Şimdi Ara

Mat1,2 hakkında sorularınızı cevaplayabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
4
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lys 2016 mat2 1y 3boş

Kaynak olarak fem simetri(ygs diye de lys diye de)güzeldir.Konu eksiğini kapatırsınız son testlerde kaliteli sorular vardı.
    Kanal olarak Teknofemin mat/geosu ve hocalara geldik baya iyi

Fizik olarak Umut Öncüle bakım derim.Çok iyi anlatıyor(odtü-fizik bölümü mezunuymuş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstiskal293929 -- 29 Ağustos 2016; 11:54:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En çok problemlerde zorlanıyorum. Çok vakittim gidiyor. Ne önerirsin?
  • Hocam problemler tamamen pratiğe dayalıdır.Ne kadar çözersen o kadar iyileşirsin.Bence kolay bi soru bankası al günlük olarak ondan çözmeye çalış.Problemlerde size formül falan gösterirlerse bence onlar tamamen vakit kaybı.Denemelerde problemleri sona bırakmayı dene önce bildiklerini yap

• ygs lys kaçar sb bitirdin
  • Nrunke kullanıcısına yanıt
    Hocam femin 6 tane kitaplı bi seti vardı i gemseniz sanırım sene başında onu yapmıştım zorluğu kolay-orta dereceydi sonra karekök soru bankasıyla cebelleştim biraz bence mat1/2 de konuları hafiften oturttuktan sonra denemeye abanmalısınız.her hafta 1-2 deneme yapardım başlarda sınav iyice yaklaşınca günlük 1-2 deneme yapmaya başladım.Konuları oturturken özellik hocalara geldik ve teknofemin Büyük etkisi oldu genelde bütün videoları hemen hemen izledim lysden iki üç gün önce türev/İntegral izlerdim

• Dostum mezunum temelim iyi ygs mat için soru bankası alıcam karekökmü almalıyım yoksa 3-4-5 mi yada başka kaynak önerirmisin?

• ygs mat1 33-6 yaptım ama çok salaklık yaptım sınavda.geometri hızlı çözdüm ne yazıkki geometri beni yaktı ygs de
    ama yine sorumu sorum.dikkat eksikligini önlemek için
    çok soru çözmek mi deneme çözmek mi iyi
  • King57 kullanıcısına yanıt
    Hocam mezunsan daha önünüz de güzel bi zaman dilimi var karekökü alıp sorularını halledersen mat1 ı bitirirsin gibi sonra full deneme çözersin ama karekök piyasadaki en ağır kitaplardan biri

• sEbAsTıaN2 S kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçen yıl ben bu netlere çıkmak için uğraşırken çok acılar çekmiştim hele geçen yıl bu zamanlarda 30 u geçmek için çabalıyordum.dikkat eksikliğini gidermenin yolu deneme çözmektir bence al bulursan mat1 denemesi kronometryi aç önce bi tane çöz ortalama süreni belirle sonra yavaş yavaş süreyi azaltmaya başla hızlandıkça dikkat sorunun daha çok azalmaya başlayacak merak etme sınav yaklaşınca insan daha çok konsantre oluyor dikkat hataları minimuma o zamanlarda iner bence rahat ol

• Geometri benim psikolojimi bozmaya başladı artık ne önerirsin nasıl çalıştın :s

• O 1 yanlisin dikkatsizlik oldugunu belirttigin icin tesekkurler.

Zaten ygsdeki sistem o degil ve sen celdiriciye dusmeden yanlislikla yanlis şıkkı isaretledin.

• Hocam ben fem kösb'nin çoğunu bitirdim.Şu an karekök çözüyorum.Karekökten sonra direk deneme abanayım mı sizce?Şu anda matematik netim geometrisiz 23-24 felan geliyor
  • Hocam piyasadaki yeni kaynakları bilmiyorum ama fasikül tarzı bir şeyler bulabilirsen daha vakit var onlara bakabilirsin ufak ufak mat1 denemelerine başlama vaktin gelmiş bence

• Fem konu ozetli soru bankasi mi yoksa karekok soru bankasi mi ygs icin?

• Hocam ikisi de iyidir ama kösb daha çok konu oturtmak karekök ise konularda ustalaşmak için diye biliyorum

• Hocam kaç k nereye yerleştin?

• ekskalibour E kullanıcısına yanıt
    4k odtü endüstri müh.

• Hayırlı olsun hocam bu odtü nün yerleşkesi nerde tam olarak bilkentte tobb binası yakınında yada atatürk hastanesinin baya yakınında diye biliyorum doğru mudur?

Hocam benim de hiç bilgim yok bakalım nasip olursa 6-7 eylülde yurt kayıtları için gidicem ilk defa :D

atatürk hastanesinin karşısı zaten odtü a7 kapısı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.