Şimdi Ara

Galatasaray 4-4-2 oynar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selcuk sneijder inanilmaz formsuzlar.Olasi bi lassana diarra transferinde kesinlikle 4-4-2 denemeliyiz.Ileride eren podolski ikilisiyle basarili oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olmaz sneijderi yazıp etrafına 9 kişi koyacaksın yoksa çarpılırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 23 Ağustos 2016; 2:54:24 >
  • Mus
    Linnes cedju serdar carole
    Sinan josue tolga bruma
    Podolski eren

Bence sinıfan umut yok artık ama illa sino istiyorsanız ki nedeni bile belli değil şöyle olabilir 4 4 2 için ....

Mus
    Linnes tolga serdar carole
    Sinan josue sinayder bruma
    Podolski eren

Sinayder defansa yardım et kaplama ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Mus
    Linnes cedju serdar carole
    Sinan josue tolga bruma
    Podolski eren

Bence sinıfan umut yok artık ama illa sino istiyorsanız ki nedeni bile belli değil şöyle olabilir 4 4 2 için ....

Mus
    Linnes tolga serdar carole
    Sinan josue sinayder bruma
    Podolski eren

Sinayder defansa yardım et kaplama ...

4-4-2 kadro yapıyorsun takımda dos yok. Kanatlar desen geriye yardım etmez, orta sahada oynayan iki oyuncuda ofans orta saha. Tolga eh
  • Muslera

Cavanda-Ched-Serdar-Carol

Lass-Tolga

Poldi-Şino-Bruma

Eren

Sneijder sende mi kötü oynuyorsun, yok musun sahada. Onuda kesiceksin beklemiceksin. Gerçi şuan yeni kadro oluşumu yapıyoruz, fatih terim'de ilk 4-1-4-1 yapmaya çalışıyordu sistem tuttmadı, 4-4-2 bir döndü, oyuncular birbirine alıştı takım esmeye başladı. Şuan sistem daha oturmadı bakalım nasıl olacak
  • 4 4 1 1 olabilir, 4 3 2 1 olabilir, ya kanatlardan vazgeçeceğiz ya sneijder'den Selçuk'un varlığı yokluğu taktiği çok etkilemiyor.
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Eldeki kadro bu istersen selçuğu koyayım alternatifimiz o çünkü ...

• Bu kadroyla 4-4-2 oynamak intihar olur. Orta saha zaten zayıf iyice zayıflar böylece. Diarra gelirse 4-1-4-1 oynar. Ya da 4-1-3-2.
  • Bu kadronun 4-4-2 oynarı ancak diarra gelirse olur.

Muslera
    Cavanda serdar ched carole
    Josue Tolga diarra bruma
    Eren podolski

Iki tane duvar görevi görebilecek forvetimiz var ki bence bu büyük nimet.hatırlayın 11-12 de de necati elmander bu görevi görüyordu.set oyununu ancak böyle oynarız.kanatlarımızda josue gibi orta saha menşeiliydi.burda tek fark bruma oda gerçekten geri gelip yardım ediyo.sinan ne oldum delisi olmuş durumda ki en çok ben desteklerdim.bruma gibi kiraya verilmesi taraftarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahatto -- 24 Ağustos 2016; 11:14:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karabük maçında son 10 dakika 4-4-2 tarzı oynandı ve oldukça başarılı oldu. Sistem kesinlikle 4-4-2 olmalı..
  • şu anda mehmet demirkol aynen şöyle dedi.

"galatasarayın oynadığı 4-2-3-1 değildir kötü bir 4-3-3 tür."

adam haklı aynı zamanda sneijderin sürekli sola kaçtığını ve selçuğun oraya doldurmaya çalıştığını ve yapamadığını söyledi.

biz 4-2-3-1'i zaten oynayamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahatto

Bu kadronun 4-4-2 oynarı ancak diarra gelirse olur.

Muslera
    Cavanda serdar ched carole
    Josue Tolga diarra bruma
    Eren podolski

Iki tane duvar görevi görebilecek forvetimiz var ki bence bu büyük nimet.hatırlayın 11-12 de de necati elmander bu görevi görüyordu.set oyununu ancak böyle oynarız.kanatlarımızda josue gibi orta saha menşeiliydi.burda tek fark bruma oda gerçekten geri gelip yardım ediyo.sinan ne oldum delisi olmuş durumda ki en çok ben desteklerdim.bruma gibi kiraya verilmesi taraftarıyım.

sinan hakkında düşüncelerim aynı bu kadroda sinan kıralanırsa forvet çok alternatifsiz kalır.
  • Nando
    Cavanda.Ched.Serdar.Carole
    Diarra.Josue
    Sinan.Sneijder.Bruma
    Eren

En guzel kadromuz budur. Evet ilk mactan hemen oyunculari gomuyorsunuz. 2.3 hafta oynasinlar bakalim sneijder hala toparlamazsa josue onun yerine gecer tolga diarranin yanina.

