Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge Alayım mı Yoksa Bekleyeyim mi?(NOTE 7 ALDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese Azerbaycandan Selamlar. Telefon almak istiyorum piyasada en iyi S7(edge filan farkı yok) galiba ama 3-4 ay oldu çıktı şimdi yıl sonunda yeni telefon çıkar mı bundan üstün ? iphone filan çıkacak ama istemiyorum android telefon alıcam. Sony de almak istemiyorum 3 yıldır Z1 kullaniyorum çok iyi telefon ama farklı bi şey istiyorum. Bu dakika S7 üstün var mı yada çıkıcak mı ?

Edit: Her kese selamlar. Tavsiyelerde bulunan her kese teşekkürler. Note 7 aldım 2 gündür kullaniyorum çook güzel bundan ötesi yok her şey çok güzel. 907 dolara aldım. Paraya deyer mi evet sonuna kadar ama sizde biraz tuzlu vergiler çok sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rafaello21 -- 31 Ağustos 2016; 20:51:43 >

• S7 şuanda en üstün işlemciye ve donanıma sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

S7 şuanda en üstün işlemciye ve donanıma sahip

O zaman beklemeyim diyorsun bu yıllık ?
  • rafaello21 kullanıcısına yanıt
    Eğer beklenirse tabiki iyi modeller yine çıkar.fakat acil lazımsa şuanda alınabilir en iyi telefonlardan biri S7 Edge.Tercih sizin tabi

Note 7 olabilir ama zaten s7 edge ile cok farkı yok kalem falan ekstra bi kullanım farkı yaratır

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Eğer beklenirse tabiki iyi modeller yine çıkar.fakat acil lazımsa şuanda alınabilir en iyi telefonlardan biri S7 Edge.Tercih sizin tabi

Acil diyil iyi bi telefon çıkacaksa 2 ay beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Note 7 olabilir ama zaten s7 edge ile cok farkı yok kalem falan ekstra bi kullanım farkı yaratır

Dogru söylüyorsun ama aynıysa edge ekranı hoşuma gidiyor keşke bundada olsa kalem alırdım düşünmeden

iPhone 7 çıkacak.Eğer uzun süre kullanıcı iseniz telefonu,iphone almanız daha iyi olur.Hem fiyat yönünden satarkende pek zarar etmiyorsunuz

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    İphone yeri başka ama androideki işlemleri yapamiyorum. Yıl sonu başka ne telefon çıkar?

Yıl sonuna net bilemem fakat Note 7 nin 6GB ram li versiyonu çıkıcak.S7 dende daha bariz farkedilir hızı.Bayada götürür sizi

• Note 7 varken dusunmek mantikli deil bence ios istemiyosan

• 2-3 ay daha bekleyebilirseniz Note 7 Edge alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

2-3 ay daha bekleyebilirseniz Note 7 Edge alırsınız.

Çıkacakmı????? O.o
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeatureTechnology

Note 7 varken dusunmek mantikli deil bence ios istemiyosan

Note 7 tam istediyim gibi çıkmadı ama akrdaş yazdı yukarda edge si çıkarsa alırım
    note 7 s7 le tam olarak aynı ama göz sensörü bide kalem üstünlüyü farkı mı ? yoksa S donanım olarak daha mı iyi ?
    edgesi mi ? telefonda zaten edge özellikleri var kenarları tam olarak edge kadar kıvrımlı değil yani ekstra bir edge modeli cıkmayacak bildiğim kadarıyla
    Note 7 de ek olarak corni.glas. 5 var 7e de 4 var.ekran govde orani biraz daha fazla. Donanimsal olarak tamamen aynilar kamera da ayni fakat note un yazilimsal eklentileri biraz daha fazla

• FeatureTechnology kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için teşekkürler. Çift sim kart olucakmış satışa çıksın alırım o zaman beklersem zaman kayp ederim zaten durmadan ne yapsan yeni telefonlar çıkıyor hiç olmass 3 ay yeni telefon olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

edgesi mi ? telefonda zaten edge özellikleri var kenarları tam olarak edge kadar kıvrımlı değil yani ekstra bir edge modeli cıkmayacak bildiğim kadarıyla

Bende düşündüm baktım edgeden bu daha simterik daha iyi görünüyor cevabın için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BİM Sularını Satan Adam

hocam orada aliexpressden telefon geliyormu?

Opneplus 3 bulursan al 6 gb ram,metal kasa vs.

Her yerden geliyor gelmeyende amazon filan camex var bizde kilosu 9 dolara getiriyorsun öyle alıcam note 7 çıksın. Hep amazomdan aliyorum telefonlar iyi orda. Alexpressden ucuz şeyleri biraz 100 dolara filan böyle şeyler çok güvenmiyorum ebaya ora

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.