Şimdi Ara

Nasıl Seri IP kasarim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim ablalarim nasıl seri ip tasarım?
    Forumda yazıyordu böyle şeyler ama güncel değildi bende size sorayim dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ne kadar güncel olabilir bilemem de 30 günlük ip takviyesi alıyorsun. 5 pre aram atıyorsun tryhard oynayıp seri seri win alıyorsunuz bu kadar basit. ablan sana kurban olsun.
  • şimdi neyap biliyonmu, git oyun at
  • Biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 1 tane ip takviyesi alıyorsun karıştırıyorsun falan işte giriyorsun oyuna tam 15 kere win alıyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 3 günlük bi ip takviyesi daha alıyosun ondan sonra 12534612 İP'ye sahip olabilirsin kardeşim. Çok iyi ip kasarsın eğer dediklerimi yaparsan.
  • seri ip için takviye önemli tabi bunun dışında rastgele aram gir normal vadi gibi nadir uzun sürer 20 25 dkda bitiyo 15 dknın altında bitirince pek ip vermesede 70 80 veriyo bana her girişte all 5 vs 5 mid gibi çok eğlenceli
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

Biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 1 tane ip takviyesi alıyorsun karıştırıyorsun falan işte giriyorsun oyuna tam 15 kere win alıyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 3 günlük bi ip takviyesi daha alıyosun ondan sonra 12534612 İP'ye sahip olabilirsin kardeşim. Çok iyi ip kasarsın eğer dediklerimi yaparsan.

nexusuda tek yumrukla kırabilecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Vox

quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

Biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 1 tane ip takviyesi alıyorsun karıştırıyorsun falan işte giriyorsun oyuna tam 15 kere win alıyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 3 günlük bi ip takviyesi daha alıyosun ondan sonra 12534612 İP'ye sahip olabilirsin kardeşim. Çok iyi ip kasarsın eğer dediklerimi yaparsan.

nexusuda tek yumrukla kırabilecek miyim?

Sen dediklerimi yap nexus ben kırılıyorum abi der.
  • Ip takviyesinden başka şey yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.