Şimdi Ara

Pad aldım fakat pişmanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben normal 10 tllik pad kullanıyordum cs go için almıştım gayet güzel normaldi sonra güzel bir şey alayım dedim bloody b-070 aldım speed bugün geldi kargoyla hani büyük güzelde aşırı kayıyor crossu tutamıyorum çok kötü oynadım.Sonra googleden baktım control almam gerekiyormuş çoğu kişi controll olanını önerdi fakat ben bunu kullanamayacağım 42 tl ödedim ne yapmam lazım :S

• Mousepadlerin iade durumunu bilemem ama bence alışabilirsin.Bende kaygan yüzeyli olanı kullanmıştım sıkıntısı yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bilmiyorum ya crosu tutamıyorum kartal ligindeyim en kötü 3. sırada olurdum dün sonuncuydum o kadar kötü beni üzen şey ben sırf cs go için almıştım pişman oldum
  • Pad olarak SteelSeries ya da Akasa Venom öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cübbesiz Ömer

Pad olarak SteelSeries ya da Akasa Venom öneririm.

Hocam bütçeme göre bunu aldım bu pad kötü değil güzel large speed çok kaliteli fakat bana uygun değil pişman oldum yani 2 gün oldu alalı iade seçeneği var fakat nasıl edicem bilmiyorum
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Aldığın yere mail at, kargo karşı ödemeli olacak mı sor onlar ne yapman gerekiyorsa anlatır.

• Anladım hocam ben bi sorayım
  • Hocam iade kısmında şöyle secenek var

Oyun ürünlerinin teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

Şimdi ben dün aldım bunu ürünü açtım zaten kapaklı koyuyorlarya silindir şekilde kullandım şimdi faturası garanti kağıtları duruyor iadede sıkıntı olur mu
  • Acil cevap verirseniz çok sevinirim
    Ambalajı felan yırtık değilse edilir diye düşünüyorum.Aldığınız yere sordunuz mu ?Mail atın.
  • Hocam dediğiniz gibi mail attım cevap gelir elbet fakat beklemek istemedim bende iade işlemlerini başlattım bugün yurt içi kargoyla ücretsiz kod ile yollayacağım ambalaj yırtık değil hani o kargo poşetinin içinden cıktıgı gibi koydum geriye içindeki yuvarlak jelatinle beraber umarım iade olur ya
    İnşallah bakalım olur herhalde gene aynı yerden alacaksanız durumu anlatırsınız. Cs Go ya felan girmeyin çok kaygan felan diyin öyle anlatın durumu.
    kötü değildir bende mouse var r8. internetten alınanürünler 1 ay içinde iade edilebilir diye biliyorum ben
  • İnşallah hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim öğlen cuma namazı sonrası gidip iade işlemi başlattım hepsiburada sitesinden de iade yorumu kısmına uygun bulamadım gibi yorum yaptım resmi şekilde umarım iade olur.Ayrıca kadına teslim ettim işlem tamam diyince yere doğru fırlattı şimdi eğer çizik olursa kutusunda sorumlu tutmasınlar beni hiç dikkat etmedi
  • Hocam zaten mouse pad kötü değil dikişleri falan kaliteli geniş ve tam speed pad fakat ben bu kadar beklemiyordum çok kayıyor hepsi buradadan almıştım umarım iade olur sorun yaşamam
    Orijinal ambalajın etrafında başka birşey sardınız mı muhafaza için?

• Hocam mouse pad yuvarlak haldeydi jelatin içinde tekrar o şekilde kabın içine koydum dışınada her hangi bir şey sarmadım kadın kapağın azına ufak bant çekti o kadar fırlattı kenara attı
    Uyarsaydın keşke hangi kargo bu.Birşey olmaz aldığın gibi gönderirsen.
  • Aldığım gibi yolladım yani nasıl geldiyse aynı o şekilde..Hepsiburada dan aldığım için yurtiçi kargo hocam
  • CS:GO için pad steelseries öneriyorum ben kendim kullanıyorum çok güzel kayıyor kontrolüde süper fiyatları gameekstrada çok uygun gidip bakabilirsin hatta ürünlerin açıklarıda var ordan bakmanı öneririm pişman olmassın ben çok memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.