Şimdi Ara

Fiber altyapı aktif olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba superonline aydın didime fiber kablosu döşedi yaklaşık 2 ay önce ama hala fiber altyapı internet hizmetine açılmamış.Ne zaman fiber internetten faydalanmaya başlayabilirim? Bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kafalarına göre açıyorlar, bizim sokağa kablolar 2011 2012 gibi döşendi bu yılın şubat ayında fiber açıldı
  • bizede 6 ay her gün başvurunca birgüde borusunu döşeyip ertesi gün kablo çektiler toplam 2~3 günde bağlanmış oldu...
  • 2 sene önce döşendi ama hizmet yok,sonra anladım ki yandaki baz istasyonu içinmiş
  • abone başvurmazsa aktif olmaz her gün 3 defa başvursan gelirdi... bana nasıl geldi sanıyorsunuz...
  • Tamamen potansiyelse göre arkadaşım. Eğer potansiyel varsa 72 saatte herbir aşamasını hallederler, potansiyel yoksa oluşması için yıllarca beklerler

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Tamamen potansiyelse göre arkadaşım. Eğer potansiyel varsa 72 saatte herbir aşamasını hallederler, potansiyel yoksa oluşması için yıllarca beklerler

ne potansiyelmiş be, iyiki eskiden bu kafada değildik yoksa sabit telefon altyapısıda yapılmazdı, ne de olsa potansiyel yok.
  • Eskiden iletişim insanın bireysel hakkı idi. Kamu bunu sağlamak zorunda idi. Ta ki hükümet özelleştirme diye bir yasa tasarısı çıkarana kadar... Artık para ile dönüyor iletişim ağı. Firmalar kar/zarar hesabı ile yatırım yapıyor

• Arkadaşlar benim oturduğum yer didime de 20 km uzaklıkta akbükte.Ben de anlıyamadım neden fiber döşediklerini.Potansiyel var burda belki ama şu an çok internet kullanıcısı yok.Sizce ne yapsam interneti kullanıma açabilirler
  • baz istasyonu içindir o, herkes mobil kullanıyor özellikle yaz mevsiminde kapasiteye ihtiyaç var
  • fiber dediler ama çalışanlar.Aydının her yerine döşemek istiyolar galiba baya bir yere döşediler bu yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Eskiden iletişim insanın bireysel hakkı idi. Kamu bunu sağlamak zorunda idi. Ta ki hükümet özelleştirme diye bir yasa tasarısı çıkarana kadar... Artık para ile dönüyor iletişim ağı. Firmalar kar/zarar hesabı ile yatırım yapıyor

bu kafaya göre zengin semtler hariç yatırım olmayacağı anlamı çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.