Şimdi Ara

4k dan Ders Çalışma - Kitap Tavsiyeleri (LazPlayboy) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
47
Favori
4.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam benim birkaç sorum vardı ama lys çalışmayı hangi aralıklarla yapıyordunuz okul tekrarı + ygs lys şeklinde mi? Veya 4 gün ygs 3 gün lys şeklinde mi? O kısım nasıldır sizce?

Hocam son bir sorum daha vardı ama konuları sağlamca oturtmak için ne yapılmalı? Konuyu videolardan izleyince konuyu anlayınca yani direk soru bankasına geçilmeli şeklinde ama 1 konudan sonra direk 1 soru bankası yeterli mi? Yoksa 1.konu + 3 soru bankası şeklinde gibi mi?(O işlenilen konuyla ilgili sadece)(Öyle tam oturabilir mi?) yani konuyu nasıl tam oturtabiliriz? yardım hocam çok sağolun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: uio1970

Merhaba hocam benim birkaç sorum vardı ama lys çalışmayı hangi aralıklarla yapıyordunuz okul tekrarı + ygs lys şeklinde mi? Veya 4 gün ygs 3 gün lys şeklinde mi? O kısım nasıldır sizce?

Hocam son bir sorum daha vardı ama konuları sağlamca oturtmak için ne yapılmalı? Konuyu videolardan izleyince konuyu anlayınca yani direk soru bankasına geçilmeli şeklinde ama 1 konudan sonra direk 1 soru bankası yeterli mi? Yoksa 1.konu + 3 soru bankası şeklinde gibi mi?(O işlenilen konuyla ilgili sadece)(Öyle tam oturabilir mi?) yani konuyu nasıl tam oturtabiliriz? yardım hocam çok sağolun şimdiden

Bir konuyu anladıktan sonra 1 soru bankası bence yeterli. Diğerini de daha sonra cozersin böylece pekişmiş olur. Çünkü elindeki tüm soruları bitirirsen sonradan unutma ihtinalin ortaya cikar.
    Ben ygs lys bir arada götürüyordum mesela aynı gün hem polinom sorusu çözüp hem turkce gramer calisabiliyordum. Keskin bir ayrım gözetmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2015te 50k 2016 46k

• Soruları buradan alabilirim

• hocam 20 ygs fen neti için öneride bulunurmusunuz
  • Su siralar 100+ net civari yapiyorum sen bu aralar kac yapiyordun ilk ygs ve lys beraber mi gittin okulun ilk haftasi neler yapmistin

• hocam ygs mat bitti diyebilirim. lys matta da türev-integral hariç bitirdim. bugün limite başladım yarın limit bitecek. okul açılana kadar limit-türev-integral artı ygs sosyal bitireyim diyorum. okul açıldığı gibi de ygs fen konularına başlarım mattan sosyalden soru çözerim nasıl olur ? ygs fen konuları max 1,5 ayda bitiririm. ondan sonra deneme ve soru bankası bitiririm ufak ufak tekrarlar yaparım. hedef ilk yüz ne diyorsun ?
  • Rookie PG R kullanıcısına yanıt
    Hocam ygs fene baslamadinizmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunshine4

Hocam ygs fene baslamadinizmi ?

hocam çok az şey biliyorum. 40 soru da 15 net felan çıkarabilirim max. ygs fen konuları basit açıkçası bir haftada her dersten 2-3 konu desem 1 ayda biter. mesele konu bitirmek konular 6 ayda her türlü biter. yazın matematiği ve sosyali bitirince yıl içinde fene çok çok fazla zaman ayırabilirim.
    Hocam mantikli ama ilk 100 hedefse sanki biraz daha bitmesi lazim gibiydi ama olmaz degil yani obp kac suan kac net yapiyorsunuz

• quote:

Hocam mantikli ama ilk 100 hedefse sanki biraz daha bitmesi lazim gibiydi ama olmaz degil yani obp kac suan kac net yapiyorsunuz

hocam ilk yüz deyince insanlar bütün konuları bitirip çoktan denemeye başlaman gerektiğini düşünüyor. okulda 11. sınıfta ygs bitirmiş arkadaşlarım, 11 de 120 net yapıyorlardı. ben sadece matematiği bitirdim, mesela matematikte benimle yarışamıyorlar bitirmelerine rağmen. konu bitirmek hiçbir şeyin göstergesi değil. açıkçası kendime güveniyorum yıl boyunca kafamdaki planı uygulayıp çok çalışırsam hamda ilk yüze girebilirim diye düşünüyorum. obp 85 üstü gelecek.
    Mantikli hocam hayirlisi ins. hedefe ulasirsiniz

• quote:

Mantikli hocam hayirlisi ins. hedefe ulasirsiniz

sağol hocam. bakalım 19 eylülde ilk sosyal ve matematik denememi çözmek istiyorum. sonuçları ne olursa olsun planımı gerçekleştirmem büyük motivasyon sağlayacaktır bana.
    Bolum denemesi bulamadim ben hic ya yeni mufredat bende yazin felsefe cografya calistim sosyalde ekstrem bolum denemesi vardi evde onu tavsiye ederim guzel ama eski mufredat

• quote:

Bolum denemesi bulamadim ben hic ya yeni mufredat bende yazin felsefe cografya calistim sosyalde ekstrem bolum denemesi vardi evde onu tavsiye ederim guzel ama eski mufredat

hocam bende de fen ve mat denemesi yok. behzatın mat denemelerinin çıkardım yazıcıdan onları çözeceğim. sosyal ve türkçe için denge, kapsül aldım.
  • İlk çözdüğün denemede kaç netle başladın merak ediyorum ve Eylülde netlerin nasıldı? 95 civarı dolaşıp duruyorum bu aralar, çalışmalarım boşa gidiyormuş gibi hissediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rookie PG

quote:

hocam bende de fen ve mat denemesi yok. behzatın mat denemelerinin çıkardım yazıcıdan onları çözeceğim. sosyal ve türkçe için denge, kapsül aldım.

Hocam inşallah istediğiniz yere gidersiniz, seneye konunuzu bekliyorum mf'de 100. oldum tavsiye veriyorum diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

quote:

quote:

Hocam inşallah istediğiniz yere gidersiniz, seneye konunuzu bekliyorum mf'de 100. oldum tavsiye veriyorum diye

umarım hocam, çok çalışmam gerekiyor.

• 11.sınıfta nasıl çalıştın?

• quote:

hocam ygs mat bitti diyebilirim. lys matta da türev-integral hariç bitirdim. bugün limite başladım yarın limit bitecek. okul açılana kadar limit-türev-integral artı ygs sosyal bitireyim diyorum. okul açıldığı gibi de ygs fen konularına başlarım mattan sosyalden soru çözerim nasıl olur ? ygs fen konuları max 1,5 ayda bitiririm. ondan sonra deneme ve soru bankası bitiririm ufak ufak tekrarlar yaparım. hedef ilk yüz ne diyorsun ?

Dediklerinize baktığımda hedefinize ulaşmanız muhtemel. Programınızı beğendim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.