone SE. Ve bozulana kadar ios 9.5 de kacalak.

Azıcık Apple kullanmış olan sebebini bilir.

• İos 10.1 beta 1 yükledim gayet canavar gibi calişiyor pil konusunda da iyi bence memnun kalmiyan beta yüklesin en azindan feedback uygulamasi sayesinde şikayetlerinizi belirtirsiniz yardimci olur güncelleme ciktikça daha başarili olucaktir..

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt
    Zaten 6s için sıkıntı yok ios 10 konusunda. Sıkıntı i6 ve i6 plus da. Açıkcası ben ios 10 a 3 hafta zor dayandım dün 9.3.5 e döndüm, gerçekten telefonda rahatlkadı bende. IOS 10 da kamera geç açılıyor whatsapp öyle ne açarsam açayım delirtiyor hiç iphone bekler mi uygulama açarken telefondan soğudum. Neyseki 9.3.5 e dönüş varmış. İlk defa yeni bir ios dan eski sürüme geçiş yaptım, iyi kide yapmışım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.