Şimdi Ara

Sony Xperia C4 - Asus Zenfone 2 Laser(5inc)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 800 liralık bir bütçem var bu iki telefondan hangisini önerirsiniz, lehime aleyhime ne olur?

• istediğin özellikleri söyle ona göre yorumlayalım,elimizden geldiğince.
  • crywolf34 kullanıcısına yanıt
    kardeşime alacağım bir telefon olacak 800 liraya da bulunabilecek en iyileri bunlar diye düşündüm o yüzden bu ikisini koymuştum.
    Üniversiteyi yeni kazandı, bundan önce s2 kullanıyordu, pek ağır oyunlar oynadığını görmedim, genel olarak internette çok vakit harcar, her akşam kulaklığı kulağından düşürmez, fotoğraf çekinmekle pek alakası yok ama yine idare eden bir şey olsun istiyorum, 2-3 sene götürse hiç fena olmaz:) ,
  • bir 100 daha çık Gm5 plus al bari.Özellikleri ve 2 yıl günceleme desteği ile bayağı götürür onu.
  • crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yüz daha çıkma ihtimalim yok en son sınırdayım ama bu ikisinden hangisini önerirsin yada bu fiyata bunlardan bir tık daha iyi başka telefon önerir misin?
  • 5 inç olan yerine 5.5 inçi tercih ederdim ben.Bunların dışında ise 16 Gb hafıza yeter diyorsa kardeşin Xiaomi 4 almalısın.
  • c4 güzel telefon
  • Lenovo k5 plus
  • Casper via v6x batarya kamera falan baya iyi fiyatına göre kasma olacağını zannetmiyorum 2yıl dayanır 16gb 795tl'ymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar Asus Zenfone 2 Laser de karar kıldık hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekonomist1453

Teşekkürler arkadaşlar Asus Zenfone 2 Laser de karar kıldık hayırlısı bakalım.

Zenfone lazer 2 alma da ne alırsan al.Aldım beni kanser ediyor.Takılıyor donuyor.Hem de format attıktan sonra oluyor bunlar.Anlamadım , gelen güncellemeler ile daha da kötü oldu telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekonomist1453

Teşekkürler arkadaşlar Asus Zenfone 2 Laser de karar kıldık hayırlısı bakalım.

Ben de aynı telefonu almayı düşünüyorum. Memnun musun telefondan?

Tavsiye eder misin telefonu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.