Şimdi Ara

Kullandığınız Telefondan Memnunmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar yeni telefon alıcam kullandığınız telefonların özellikleri ile birlikte memnun olup olmadığınızı buraya yazarsanız telefon alacaklara bir fikir oluşturabilir şimdiden teşekkürler...

• O şekilde telefon alamazsın dostum.Kiminin beklentisi düşüktür o telefon ona ömür boyu gider,kiminin beklentisi yüksektir 1 hafta sonra zararına satar.Sen kriterlerini,kaç para verebileceğini,beklentilerini söyleyip ona göre yorum beklemelisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrb

O şekilde telefon alamazsın dostum.Kiminin beklentisi düşüktür o telefon ona ömür boyu gider,kiminin beklentisi yüksektir 1 hafta sonra zararına satar.Sen kriterlerini,kaç para verebileceğini,beklentilerini söyleyip ona göre yorum beklemelisin.

+1

Genede cevap vereyim şuan iphone 4s var stabil çalışıyor ama ekran ve şarj kesinlikle yetersiz yani memnun değilim

• 9 aydır Huawei GR5 kullanıyorum çok memnunum.
  • P70 kullaniyorum 1 yil oldu. Sarji inanilmaz uzun gidiyor ancak yazilim destegi neredeyse hic yok donanim da cok iyi olmayinca vasat bir deneyim veriyor. Yakin sure icinde iphone alma niyetim var ama emin degilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E4g kullanıyorum aldığım güne lanet olsun diyemiyorum çünkü arefe günü aldım.

Ne rom çıkıyor ne de lolipop verdiler.
  • xperıa c4 kullanıyorum yaklasık 13 ay oldu memnunum,bır sıkıntı can sıkacak kararsızlık donma yasamıyorum,kamera ve performans fıyatının karsılıgını verdı benı uzmedı sımdıye kadar.
  • İphone 6s kullanıyorum memnunum herhangi bi sıkıntı yapmadı.

• Z3 Compact kullanıyorum 11 ay oldu telefonu 2 kere garantiye gönderdim ama başka bi Tanıdığımdada var o benden önce aldı hiç sıkıntı yaşamamış yinede ben memnunum özellikle ekran boyutu na göre özellikleri açısından.

• Bende Xperia Z3 kullanıcısıyım,2 seneyi devirdik.Masallah beni daha yarı yolda bırakmadı,garanti bittikten sonra yeni maceralar arama peşine düşüp root-rom falan attım,bu haliyle bana bi 2 yıl daha götürür gibi geliyor.Telefonun bence tek eksisi 16gb olmasi.Ama neyseki hafıza kartım var

• gm discovery 1 16 gb son partil + 32 gb sd kart ile 3 yıldı açamadığın filim oyun uygulama olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.