Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.385
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pickler çok iyi. müthiş bir açılış olacakmış gibi hissediyorum, abi lütfen.
  • İlk maçtan ..
  • Başlar başlamaz oyun durdu.
  • oyun seviyesi çok fazla ya.

bu arada izlemeyenler çok şey kaçırıyorlar oyun gerçekten heyecanlı geçiyor. demiştim ya bu wcs ya çok heyecanlı olacak ya çok sıkıcı diye. heyecanlı olacağa benziyor.

açılış maçı bu, herkes gergin, yine de güzel bir oyun sergiliyorlar.

syndra'nın stun'ını sadece vlad Q atıp miniondan hp çekeceği zaman kullandığında anladım bu adamların oyun seviyesi gerçekten çok fazla.

dakika 12 9 kill var oyunda. :D

40 dakika 3-5 skorla oynanan zamanlar geldi aklıma da....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tides Of Blood -- 30 Eylül 2016; 2:58:51 >
  • G2 hayal kırıklığı. Expect takım savaşlarına ya geç geldi ya da gelmedi. Süs olsun diye tp almış. Darshan ve Xmithie oyunu alt koridordan başlayarak domine ettiler. CLG göstere göstere baron aldı. G2 izledi. Sonuç olarak GG.
  • G2 olaf çok iyiydi helal olsun adama şiir gibi oynadı valla..
  • CLG Xmithie harika olaf oynadı. Gerçekten çok ekstra bi performanstı. Son teamfightı kaybettiler aslında ancak daha önce aldıkları drakeler çok fazla işe yaradı. Canlarını doldurarak aynı fighta tekrar girip bu sefer mantıklı oynayarak kazandılar. Aphromoo'yu mutlu görmek çok güzel. Yıllardır uğraşıp bir türlü başarıya ulaşamayan bir insandı.
  • darshan eski formuna dönmüş gerçekten d c b gruplarından yatacağımızı düşünüyordum ama anlaşılan a grubundan yatıcaz gibi

darshan gerçekten çok iyi bir toplane üstüne de ap supları aphroo çok çok iyi oynuyor huhi ise vladı güzel oynadı yine stixxay sorunluydu ama o da takım oyunlarında takıma uyuyor

xmithie ise olafı bulması iyi olmuş reignover iyi öğretmiş olafı ona

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trick oyuna uzak kalmış , ilk leveler de baskı kurmak yerini profesyonel arena da 6 - 7 levelden sonrasına bıraktı . Olaf karşısında 3 level de attığı gank , 4 level de 2. kez atmaya çalışırken kaybettiği zaman Olaf'a oyun taşıttı .
  • Bu arada Top'a neden tp alınır dersi gibi oldu . G2 oyuncusu da adete ignite ile oynarcasına hiç kullanmadı tpyi , haliyle geriye düşen darshan 2 tp ile oyuna büyük etkiler de bulundu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Bu arada Top'a neden tp alınır dersi gibi oldu . G2 oyuncusu da adete ignite ile oynarcasına hiç kullanmadı tpyi , haliyle geriye düşen darshan 2 tp ile oyuna büyük etkiler de bulundu .

bloodimir ben.

iki güç önce açtığım tp-ignite konusunu hatırladın mı şimdi :D.

kullanabileceksen tp oyun taşır kullanmayacaksan ignite al geç :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Bu arada Top'a neden tp alınır dersi gibi oldu . G2 oyuncusu da adete ignite ile oynarcasına hiç kullanmadı tpyi , haliyle geriye düşen darshan 2 tp ile oyuna büyük etkiler de bulundu .

imzanızın anlamı nedir hocam? Çok merak ettim açıkçası
  • Albus Nox'un uzun saçlı oyuncusunun gideri var.
  • Ben namiye buff beklerken 2 maçtır seçiliyo ya.
  • Turnuvanın en güçlüsü ile en güçsüzü karşı karşıya hadi bakalım inşallah show izleriz
  • Ozet graves op

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allahım shen gördüm. işte bu ya. hastasıyız reyiz.

bu arada maçlar gerçekten keyifli geçiyor.
  • ROX saygısızca başladı inşallah kaybederler
  • ROX dalga geçe geçe alacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.