Şimdi Ara

Google Partners Akademi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
5
Favori
1.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google Partners Akademi Eğitim kayıt linkleri şuanda yeniden aktif. Yıl sonuna kadar olan tüm eğitimlerin kayıtları aktiftir.

Lütfen sadece katılacağınız eğitimlere kayıt olun.

Eğitimler Dome İstanbul'da olacaktır.

Ulaşım için:http://domeistanbul.com/#anasayfa/3

Eğitim Kayıt Formu:
    https://goo.gl/zqOx9d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 17 Ağustos 2016; 14:42:13 >

• Not: İstanbul Avrupa'da
  • Süpermiş kayıt oldum, hazır işsizimde giderim eğitimlere.

Malum bilge adam işkur'un desteklediği yazılım eğitimine game designer olmak istediğim için almadığı için bu eğitimi değerlendireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi ama iste calisirken saatler sorun olur gibi geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bi kaç eğitim için kayıt işlemi gerçekleştirdim.

20 Eylül Görüntülü Reklam Ağı - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    11 - 12 Ekim Reklamcılığın Temelleri - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    30 Kasım Mobil Reklamcılık - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    14 Aralık Alışveriş Reklamcılığı - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı

Denk gelen olur ise forumdan arkadaşlarla gidebiliriz :)
  • Evimin baya yakınındaymış bende kayıt oldum haber verdiğiniz için teşekkürler
  • Zaten bütün forum İstanbul da oturuyoz sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok faydali bir paylasim ;) eyw

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

Cok faydali bir paylasim ;) eyw

Rica ederim
  • Partner rozeti icin aylik 40.000 bütçe istemese google bu egitimlere bile gerek yok aslinda. Milleti iyice google muptelasi yapmaya çalışıyorlar. Kendileri yuz binler kazanip ajanslara siz paranizi musteriden ayri isteyin diyorlar. Bu kadar para kazanip turkiyeye zerre yatirim yapmiyorlar bir kac doodle ile isi cozuyorlar. Yandex turkiyeye cok daha fazla yatirim yapıyor. Sertifikalarin sureli olmasida ayri terane. 2 senede bir sinava girmek gerekiyor sanirim. Boş yere zaman ve emek kaybı bana gore

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Partner rozeti icin aylik 40.000 bütçe istemese google bu egitimlere bile gerek yok aslinda. Milleti iyice google muptelasi yapmaya çalışıyorlar. Kendileri yuz binler kazanip ajanslara siz paranizi musteriden ayri isteyin diyorlar. Bu kadar para kazanip turkiyeye zerre yatirim yapmiyorlar bir kac doodle ile isi cozuyorlar. Yandex turkiyeye cok daha fazla yatirim yapıyor. Sertifikalarin sureli olmasida ayri terane. 2 senede bir sinava girmek gerekiyor sanirim. Boş yere zaman ve emek kaybı bana gore

Haklısın sonuna kadar katılıyorum fakat tekel olmuş bir durum söz konusu şuan için yapabilecek maalesef pek birşey yok. Tüm algoritmaları Google'a göre düzenlemeye çalışıyoruz zira Yandex'ten gelen trafik belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

quote:

Partner rozeti icin aylik 40.000 bütçe istemese google bu egitimlere bile gerek yok aslinda. Milleti iyice google muptelasi yapmaya çalışıyorlar. Kendileri yuz binler kazanip ajanslara siz paranizi musteriden ayri isteyin diyorlar. Bu kadar para kazanip turkiyeye zerre yatirim yapmiyorlar bir kac doodle ile isi cozuyorlar. Yandex turkiyeye cok daha fazla yatirim yapıyor. Sertifikalarin sureli olmasida ayri terane. 2 senede bir sinava girmek gerekiyor sanirim. Boş yere zaman ve emek kaybı bana gore

Haklısın sonuna kadar katılıyorum fakat tekel olmuş bir durum söz konusu şuan için yapabilecek maalesef pek birşey yok. Tüm algoritmaları Google'a göre düzenlemeye çalışıyoruz zira Yandex'ten gelen trafik belli.

Sertifikalar süreliyse çok saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: geecce

quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

quote:

Sertifikalar süreliyse çok saçma olmuş.

Google'ın vermiş olduğu sertifikalar ve online eğitimler sonrası girilen sınavlarda alınan sertifikaların geçerliliği 1 yıldır. Algoritmalar ve sistemler daimi olarak güncelleniyor haliyle her yıl sertifikaların yenilenmesi de çok normal.

5 sene önceki Analytics ile şuan ki arasında dağlar kadar fark var keza Adwords içinde aynısı geçerli.

Word - Excel değil ki sabit kalsın.

• Peki bu egitimler bilim sektorunde olan biri icin ise yarar seyler mi peki yoksa basa vakit mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lordalpos

Peki bu egitimler bilim sektorunde olan biri icin ise yarar seyler mi peki yoksa basa vakit mi?

Bilim sektörü derken içerik ile ilgili biraz daha bilgi verebilirseniz cevaplayabilirim.
  • Freelance web designer icin

• quote:

Orijinalden alıntı: lordalpos

Freelance web designer icin

Muhakkak işinize yarar.
  • Kaydolduk bakalım.
    Şuan için o tarihlerde yapacak daha iyi bir işim yok. Zarar gelecek değil ya..
  • Yarin kimler geliyor??

• Beyler Cidden iyi bir paylaşım olmuş. Bende kaydımı yaptırdım.

11 - 12 Ekim Reklamcılığın Temelleri (11 October 2016 9:00 - 12 October 2016 17:00) - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    18 Ekim Video Reklamcılığı (18 October 2016 9:30 - 17:00) - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    19 Ekim Mobil Reklamcılık (19 October 2016 9:30 - 17:00) - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    26 Ekim Görüntülü Reklam Ağı (26 October 2016 9:30 - 17:00) - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    17 Kasım Analytics (17 November 2016 9:30 - 17:00) - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
    14 Aralık Alışveriş Reklamcılığı (14 December 2016 9:30 - 17:00) - Dome İstanbul, Istanbul - Onaylandı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.