Şimdi Ara

Yasanabilecek ülke tavsiyeleri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 sene sonra üniversiteden mezun oluyorum dolayısıyla okul hayatım bıtıyor.sonrasında hayatımı yurtdısında devam ettirmek ıstıyorum.araştırmalarım dogrultusunda -gitmek zor olsada- Kanada , yasamak ıcın en uygun yer dıyebılırım.Kanada'ya giden , tanıdıgı olan , göçmenlik şartlarını bilen onun haricinde baska ülke tavsıyesınde bulunmak isteyen varsa buyursun..

• Hangi böl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uganda

• fazla kültür farklılıgı olan yerler harıcı heryer olabılır.
  • The Babo Menn kullanıcısına yanıt
    ugandaya babam gitmisti 6-7 yıl once.yasamak için guzel bir yer değilmiş fakat yatırım için tavisye edilen ulkeler arasında.
  • Hmm Polonya olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Babo Menn -- 26 Ağustos 2016; 22:18:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fnr67

fazla kültür farklılıgı olan yerler harıcı heryer olabılır.

Hangi bolum diye sormuştum Kanada baya soğuk bir yermiş sevmiyorsan sıkıntı

• bölge anladım hocam pardon biliyorum soguk oldugunu benım ıcın bi etkısı olmaz aram iyi.yonetım bılısım sıstemlerı bolumunden mezun olucam ınsallah.
    bi tanıdıgınız veya bilginiz var mı hocam ? yoksa tahmin mi ?
  • quote:

bölge anladım hocam pardon biliyorum soguk oldugunu benım ıcın bi etkısı olmaz aram iyi.yonetım bılısım sıstemlerı bolumunden mezun olucam ınsallah.

ne tür şeyler düşünüyorsun iş olarak, bu bölüm ilgilimi çekti hep.
  • Hocam Wroclaw Krakow Warsaw güzel en önemli üç şehridir

• Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    yazılım konusunda kendımı pek geliştirmedim ama okul snrası kurs falan gidersem bu kolda ılerlemeyı dusunuyorum.onun harıcınde özel şirketlerde bilgisayar bilen nitelikli eleman olarak calısabılırım.
    araştırayım hocam.teşekkurler.
  • quote:

fazla kültür farklılıgı olan yerler harıcı heryer olabılır.

Kültür farklılığı olmasın diyorsan Kanadayı ele bir kere her milletten insan var saf kan Kanadalı bulmak imkansız gibi bir şey. Bazı belli başlı şehirler dışında tüm şehirleri melez %95 asya nüfusuna sahip yerler bile var. Benim gibi soğuk iklimi seviyorsan çok seversin ama orası kesin birde coğrafyası geniş Vancouver daha bir ılıman iklimli ve yıllardır en yaşanabilir şehir seçiliyor. Öğrenci şehri her milletten insan var çoğunluğu asyalı tabi.

Avrupa ülkelerinin ekseriyeti milliyetçidir unutma sen Türksün zorluklarla karşılaşman çok olası. Mesleğin, denklik, dil, tip ne bileyim çok etken olsa da sırf Türk olduğun için bile sıkıntı çekebilirsin. Bizim gözümüzde Suriyeli neyse çoğu Avrupalının gözünde Türk odur. Deveye bindiğimizi sanan var bizzat şahit oldum.

İskandinav ülkelerini tavsiye ederim tabi soğuk seviyorsan kendimden yola çıkıyorum biraz da. Sıcak seviyorsan doğru Avustralya

Bu arada Çek Cumhuriyetine ayrı parantez açıyorum Prag hakkında detaylı bilgi verebilirim 2 yıl kaldım.

• yeni zelanda

• Kenya

• Avustralya (timsahlara, yılanlara ve örümceklere dikkat)
  • İrlanda
    İzlanda
    Şili

• dedıklerınızde haklısınız ama Kanadada Turk olmak zor degıl.sebebı sızın yazdıgınız gıbı nufusun cogunlugunun göçmen olması.yani herkesın bırbırıne saygı duyması zorunlulugu var gibi.hatta ulkeye basvuru sırasında bu konuya cok dıkkat edıyorlarmıs.eger tavsiye ederseniz cek cumhurıyetını dınlemek ısterım.
  • Ben zaten Avrupa ülkelerinde zorlanırsın dedim. Kanada ve ABD bu konuda daha rahat.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.