Şimdi Ara

KYK Yurtlarının 18'inde açılması için BİMER'e dilekçe yazıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizin de bildiğiniz üzere bazı (çoğu) KYK yurtları okulların açılacağı 19 eylülde açılacak. Hem sabahtan yurda yerleşip, hem de okula gitmek cidden zor bir durum. Bu yüzden forumda bir dilekçe örneği görmüştüm Mimar Sinan Yurdu ile ilgili. Siz de boşluklu yerlere kendi yurdunuzun ismini ekleyerek BİMER'e dilekçe yazarsanız en azından yurt açılma tarihini bir gün erkene çekebilirler.

https://www.bimer.gov.tr/ Buradan cep telefonumuzu ve bilgilerimizi girerek onay kodu alıyoruz, isterseniz e devlet ile de giriş yapabilirsiniz telefon ile uğraşmadan giriş yapabilirsiniz

KYK Yurtlarının 18'inde açılması için BİMER'e dilekçe yazıyoruz

Gerekli alanları doldurduktan sonra İstek kısmını işaretleyin

İleri dedikten sonra gelen boş kutucuğa da aşağıdaki dilekçeyi kendinize uygun biçimde doldurarak gönderin.

--/09/2016
    Başbakanlık İletişim Merkezine,
    ANKARA

Bu sene açılan İstanbul Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu ............................ ........ ......'nda kalacağım. Yurdun açılış tarihi kurum tarafından aynı zamanda okulun da açılış tarihi olan 19/09/2016 08:30 olarak belirlenmiştir. Bu durum ben ve benim gibi şehir dışından gelecek öğrenciler için sıkıntı teşkil edecektir. İşbu sebeple mevcut yurdun açılış tarihinin bir gün önceye (18/09/2016) alınmasını şahsım ve diğer öğrenci arkadaşlarım adına arz ederim.

(isim soyisim)

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilekçeyi yollayan arkadaşlar yolladım diye yazarlarsa hem daha fazla kişiye ulaşırız hem de şansımız artar
  • beyler bazılari bilerek 19 diyor haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

beyler bazılari bilerek 19 diyor haberiniz olsun

Nasıl bilerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OUaTime

quote:

Nasıl bilerek?

burdan bir tanıdığıma aynısı söylediler oda çok uzaktan geliyorum falan dedi kalacak yerim yok dedim o zaman tamam dediler gelin dediler de tüm öğrenciler 16sina bilet aldı nasıl olaçak bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

Nasıl bilerek?

burdan bir tanıdığıma aynısı söylediler oda çok uzaktan geliyorum falan dedi kalacak yerim yok dedim o zaman tamam dediler gelin dediler de tüm öğrenciler 16sina bilet aldı nasıl olaçak bilmiyorum

Ben geçen seneden kayıtlıyım, yani bavulumu alıp odama geçicem de neredeyse her yurtta yeni kayıt yaptıracak olan 600-700 kişi var. Bazı yurtlarda 4000 civarı. E bu 4000 insanı nasıl bir günde kayıt edecekler ki, cidden şaka gibi bir olay ya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl bilerek?

Ben geçen seneden kayıtlıyım, yani bavulumu alıp odama geçicem de neredeyse her yurtta yeni kayıt yaptıracak olan 600-700 kişi var. Bazı yurtlarda 4000 civarı. E bu 4000 insanı nasıl bir günde kayıt edecekler ki, cidden şaka gibi bir olay ya.

hocam arayan kişide geçen seneden kayıtlıdiydi da bir çözüm yolu yokmu acaba herkes bilet almış durumda yurttan bir haber gidecekler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl bilerek?

hocam arayan kişide geçen seneden kayıtlıdiydi da bir çözüm yolu yokmu acaba herkes bilet almış durumda yurttan bir haber gidecekler

Tek çözüm erken açmaları, bayram tatilini 9 gün yaptılar heralde o yüzden açmak istemiyorlar ama neredeyse 50.000 kişi mağdur olacak en az

• up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B7F190390 -- 10 Eylül 2016; 13:29:12 >
  • Yurtlarınıza Cumartesi veya pazar günü gidebilirsiniz arkadaşlar.
  • Tüm yurtlara geçerli mi kesin mi?
  • Nakil ne zaman gerçekleşir acaba dilekçe yazdım da

• quote:

Orijinalden alıntı: gldnlly

Tüm yurtlara geçerli mi kesin mi?

İstanbul'daki tüm yurtlarda geçerli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.