Şimdi Ara

Türk Telekom'dan AKK Olmayan Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom, oyuncular için geliştirdiği bir kampanyada 1 aylığına adil kullanım kotasını (AKK) kaldırdığını açıkladı. Firmanın bu açılımı, diğer paketlere sahip kullanıcılar için de ümit kaynağı oldu.
    Playstore, Türk Telekom'un uzun süredir aktif olan bir oyun satış platformu. Playstore üzerinden oyun, e-pin ve Steam cüzdan gibi ürünleri satın alabiliyorsunuz. Bir diğer özelliğiyse kullanıcılara internet faturası üzerinden satın alma imkanı sağlaması.
    Arayüzünü yenileyen Playstore özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya çerçevesinde Playstore'dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde, Kasım ayı boyunca Adil Kullanım Kotası olmayacak. Yani bir ay için tamamen sınırsız internet sahibi olacaksınız.
    Playstore'da düzenlenen bu kampanya sayesinde satın aldığınız oyunları bir ay boyunca hiçbir limite takılmadan indirebilecek ve oynayabileceksiniz.

Umarız, diğer paketleri kullanan müşteriler için de sınırların kaldırılır.

http://shiftdelete.net/turk-telekomdan-akk-olmayan-kampanya-75598

• Güzel olabilir. 50 Mbit olanlar da bu limite takılmayacaksa indirecek şey kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Güzel olabilir. 50 Mbit olanlar da bu limite takılmayacaksa indirecek şey kalmaz.

Tekrardan ; 16 Mbite kadar olanlar yararlanabiliyor hocam. Böyle bir şey okumuştum.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Zaten oyunların fiyatı pek uygun değil gibi genel olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Sağolun hocam. Zaten oyunların fiyatı pek uygun değil gibi genel olarak.

Ya hocam kusura bakmayın ama Allah playstore.com'unda Türk Telekomunda bin belasını versin. Bakın ben fifa 17 oyununu satın aldım günlerdir indirmeye çalışıyorum AKK yüzünden. Oyun inmeye yakın indirme iptal oldu EA sağolsun ve baştan indirmek zorundayım. Oyunu indirmeyi iptal ettim gece olmasını bekliyorum AKK sıfırlanırsa öyle indireyim diye böyle komik bir olay olabilir mi?
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Bağlantı hızı olarak direkt 3Mbit hız verilse sanki daha sağlıklı bağlantı olacak. Böyle 16Mbit yazıp yazılımla falan 3Mbit yapınca daha sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. AKK sıfırlanınca da oyunun boyutu yeni aya yansıyacak. Yine bir miktar kotaya yazık olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.