Şimdi Ara

DH FIFA 17 ALIM - BONUSLAR DA GELİYOR [EA CHATTEN ALIYORUZ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.798
Cevap
16
Favori
69.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgkn99

Şu işi sonuçlandırsak iyi olacak ya birkaç güne indirimli satan diğer key siteleri çıkış fiyatına satmaya baslayacak.90 lira yapmaya çalışırken 180e alcaz.

daha 12 gün var çıkış tarihine, oyun çıkmadan fiyatların değişmesi imkansız daha iyisini yapabiliyosanız buyrun yapın, mümkün olduğunca ucuza almaya çalışıyoruz bu oyunun fiyatı 100 liradan fazla olmamalı hala bazı arkadaşlar bunun farkın değil.

@öğrenir ; yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Şu işi sonuçlandırsak iyi olacak ya birkaç güne indirimli satan diğer key siteleri çıkış fiyatına satmaya baslayacak.90 lira yapmaya çalışırken 180e alcaz.

daha 12 gün var çıkış tarihine, oyun çıkmadan fiyatların değişmesi imkansız daha iyisini yapabiliyosanız buyrun yapın, mümkün olduğunca ucuza almaya çalışıyoruz bu oyunun fiyatı 100 liradan fazla olmamalı hala bazı arkadaşlar bunun farkın değil.

@öğrenir ; yazıyorum.

İsmail hocam bursagb ile konuşurken keylerin ne zaman gönderileceğini de öğrenebilir misiniz rica etsem? Preload için gerçekten önemli bi konu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

quote:

quote:

@öğrenir ; yazıyorum.

İsmail hocam bursagb ile konuşurken keylerin ne zaman gönderileceğini de öğrenebilir misiniz rica etsem? Preload için gerçekten önemli bi konu bu.

reis seri şekilde geri dönüş yapsalar detay sorucamda çabuk geri dönmüyolar, muhtemelen facebook sayfasıyla ilgilenen arkadaş yetkili biri değil, yetkili birilerine sorup ona göre yazıyor, whatsap bilgisi istedim bakalım eğer öyle olursa daha seri bir iletişim olabilir, aklımda bil o soruyu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

quote:

quote:

@öğrenir ; yazıyorum.

reis seri şekilde geri dönüş yapsalar detay sorucamda çabuk geri dönmüyolar, muhtemelen facebook sayfasıyla ilgilenen arkadaş yetkili biri değil, yetkili birilerine sorup ona göre yazıyor, whatsap bilgisi istedim bakalım eğer öyle olursa daha seri bir iletişim olabilir, aklımda bil o soruyu.

Eyvallah bekliyorum mesajını. Bu hafta sonu şehirdışına gidicem üniversitesi için tuttuğum apartın internetine göre ön sipariş vericem oyunu. Eğer internet rezil durumdaysa almam zaten. Onun için eğer bi indirim falan kaparsanız 1 2 günlük olmasın çünkü haftaya p.tesi almayı düşünüyorum ben.

• benim key 2 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBurak -- 15 Eylül 2016; 19:23:06 >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Ben sizin çabanıza bişey demedim zaten bi onceki yazımda da teşekkür ettim tekrar teşekkür ederim. Sadece fiyatların yakın zamanda artacağını soyledim hatta g2a de geri sayım vardı kaldırmışlar şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar yüksek hocam zaten artmaz bence daha da.

Eğer bu işi başaramazsak RUS key işine girmeyi düşünüyorum
  • ortada 100 adet key alıcısı var bu bulunulmaz bir nimet şirket için kendi reklamını yapacak biz memnun olunca isim yapacak güven saglamıs olacak ve surumden cok rahat kar elde edicek bunu geri cevirip indirim yapmayanlar hıc iş yapamaz üzülmeyin dostlarım biz 100₺ üzerinden alısveris yapabilcegimiz yer bulacagız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 15 Eylül 2016; 19:49:19 >
  • uygun fiyata bende alabilirim
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    İnsallah dediğiniz gibi olur fakat aradaki 20-30 tl lik fark 100 key olunca 2000-3000 tl oluyor

• Eğer beklentimiz gerçekleşirse 1 tane daha alacağım. 23'üncü sıradayım. 2 adet olarak güncellerseniz sevinirim.

Not : Kesin olmamakla beraber sayı artabilir.
  • playstoreden almayi dusnuyodum boylr bir durum olursa bende sizinleyim ,

• Ben de kesin alacağım listeye ekleyebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam bursagb 105 lira dedi bana, 90 olursa 80 üzerinde toplu key alacağımızı belirttim nasıl sence? :) fena pazarlık yapıyorum adamlarla :))

105 e de olur bir kaç güne durum netleşicek mi ?
  • Yarin netlesir hocam

• Benide yazın +1 kesin alıcam.

• 1 tane kesin, 2. de olabilir. ozel fiyattan almak icin ne yapacagiz? bu arada, kim dusunduyse iyi dusunmus. fark az degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl civari olursa %75 alirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 16 Eylül 2016; 0:38:05 >
  • Benide ekleyebilirsiniz. Origin xforzabjkx
  • Merhaba hocam, bende kendi konuma bu konunun linkini ekliyorum. Boylece toplu alim icin sayida belki benimde katkim olur. Ayrica ben satin aldim fakat ihtiyac olursa indirim konusunda irtibata gecmediginiz yabanci sitelerle irtibata gecebilirim. Ve ebay amazon gibi sitelerde toplu satim yapan kullanicilarda olabiliyor. Eger mumkun olursa onlarlada gorusebilirim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118948319&p=1

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.