Şimdi Ara

600-800 tl civarı elektro gitar tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600-800 tl fiyat aralığında önerebileceğiniz model varmı

şunlara baktım kullanan varmı

IBANEZ GRG121DX BKF - IBANEZ GRG121DX-WNF - Cort X1

*Amfi
    Stagg 40 GA R - Fender Frontman 10G BLK - Marshall MG10CF

*Gitar askısı
    Airman Army Gitar Askısı - Ibanez Gs 60 Cı Sl - Ibanez Gst62-Bk

*Gitar Kablosu
    Stagg SGC6VT RD - Ibanez DSC15-RD

*Çanta(bakmadım)

hepsi için önerebileceğiniz birer model varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 13 Ağustos 2016; 13:00:35 >

• 900-950 civarina bulunur Epiphone Les Paul 100 var ikinci el dusunurseniz 450-500 tlye alirsiniz temiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamaha pacifica 112j tavsiye ederim.İkinci el 400-500'e bulursun
  • IBANEZ GRG121 buna amfi olarak ne alabilirim
    önerebileceğiniz bir model varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 12 Ağustos 2016; 21:13:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopaa

IBANEZ GRG121 buna amfi olarak ne alabilirim
    önerebileceğiniz bir model varmı

Blackstar IdCore 20 , Nux Mighty15 falan gider...
  • Çalacağınız türleri söylerseniz hem gitara hem amfiye daha iyi yardımcı olabiliriz. Eğer metal ile, sert rock türleri ile uğraşacağım diyorsanız ben grg121dx ile blackstar id core 10 öneririm.
  • Fender marshall güzel amfi ama çalacağın türde önemli bence 2. El al ilk malzemelerini daha iyi ürün olabilirsin 2.el aldığında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alternatif Rock , Pop Rock, Alternatif Metal

@
    dogukan733

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 16 Ağustos 2016; 20:34:32 >
  • Kesinlikle schecter sgr öneririm. Gitar ağırdır fakat klavye ve ton bakımından oldukça kaliteli bir gitardir. İbanez grg vs de kullandım fakat schecter tonu ve rahatlığı yok. Kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilgilenirsen ltd ex260 var elimde.
  • Cort X1'miş ibanez 121'mis Epiphone 100'müş bunlardan uzak dur. Eğer nakit alacaksan Epiphone les paul studio 900 lira hem do-re'de hem de cangöz müzikte. Onun dışında zuhal müzikte ibanez jet kingler indirimde. 1500 liralık gitarı 800'e veriyolar. Taksit de yapıyorlar.

http://shop.zuhalmuzik.com/Ibanez-JTK30-TQ-Elektro-Gitar_340.html#0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter Mitty

Cort X1'miş ibanez 121'mis Epiphone 100'müş bunlardan uzak dur. Eğer nakit alacaksan Epiphone les paul studio 900 lira hem do-re'de hem de cangöz müzikte. Onun dışında zuhal müzikte ibanez jet kingler indirimde. 1500 liralık gitarı 800'e veriyolar. Taksit de yapıyorlar.

http://shop.zuhalmuzik.com/Ibanez-JTK30-TQ-Elektro-Gitar_340.html#0

Site nasıldır acaba bilginiz var mı? Çünkü epey indirime girmiş.

Bir de bir gitar cahili olarak soruyorum. İlerleyen zamanlarda Megadeth, In Flames, AC/DC Led Zeppelin gibi grupları çalmada Jet King'in performansı nasıl olur?

• Site konusunda hiçbir sorun olmaz. Gayet güvenilir ama eğer istanbuldaysan beyoğlu tünele bir uğra derim. Hem deneme fırsatın da olur ve onun da haricinde daha fazla indirim yaptırma ihtimalin de var ayrıca internetten gitar alınmaz kanımca. Ne çıkacağını bilemiyorsun iyi midir kötü müdür. Aynı fabrikadan on dakika arayla üretilmiş gitarlar arasında bile çok büyük farklar olabiliyor.

Ben de gitarımı yeni aldım 25 ağustosta. 3 seçeneğim vardı. Epiphone lp studio'yu sapı çok kalın olduğu için eledim. Yoksa bayağı güzel gitar belki sen seversin hem sustain konusunda çok çok iyi hem de aklına gelebilecek her türlü müziğe uyar. Epiphoneu eledim demiştim. Sıra ibanez jetkinglere geldi ve tek kelimeyle bayıldım. Tüneldeki mağazada iki tane vardı sadece. Bir ibanez jtk30h bir de ibanez jtk4rd. Jtk30h olan Single p90 manyetikli siyah semihollow body. Nakitte 850ye indiler. Diğeri verdiğim linktekinin kırmızısı ve tremolo sistemi olanı. Ona da 900 lira dediler. Kararımı kırmızı ibanezden yana vermişken biraz daha dolanayım dedim iyi ki de demişim. Zuhalin biraz ilersinde cangöz müziğe girdim ve bir esp ltd strat denedim yemin ediyorum aşık oldum gitara :)

Hiç aklımın ucunda yokken eve bir adet yeşim esp ltd 213r ile döndüm. Ton bakımından ibanezlerden de epiphonelardan da çok ilerde. 890 liraya aldım nakit. Bu gitar da indirimdeydi. Normali 1250 lira her yerde.
    http://www.1enstruman.com/?Uid=3582

artıları eksileri yazayım sen karar ver hangisini alacağına

epiphone lp studio:
    +lar
    sustain
    her türlü müzik türü için uygun

-ler
    çok ağır
    sapı çok kalın (neredeyse bir klasik gitar kadar)

İbanez jetkingler:
    +lar
    çok büyük indirim. (600 dolar normalde)
    güzel ton
    rahat klavye
    kaliteli manyetik

-ler
    ağır (kırmızı olan)
    floyd rose sistemi ilerde başını ağrıtabilir (kırmızı olan)
    manyetik değişimi istersen ilerde sorun yaşayabilirsin. Sadece p90 manyetik takmak zorundasın. (Mağazadaki adamın yalancısıyım)

esp ltd 213r

+lar
    Mükemmel bir ton. (Bir strat çaldığını sonuna kadar hissedebiliyorsun squierlar gibi değil. Fendere yakın.)
    her türlü tarza uygun
    rahat klavye
    Görece diğerlerine göre hafif
    manyetikleri çok kaliteli
    strat olduğu için ilerde manyetik değişimi yapmak istersen rahat yaparsın
    vietnam üretimi (çinden iyidir)
    internetten sipariş konusunda daha güvenilir marka (esp her gitarını üretildikten sonra amerikada kontrol ettiyor sorunu var mı diye)

-ler
    yok :)

benim sana şu anki tavsiyem ltd 213 alman. Tabi şunu söyleyeyim yukarıda bahsettiğim gitarlardan hangisini alırsan al pişman olmazsın hepsi birbirinden güzel.

• hafif bi gitar bakıyorum
    birde 121e manyatekik ve tel takviyesi yapılsa nasıl olur
    emg-60 81 ve fender telleri takılsa

Fender Champion 40 Amp nasıl kullanan varmı 8,6 kg yazıyo baya ii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 3 Eylül 2016; 19:50:02 >
  • Mesajı yeni görebildim. Maalesef İstanbul'da değilim. Orada olsa dolanırdım ama öyle bir şansım yok maalesef. Ben de internetten almayı pek istemiyorum ama seçenekler kısıtlı burada. O yüzden mecbur gibi görünüyor. Ayrıntılı cevap için çok teşekkürler, değerlendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 7 Eylül 2016; 22:22:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.