Şimdi Ara

POWERBANK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung A5 2016 model telefon kullanıyorum. POWERBANK almak istiyorum da araştırdım biraz. Mah felan amperi eksik çıkıyormuş 10 bin yetene 6 bin gibisinden. Önereceğiniz sağlam bir POWERBANK var mı telefonun volt u 3.600 küsür sanırım şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apocalyptoo22 A kullanıcısına yanıt
    öncelikle iyi gunler telefonun bataryası 3600mah ise telefonunu kac kere sarj etmek istedigine baglı olarak powerbank tercih etmelisin
    yani telefonunu iki kere 0 dan sarj etmek istiyosan 7200mah lık tan fazla powerbank almalısın.
  • Önereceğiniz bir marka var mıdır

• Apocalyptoo22 A kullanıcısına yanıt
    marka isine girmeyelimde sana tavsiyem en az 10000 mah power bank alman marka istiyosan da bilindik markaları alabilirsin.
    10000mah alman telefonunu rahat 2.50 kez sarj etmen demek
  • bende 4400 mah var telefonu 1.50 kez ediyo ama benim telefonumun bataryası 2600 mah yetiyo ya gerek yok 1 kere etsin tamam o anki işimi görsün yeter
  • Sony nin ürünlerine bakmanı tavsiye ederim. Hem kaliteli hende fiyat avantajı var

• Asus, Sony, Samsung, TP-Link powerbanklerini tercih edebilirsin.Tavsiyem en az 10.000 Mah olsun.Çünkü powerbankler 5V çıkış verdiğinden mah değeri ona göre hesaplanıyor.Telefonlar ise 3.5V.Birde verim meselesi ve zamanla yıpranma payı var.
  • uygun fiyatlı bu sitede var,

http://hepsiyenimarka.gizliortak.com/power-bank-10400-mah-aluminyum-kasali-harici-batarya.html

38 tl 10600 powerbank taşınabilir cep telefonu şarj cihazı

• Dr sitsinde 2500 mah ttec 25 tl

• Hocam Xiaomi mi'nin 10.000'lik powerbanki mükemmel.50 liraya bulabiliyorsun.ayrıca powerbankler kaç miliamperse onun %70ini falan verebiliyor.
  • Xiaomi nin powerbanki gayet güzel ama ağır gelebilir.
  • Xiaomi'nin orjinalini bulmak zor.
    Piyasada o kadar çakması var ki..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.