Şimdi Ara

Max. 1500TL- Şarj Önemli- İşlem Hızı Önemli Telefon Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 yılından beri iphone 4 kullanıcısı olarak, artık çağa ayak uydurmakta yavaş kalan telefonumu değiştirmek istiyorum.

Bugün nerdeyse sabahtan beri inceliyorum telefonları ve seçenekleri 2 telefona indirdim.

Huawei Honor 7 (Fiyat uygun, akıcı, sd kart desteği vari kamera güzel vs ancak şarj süresi konusunda sıkıntılar neredeyse 30 sayfa olmuş)-
    Xiaomi Mi5 (Fiyat uygun ancka 300 tl fazla honor'a göre, akıcı, fakat şarj cihazı farklı, şarj süresiyle alakalı bilgi bulamadım)

Max 1500 TL fiyat bandında, menü ve uygulama geçişlerinin akıcı olduğu (oyun oynamıyorum diyebilirim) ve ayrıca şarjının hatırı sayılır bir seviyede uzun kullanım sağlayacağı bir cihaz düşünüyorum. Bu ikisi veya farklı hangi model önerirsiniz?

Kullanım: E-posta alışverişi, Sosyal Medya Takibi, Bankacılık İşlemleri ve Haber Uygulamaları Takibi.

• Bende bu ikisi arasında kaldım kullanım amacımda size + olarak fotoğraf Mi5de herhangi bir garanti yok honor7de var galiba honor7nin artısı bu galiba ama diğer özellikler hakkında pek fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ünisoru -- 2 Eylül 2016; 16:05:36 >
  • Mi 5 tercih ederdim ben olsam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.