Şimdi Ara

Yardım note 2 samsung ekranında takılı kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar hepinize. Cihazım Note 2 n7100 tr cihazıdır. Samsung yazısında kalıyor download moda giriyor fakat yazılım atarken nand write fail hatasıyla karşılaşıyorum farklı romlar ve odin sürümleri denedim çözüm olmadı maalesef. Pit dosyası buldum onunla da çözemedim. Recovery moda girmiyor fakat 1 kere girdi wipe reset felan yaptım ama mevzuat şu arka planda kırmızı yazılar vardı her tarafta 1 kere açıldı zaten bidaha da açılmadı telefonculsra güvenemiyorum bir kaç yazı okudum anakartı yakmışlar felan yardım edin lütfen çaresizim. Şarja takınca bu ibare geliyor ve çıkartsam da gitmiyor Yardım note 2 samsung ekranında takılı kalıyor

• Anakart değişecek başka yolu yok kardeş..200 tl ye geçen ay değiştirdim..aynı sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma sapan telefon yapıyorlar durduk yere nasıl yanıyor pcde isterse 50 kere çöksün bios silinsin yine anakart değişmez

• melikcancy M kullanıcısına yanıt
    eMMc çipi ni anlayan birinden değiştir. note 2 gibi bir telefon piyasadaki j7 den bile daha iyi değerini bil. recovery modun görüntüsünü atarsan yardımcı olabilirim.
  • Daha dün emmc kartını değiştirdim telefon düzeldi. Kartı aliexpressten aldım. Değişim için de telefoncuya 50 tl verdim. İlk götürdüğüm telefoncu emmc değişse de anakart değişmeden telefon düzelmez dedi ve yapmadı. Diğer telefoncu değiştirdi ve şu an taş gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Daha dün emmc kartını değiştirdim telefon düzeldi. Kartı aliexpressten aldım. Değişim için de telefoncuya 50 tl verdim. İlk götürdüğüm telefoncu emmc değişse de anakart değişmeden telefon düzelmez dedi ve yapmadı. Diğer telefoncu değiştirdi ve şu an taş gibi.

Bulunduğum yerde kimse anlamıyor herkes anakart değiştir diyor tavsiyeniz nedir :(

• Tavsiyem aliexpress ten note2 emmc kartı siparişi verip telefoncuya değiştirmesini söyle. Çin yazılımıyla gelir telefon. Değiştirdikten sonra bir de yazılım atarlar sıfır telefon gibi olur. Emmc kartıyla yüzde 90 düzelir. Benimki de aynıydı çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.