• bizim takım 442 hayatta oynayamaz. onu değil şu an bu kadro yapısıyla hiç bir taktiği verimli oynayamayız. Çünkü takım kompakt oynamayı bilmiyor. Blokların arası o kadar açık ki top gitmiyor. pas atacak adam bulunamıyor. bu adamlara önce yakın nasıl oynanır onu öğretmek lazım. Defansla forvetin arası nasıl kısa tutulur, takım nasıl bir bütün halinde ileri çıkıp geri gelir onun öğretilmesi lazım. Kanatların geri dönmediği, sneijderin tek başına rakip orta sahada kaybolduğu dos ların yaratıcılıktan ve top kullanma becerisinden fersah fersah uzak olduğu bu yapıyla bize huzurlu maç izlemek nasip olmaz. Hiç bir maçı farklı kazanamıyoruz. Hiç bir maçı oyunu domine ederek alamıyoruz. Çünkü takım bütün değil. Pozisyon futbolu oynuyoruz. Varyasyonlarımız yok. kim boşsa topu ona atmak üzerine bir yapı. ne ara pas var ne uzun pas var. ne sahte koşular ne çapraz koşular. hiç bir şey yok. Galatasaray uzun süredir takım olmayı unuttu. Şimdi mourinho yu getirsek o da bu takıma bir şey yapamaz. çünkü mevcut kadro sahada bütün olmayı bilmiyor.

• Ben artık Sneijder i ve Selçuk u görmek istemiyorum bu takımda.josue gibi tolga gibi adamlar istiyorum.devir mücadele devri.koşmadan olduğunuz yerde iki pasla kazanılmıyor maçlar.ayağa top bekleyen 2 tane orta sahamız var.futbolda en önemli mevki orta saha.maalesef bizde yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki oynar cok da güzel oynar. Biz su anda 4-5-1 oynuyoruz. 4 defans, 5 kisi yan top yapiyor. Ileride de 1 forvet bos bos bekliyor.

Eksik olan sey ilerideki tek forvete yakin oynayan bir oyuncu. Sinan ve Bruma zaten tac cizgisini terk etmiyorlar. Su anki taktikte bunu yapmasi gereken kim? Sneijder. Yapabiliyor mu? Hayir. Rakip defans arasinda kaybolup gidiyor.

O zaman neden oynatiyoruz ki Sneijder'i? Podolski'yi cekerim Eren'in yanina. Canavar gibi 2 tane fizikli forvetimiz olur. Rakip stoperler mac boyunca yipranir.

Sneijder'de ille oynamak istiyorsa, Bruma ile sol acik icin kapisir. Acik oynayan takima Bruma ile geliriz. Kapanan takima Sneijder ile. Josue de ayni sekilde. Acik oynayan takima Sinan. Kapanan takima Josue.

Lass gelirse formsuz Selcuk'a da yol görünür.

Eren - Podolski
    Bruma - Lass - Tolga - Sinan

Eren - Podolski
    Sneijder - Lass - Tolga - Josue

• muslera

cavanda denayer chedjou caner

diarra selçuk (josue)

poldi sneijder bruma

eren

denayer , caner, lass gelse çok iyi olur hücumcu beke ihtiyacımız var..
  • Kesinlikle Tolga devamli oynicak kumasi cok iyi cok onemli bir oyuncu olucak bak gorun
    Lass gelirse veya onun kalitesinde oyunu 2 yonlude oyniyabilen bir ortasaha birde forvet cok ii kadro olur
    Benim en cok merak ettigim eger bu kadroyu kurabilcek vizyon ve imkan varken gecen sene Hamza neden copleri doldurdu takima en cok is yapan bilalide gonderdiler anlamak zor

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Kesinlikle Tolga devamli oynicak kumasi cok iyi cok onemli bir oyuncu olucak bak gorun
    Lass gelirse veya onun kalitesinde oyunu 2 yonlude oyniyabilen bir ortasaha birde forvet cok ii kadro olur
    Benim en cok merak ettigim eger bu kadroyu kurabilcek vizyon ve imkan varken gecen sene Hamza neden copleri doldurdu takima en cok is yapan bilalide gonderdiler anlamak zor

Kusura bakma da Hamza hangi çöpleri doldurdu takıma? Şu an transfer listesindeki oyunculara bak. Kurtulmaya çalıştığımız Umut, Donk, Tarık, Olcan, Salih ve Umut Gündoğa'dan hangisini Hamza aldı?

Adamın aldığı oyuncular Podolski ve Carole bugün ilk 11'de. Alternatifleri bile yok. Bilal ve Denayer kalsa bugün yine kadrodalar. Bi Jem Karacan oynamadı onu da zaten giderken yanında götürdü. Lafını etmeye değmez.

Bir de geçen sene hangi büyük vizyon ve imkan varmış merak ediyorum. Uefa resmen ensemizdeydi yahu. Dursun'un kardeşi futbol şubesinin başındaydı. Grosskreutz'u uefaya bildirmekten acizdik. Sadece Niasae'yi almayı becerseler, şimdi forvet sorumumuz çözülmüştü.

Hamzaoğlu o ortamda yine iyi transfer yaptı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.