Şimdi Ara

Yurt dışından aldığım HTC 10 un kasası açık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından eşime htc 10 aldım açıp kontrol ettiğimde ekranın yanlardan kasadan ayrı olduğunu fark ettim. Telefonun garantisi var ancak gönderip göndermeme hususunda kararsız kaldım eşim gerek yok kullanırım diyor ancak ilerde toz dışında ne gibi bir sorun çıkar kestiremiyorum konu hakkında bilgisi olan var mı göndermesem ne olur mesela sert düşmede ekran çıkabilirmi, birde fatura tarihi 15 günü geçti göndersem değişim olurmu başına gelen varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Edit

• quote:

Orijinalden alıntı: nihatyld24

Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından eşime htc 10 aldım açıp kontrol ettiğimde ekranın yanlardan kasadan ayrı olduğunu fark ettim. Telefonun garantisi var ancak gönderip göndermeme hususunda kararsız kaldım eşim gerek yok kullanırım diyor ancak ilerde toz dışında ne gibi bir sorun çıkar kestiremiyorum konu hakkında bilgisi olan var mı göndermesem ne olur mesela sert düşmede ekran çıkabilirmi, birde fatura tarihi 15 günü geçti göndersem değişim olurmu başına gelen varmı.

hocam derhal gönderin değiştirin tamir görmüş olabilir yada ileride farklı sorunlar yaşayacak olabilirsiniz
  • htc de 1 yıl uluslararasi garanti vardı cagri merkeziyle gorus bence

• Aynen görüştüm garantisi var benim korkum tamir olacağı tamir olacaksa göndermek istemiyorum sonra daha kötü olacak diye çekiniyorum. Üretim hatası ürün sıfır ondan yana sıkıntı yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.