Şimdi Ara

Çinden Bu Canavar Gelirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu linkdekini almak istiyorum şehir içinde kullanıcağım o yüzden 3 mod olsun istedim yani sadece motorlada gidebilsin adama sordum var dedi birde pili değişik (gizli) yedeğini ilerde bulabilirmiyim tecrübeli arkadaşlar ne der boyum 180, 80 kg flagship modelini almak istiyorum 26 inc, gümrükde vergisini verirsem sorun olmadan geçermi 1500 € altında kalıyor yedek parçalarını burdan uydurabilir miyim ilerde.
    link

• fsh77 kullanıcısına yanıt
    merhaba gelmesine gelir desek yalan olur satıcı daha önce hiç satmamış bundan alan yok geri bildirimde yok dikkatli olun amazona benzemez aliexpress paranızı kaptırmayın sonra 800 $ az para değil TR kaliteli bisikletler var burdan neden almıyorsunuz
  • enja kullanıcısına yanıt
    Kaliteli varda elektrikli istiyorum ben o tür ya yok yada göstermelik bir tane konmuş ne olduğu belli değil
    AB ve ABD de olanların fiyatları çok uçuk en uygun buralarda var ,adamın mağazasını inceledim işi bisiklet
    mağaza puanıda iyi birde bisiklet satanlar genelde 2-3 ya 10 oluyor fazla satışı yok net üzerinden Alidei
    İyi bir bisiklet alayım dönüşüm kiti takayım desim onlarda aşırı pahalı, kiti dışardan almak tek çare gibi...
    Kararsızım hala açıkcası...
  • Gümrük olayınıda iyi araştırın. Elektronik eşyalarda belli bir fiyatın üstündekiler gümrük vergisine tabii... Alacağınız üründe bu kapsamdamı bilmiyorum ama muhtemelen öyledir.
  • 1500 € üzeri ticari sınıfa giriyor benimki altında sadee % 20 vergisi var acaba bisikletin diger parçaları nasıldı elektirik kısmı çok iyi pilide öyle.
    Burdan bisikleti alıp ordan kiti ordan almakda kafamda var aslında en azından bisiklet kaliteli olur diyorum.

https://www.aliexpress.com/item/Passion-Ebike-48V-1500W-Bicicleta-Electric-Bicycle-Bike-conversion-kit-Rear-wheel-motor-kit/32476876343.html?spm=2114.13010208.99999999.263.Wq6XBI
    kit olarak bu iyi gibi duruyor.

• Çok harika bir tasarım eminim çok farklı bir deneyim olacaktır kullanım anlamında belki parça parça getirmeyi denemelisin en azından daha az risk alırsın hatta çok beğendim alacağım diyorsan sadece kadroyu ve beyin kısmını parça parça spariş et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada lojistik sektöründe çalışıyorum bazen arkadaşlar çok gereksiz ürünleri bile problem haline getiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.