Şimdi Ara

windows 10 kasma sorunu çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows 7 den, 10 a geçince bir rahat yüzü görmedim desem yeridir bir yerini hallettimde bir yerinden garip garip şeyler oluyordu cpu ve bellek kullanımını bu şekilde azalttım, şuanki en büyük sorun edgeyi açıyorken takılıyor olması sizler bunun çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

aşağıdaki videoda özellikle işlemcinin hiç durmadan son frekansda çalışmasına çözüm getiriyor ,

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    W10 a geçmişsiniz fakat sistem özellikleri yetiyormu yetmeyen sistemle geçersen bu tip sorunların olması cok normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByMustafa59 kullanıcısına yanıt
    orta ayarda sistem daha ne olsun 10.000 tl lik sistemmi düzelim
    Hocam p4 işlemcisi olan w10a geçen adamlar var sonra kasıyor diyorlar e kassın milattan kalma işlemci normal sistem özellikleri nedir yazarsan yardımcı olalım

• ByMustafa59 kullanıcısına yanıt
    benim anlattığım olayın işlemcile alakası yok işlemci son hızda hiç durmadan çalışıyordu windows 10 dan kaynaklı bir sorun birde belleklerden 3 gb yiyor 8 gb dan fazla bellek takmak gerek bence win 10 kullanılıyorsa ilerde sorun olacak gibi, tarayıcılardan yaşadığım sorunlar ise ap ayrı, chromele edge bir birine virüs gönderip bozuyormu nabıyor anlamadım :)
    Bende w10 kullanıcısıyım bende sorun yok temiz kurulum yapın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.