Şimdi Ara

Lolu bıraktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold 1 den Plata çıkmak için 3 kez seriye girdim.Main sup ama bütün seri maçlarımda , jungle yüzünden kaybediyoruz.Karşı jungle gankleri kill çıkarıyor.Bizim solo ölüyor sonra gidiyor karşısıyla 1 vs 1 yapmaya çalışıyor .Geride olduğunu bikip 1vs 1 yapmak ne kadar mantıklı.Bunu yapan adam sözde plat(!).Silverda plattan daha iyi oynayan tipler var emin olun .O kadar sinir oluyorum ki mesela karşı takımın mid oyuncusunda +1 item fazlalığı var ama bizimki hala 1vs 1 yapmaya çalışıyor bunla.Yani düşünmeden ,tartmadan dalıyorlar.Gerektiğinde safe oynamayan , bir sürü yeteneksiz var oyunda.Özellikle metada jungle önemliyken bu kadar kötü jungler gelmesinden bıktım ve sildim oyunu.Zaten canım istese bile geri yükleyemem akk doldu çooktan.Hem de bahane oldu ygs-lys hazırlandığım için.Şimdi bıraktığım iyi oldu.Allah size sabır versin diyorum bu oyun için gerçekten kafa yedirtir cinsten.Hani support önemli bir rol deriz biz sup mainler.Öyle ama şu an ki metada etkisi 0 .Laneyi kazansak bile solo+jungle+mid kasmışsa (kasmış bir lee sin ,lb,jax illaoi , fiz) gerçekten etkisiz. İstersen bütün skilleri boşalt olmuyor.Plat da emin olun oyun bilgisi olmayan adam dolu.Sup main olarak her şeyi tartarım ,ölçerim.Boş boş farmın yanında durmaz yani supportlar.Rotasyon,drake,baron,tp süreleri,midi takip etme , görüş her şeyi supportlar yapıyor ve oyunda etkisi bu kadar düşük.Metamızda laneyi kazanan adc bile lb tarafından tekleniyorsa ben böyle oyunun...
    Tekrardan gold-plat olanlara Allah sabır versin.Yüksek elo ise keyfini çıkarın oyunun buralar zevksiz.

• LoL'ü bıraktıysan bu bölümüde terketmelisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

LoL'ü bıraktıysan bu bölümüde terketmelisin.

gidiyorum artık sadece ygs-lys de takılırım
  • Güzel karar tebrikler ve başarılar lakin bunlar trde her eloda var emin olabilirsin.

Not: çekilişe katılmak istiyorum :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam Oshawott.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Güzel karar tebrikler ve başarılar lakin bunlar trde her eloda var emin olabilirsin.

iyi bir üniversite kazanırsam seneye yaz tatilinde tekrar oynarım ama o zaman oyun da çok değişir ...(bende bıraktım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yegeseadayı -- 22 Eylül 2016; 19:05:36 >
  • Ben de 2 kere plat serisinden düştüm,ama isyan etmedim.Git profosyonel oyuncuların yayınlarına bak,onların da 1/6 1/8 gittiği oluyor. Ben onu gördükten sonra daha takım arkadaşlarımdan aptalca şeyler yapmamasını bekleyemem.Olmadı abi derim,tekrar girerim,tekrar şampiyonu seçer ve oyuna girerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yegeseadayı

quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Güzel karar tebrikler ve başarılar lakin bunlar trde her eloda var emin olabilirsin.

iyi bir üniversite kazanırsam seneye yaz tatilinde tekrar oynarım ama o zaman oyun da çok değişir ...(bende bıraktım )

ben de aynı sen gibi .. en mantıklı olmuş bırakman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Postal Dude

Ben de 2 kere plat serisinden düştüm,ama isyan etmedim.Git profosyonel oyuncuların yayınlarına bak,onların da 1/6 1/8 gittiği oluyor. Ben onu gördükten sonra daha takım arkadaşlarımdan aptalca şeyler yapmamasını bekleyemem.Olmadı abi derim,tekrar girerim,tekrar şampiyonu seçer ve oyuna girerim.

Sorun daha oyun da 4 5 skor gerideyken item farkına rağmen 1 vs 1 yapması ve ölmesi , eğer bi mid laner /veya solo düşenmiyorsa oyunda plat veya gold farketmez oyun bilgisi yoktur.İtem fazlalığı olan bi insanla 1 vs 1 atmak ne demek?Mainim sup ama biliyorum en azından.En azından ganki bekle ,safe oyna.Bunu yapmadan full arka arkaya agresif olup ve yani kesin ölecek yani başka çaresi yok adam kill+tecrübe de önde ve hala bunun yapan bir takım arkadaşını aptalca bi hareket olmadığını , oyun bilgisizliğinden kaynaklandığın düşünmelisin.

• Şahsen benimde bu yıl Ygs-Lys'm var.
    Oyunu bırakmıyorum ama.
    Sadece zevk amaçlı arada oynamaya ve takip etmeye gayret ediyorum.

