Şimdi Ara

Ram's Motors Dolandırıcılığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
30.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yurt dışına kaçmıştır çoktan ama yakında bulurlar onu o lüks galerici tayfa'da ne olaylar dönüyor nerelerde bağlantıları var.
  • Ticaret yaptıkları Mert Gülay denen tipe bak... Tam bi Amerikan Rüyası sunan dolandırıcı concon kılıklı bir hergele... Bir de iş adamı felan deniyor, ne iş adamı, bildiğin hıyarto..
  • Yakinen tanıdığım bir abim yakın dönemde Porsche Panamera almıştı bu firmadan.
    Ucunun kendisine dokunacağını sanmıyorum tabi.
    Arabayı her gördüğümde de içimin gittiği doğrudur.
    Ah şu parasızlık
  • Benden 2-3 yaş büyük bu arkadaş. Çekirdekten bile yetişse bu yaşta böyle bir galeriyi idare etmesi zor iş derim.
    Başka yerlerde de okudum akıl hocaları abileri vardır diye.
    Planını kendince kusursuz yapmıştır ama ne yaparsa yapsın o parayı ona rahat yedirmez kimse.
    Benim şahsen 2-3 milyon param batsa afiyet olsun diyemezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Bende dolandirici olcam en temizi çek

Hapis yok ucu acik bi sistem mis gbi valla ulkeye bak zaten heryer karsiliksiz cek

Bazi insanlar ruhsat sahibi olmasada para verdim diyip kendinin olmayan araci almis goturmus cok buyuk olay

Cocuk 4 yildir piyasada 4 yildir buju planladigini sanmiyorum ust akil biri bahsetti bence

Asıl vurgunu yapanlar arabaları ucuza alanlar. Şimdi bu arabaları ucuza alan adamlar aldıkları arabayı sahiplerine teslim ederse onların zararını kim ödeyecek? Veya onlar araçları bu gerçek sahiplerine teslim etmezlerse onlara zararlarını kim karşılayacak?

Çetrefilli bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Hapis yok ucu acik bi sistem mis gbi valla ulkeye bak zaten heryer karsiliksiz cek

Bazi insanlar ruhsat sahibi olmasada para verdim diyip kendinin olmayan araci almis goturmus cok buyuk olay

Cocuk 4 yildir piyasada 4 yildir buju planladigini sanmiyorum ust akil biri bahsetti bence

Asıl vurgunu yapanlar arabaları ucuza alanlar. Şimdi bu arabaları ucuza alan adamlar aldıkları arabayı sahiplerine teslim ederse onların zararını kim ödeyecek? Veya onlar araçları bu gerçek sahiplerine teslim etmezlerse onlara zararlarını kim karşılayacak?

Çetrefilli bir durum.

Rivayete göre bir aracı, on kişiye sattıklarıda söyleniyor? Aceba bu durumda ne olacak ..

• quote:

Orijinalden alıntı: senzu

quote:

quote:

Çetrefilli bir durum.

Rivayete göre bir aracı, on kişiye sattıklarıda söyleniyor? Aceba bu durumda ne olacak ..

ne olacak, kim kime gucu yeterse o alacak orman kanunu gecerli galericilikte. yakinda duyariz CADDEDE LUKS ARACINDA TARANDI! mansetlerini

• TT den cok begendigim yorum

"bu kadar para çalana hırsız denmez ; bey denir.
    Daha fazlasını çalabilirse ilerde başbakan bile olabilir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

ya Allah askina istanbulun en iyi yerlerinde en buyuk dukkanlarda arabalara milyon euro baglayarak her hangi bir katakulli olmadan is yapip batmayacak bir galeri olabilir mi,arabanin yurt disi gelis fiyati bir kere belli bu adamlar 1 arabadan maksimum 3 tane aliyor fabrika cikisi ole buyuk bir indirim ile alamazlar(bir borusan bir mengerler olamazlar anlaminda) arabanin vergisi belli ve bu aracin alinmasi gereken fiyat araligi belli ederi belli, simdi bu adam milyon euroyu %10 %20 kazanmak icin bagliyor olabilir mi bu ise ? elbet yapicak bir pislik ya opsiyon gostermeyecek ya eksik otv yatiracak ya zaten baska pis bir isin parasini aklayacak vs vs yani istersen yilda 10 milyon euro degerinde araba sat %10 %20 ile batarsin batmasan bile inanilmaz bir parayi bosa calistirirsin suan donerci senden cok kar ediyor.Elbet bir pislik var yaptiklari iste yoksa bu adamlar neyine guvenip mercedesler bmwler getiriyor satiyor.

