Şimdi Ara

Xc-150 Ruble Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Temuz Ayında almış olduğum şu resimdeki bisiklete 9s'lik ruble takmak istiyorum şayet bugün shimano yetkili satıcısına gittiğimde adam takamazsın diyor nedeni ise normalde bizim taktıklarımız çevirmeli giriyor ya onlar direk takmalı olması bu konuda bilgi almak istiyorum sizden benim bu bisiklet sizce o direk takmalı modellerden mi yoksa çevirmeli olanlardan mı çevirmeli ise 9s'linin bana uygun modeli var mı? diğer durumda zaten sıkıntı olmayacaktır  Xc-150 Ruble Hakkında

• Dostum eğer 9lu ruble takmak istiyorsan o bisikletin arka göbeğini kaset rubleye uygun göbek ile değiştirmen lazım yada direk kaset ruble uyumlu arka jant alman gerek vidalı rubleler max 7li oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xNt11

Dostum eğer 9lu ruble takmak istiyorsan o bisikletin arka göbeğini kaset rubleye uygun göbek ile değiştirmen lazım yada direk kaset ruble uyumlu arka jant alman gerek vidalı rubleler max 7li oluyor

satın almış bulunmaktayım 1kaç güne gelecek o ruble janttaki dişlilere uygun disk vidası yeri olan modelinden aldım
  • JusTiMe kullanıcısına yanıt
    Hocam vidali 9 lu ruble mi buldunuz yani? Benim bulabildiğim vidalı en yüksek ruble 8 li SunRace markasının ve onun da Türkiye de satışı yok. Ayrıca, varsayalım 9 lu vidalı ruble buldunuz, arka aktarıcınız destekliyor mu? Bildiğim kadarıyla Xc 150 de Tourney tx35 olması lazım arka aktarıcının ve ne kadar high-low ayarı yapsanız da olmaz gibi. Ayrıxa 9 lu zincir de almanız lazım bunu da not düşeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SALIGIA kullanıcısına yanıt
    bu kadar yanlış anlama mümkün olabilir mi acaba :D neyse düzeltmeme izin ver şimdi aldığım arka göbeğin özelliklerine gelirsek
    kasetli rubleler için üretilen arka göbekten satın aldım disk için 6 vida yeri mevcut yanılmıyorsam hepsini teker teker alıyorum işte sırada vites atar almaya geldim aceranın 9 vites atarından alacağım 2.el tabi benim bisiklet ise şuan perişan halde rubleyi söktüm aynakolu söktüm 2li halde fren vites atarları söktüm diğer bisikletime taktım bisiklette vidalı ruble ile zincir kaldı çıkartacağım :D neleri alacağım kesinleşti şuana kadar ön attırıcı aldım aceranın fd-m390 mı ne ve yarında arka göbeği teslim alıcağım :) geriye kalıyor aynakol ruble arka vites attırıcısı zincir vites attırıcısı hidrolik disk frende alıcağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTiMe -- 5 Ekim 2016; 1:36:52 >
  • sen yarı bisiklet almışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

sen yarı bisiklet almışsın :)

aynen öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.