• Ygs Lys güzel bi sıralama yaparsan senin hesabında script açmadan duo girip seni p1'e boostlayacağım alıntılarsın yazın bu mesajımı :D Lol'ü bırak bence eğer senden maddi manevi bişey alıyorsa bi oyunun oynamamalısın. Ne tipler görüyorum lig kasamyınca deliren vs. + rp çekiyorlar. Gerek yok sal geç. Derslerine bak Oyundaki adc ve metadaki mid herolarını kullanan insanların %50 si script. Farm alışından ve kombo yapışından her türlü anlayabilirsin. Özellikle midde velkoz syndra viktor. Adcde sivirde çok belli olur genelde amatörler E kalkanı ve Skillerden yürüyerek kaçma ayarını düzgün yapmazlar script yürüyerek kaçarken diğer script e basar falan filan. Yani kasmayın keyfinize bakın yada bırakın gitsin.
  • Ygs-Lys varsa bırakman yeri olmuş başka nedene ihtiyacın yok .Bende bu sene tekrardan gireceğim okuduğum yer hoşuma gitmedi.
  • En azından 4 gün sonra silseydin 2 urf oynardın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

Ygs Lys güzel bi sıralama yaparsan senin hesabında script açmadan duo girip seni p1'e boostlayacağım alıntılarsın yazın bu mesajımı :D Lol'ü bırak bence eğer senden maddi manevi bişey alıyorsa bi oyunun oynamamalısın. Ne tipler görüyorum lig kasamyınca deliren vs. + rp çekiyorlar. Gerek yok sal geç. Derslerine bak Oyundaki adc ve metadaki mid herolarını kullanan insanların %50 si script. Farm alışından ve kombo yapışından her türlü anlayabilirsin. Özellikle midde velkoz syndra viktor. Adcde sivirde çok belli olur genelde amatörler E kalkanı ve Skillerden yürüyerek kaçma ayarını düzgün yapmazlar script yürüyerek kaçarken diğer script e basar falan filan. Yani kasmayın keyfinize bakın yada bırakın gitsin.

Duo girince bootlanma mı oluyor yoksa beni taşımak mı ?

Artık oyun sıkmıştı zaten ,oyunu bilmeyen takım arkadaşları vs... Gereksiz yere ölmeler falan çok sinir bozucu.Belki de hayırlısı bu olur.

Her neyse valla şu an rahatım aklımda hiç bir şey yok beni meşgul eden veya saatlerimi alıp + boş boşuna sinirlenen .Eğer seneye kazanırsam foruma gelirim kesin zaten konuya bi up çekerim lol e tekrar başlarsam bi duo gireriz A

• quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

En azından 4 gün sonra silseydin 2 urf oynardın

Urfu sevmiyorum 1-2maç sonra sıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

quote:

Ygs Lys güzel bi sıralama yaparsan senin hesabında script açmadan duo girip seni p1'e boostlayacağım alıntılarsın yazın bu mesajımı :D Lol'ü bırak bence eğer senden maddi manevi bişey alıyorsa bi oyunun oynamamalısın. Ne tipler görüyorum lig kasamyınca deliren vs. + rp çekiyorlar. Gerek yok sal geç. Derslerine bak Oyundaki adc ve metadaki mid herolarını kullanan insanların %50 si script. Farm alışından ve kombo yapışından her türlü anlayabilirsin. Özellikle midde velkoz syndra viktor. Adcde sivirde çok belli olur genelde amatörler E kalkanı ve Skillerden yürüyerek kaçma ayarını düzgün yapmazlar script yürüyerek kaçarken diğer script e basar falan filan. Yani kasmayın keyfinize bakın yada bırakın gitsin.

Artık oyun sıkmıştı zaten ,oyunu bilmeyen takım arkadaşları vs... Gereksiz yere ölmeler falan çok sinir bozucu.Belki de hayırlısı bu olur.

Her neyse valla şu an rahatım aklımda hiç bir şey yok beni meşgul eden veya saatlerimi alıp + boş boşuna sinirlenen .Eğer seneye kazanırsam foruma gelirim kesin zaten konuya bi up çekerim lol e tekrar başlarsam bi duo gireriz A

Duo girmiş oluyorsun bişey olmuyor :D Boost'un detectinin tek olayı var benim senin hesaptan oynamam çok fazla kişiden boostlanıyor diyo ticket ve report yemen ip değişikliği , oynanan koridor ve şampiyon değişikliği anormal kda artışı. Yani boosttan ban bile zorken duodan ban diye bir şey yok.

• haftalık lolu bıraktım konusuna hg
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

quote:

Duo girmiş oluyorsun bişey olmuyor :D Boost'un detectinin tek olayı var benim senin hesaptan oynamam çok fazla kişiden boostlanıyor diyo ticket ve report yemen ip değişikliği , oynanan koridor ve şampiyon değişikliği anormal kda artışı. Yani boosttan ban bile zorken duodan ban diye bir şey yok.

anormal kda artışı derken ?

0.5 / 3.3 / 18.3
    Ortalama 5.76:1 KDA laf ettirmem kda'ma

• OK

• 22 Maç
    10/0/6.1
    Unrankeddan 10da10 atıp plat 5 direk 2şer lig atlayıp total 22 maçla plat 1 olmaktan bahsediyorum. Şu an elimdeki hesap öyle. Şu patch biraz daha scriptle oynasınlar temizse d yapıp bırakıcam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.