Aynen.

Lüks oto galerilerinin esas amacı kara parayı aklamaktır.

• Bu dolandırıcının çocukluk arkadaşı açıklama yapmış. Bu zamana kadar herkese para kazandırmış. Ancak son zamanlarda batmaya doğru gittiğini görenler buna rağmen bu adama guvenmisler. Adamda altında kalmış. 26 yaşında ki adam bu kadar 3 kağıtçı olabiliyor işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Çetrefilli bir durum.

Piyasa fiyatının bariz altında aldığın malda suç ortağı gibi kabul görürsün, malı elinden alırlar.

Piyasa fiyatından almışsan pek bir şey yapamazlar.

Hukukta böyle diye biliyorum.

• Kadıköy minibüs caddesi ziverbey bağdat caddesi
    Bunun gibi galerilerle dolu. Vatandaşa bir şey olmamış çok şükür. Helal parayla alınabilecek arabalar değil bunlar. Galerideki tipleri görsen adres bile sormaya korkarsın. Kara para aklayıp vurgun yapıyorlar.

• Adam zaten 26 yasında gelınebılecek en yuksek yere gelmiş acgozlulukten şimdi de bu durum ortaya cıkmış. Yakalanırsa hayatı kayar. Ama delikanlı adammış en azından baskaları gibi gucunun yettigi fakirleri degil zengınleri dolandırmıs
  • Adamı geçtim ailesine yazık, annesi babası yakından tanıdıgım iyi insanlardı..
  • İçimin yağları eridi ya 😂 Geçenlerde Kadıköy'de bir galerinin üstündeki dairede işim var, arabayı binanın yanına parkediyorum, içerden dayılanarak çıktılar birader orası bizim diye. Devletin belediyesinin sokağını tapulamış sanki hanzolar. Neyse bendeki de şirket aracı olunca zarar verirlerse diye umursamadım ve "valla kusura bakma kardeş o zaman çevresine çit çekseydin" dedim ve devam ettim. Geldiğimde baktım aynaları kapatmışlar, silecekleri kaldırmışlar falan ama bi zarar vermemişler. Tam çomar bu galericiler.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Bulunmaz redbull o ise kalkisan elbetteki basina gelecekleri dusunmustur.Bu Atalay Filiz degil ki parkta yatsin,dolmusla seyahat etsin...adam estetik olur ozel klinikte,kafayi kazitir,sakal birakir,lens takar kisaca para olduktan sonrasi gerisi kolay.Yurtdisina kacmasina da gerek yok sahte kimlikle ev kiralar,satin alir ufak gozden uzak ilcede yasar gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Bulunmaz redbull o ise kalkisan elbetteki basina gelecekleri dusunmustur.Bu Atalay Filiz degil ki parkta yatsin,dolmusla seyahat etsin...adam estetik olur ozel klinikte,kafayi kazitir,sakal birakir,lens takar kisaca para olduktan sonrasi gerisi kolay.Yurtdisina kacmasina da gerek yok sahte kimlikle ev kiralar,satin alir ufak gozden uzak ilcede yasar gider.

Hocam sen 80 milyon liranı uzak bir ilçede yaşayarak mı harcarsın

• Türkiye'de kanun var. Evet, Orman Kanunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bimmerist

quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Hocam sen 80 milyon liranı uzak bir ilçede yaşayarak mı harcarsın

bodrum , çeşme , marmaris vs. gibi bir yer olduktan sonra neden olmasın ? öyle güzel yaşanır ki oralarda anlayamassın zaten belli bir süre geçtikten sonra arama olayı hikaye olacaktır yani rahat rahat büyük şehirlere girer çıkar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.