Şimdi Ara

VİTAMİN HAPLARI BOY UZATMAYA YARARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaş 16 boyum 1.68 yılda 4 cm kadar anca uzama oluyor Elimde balık yağı hapı ve kullanmaya başlamadığım kalsiyum hapı var fiyatlarıda oldukça pahalı yılda uzadğım 4 cm ye 4 cm daha eklesin yeter sizce fayda olurmu birde bunlar 2 si reaksiyona girip bi yan etki oluşturur mu egzersizleri denedim hiçbir fayda olmuyor .

• Hocam boy %90 genetik ten geliyor % 10 u beslenme ve spor. Vitamin eksikliğinin yoksa vitamin kullanmanizin bir anlami yok çünkü vücut atiyor. Balik yagi kullanmaniz fazlasıyla yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benimde boy problemim var 17 yasindayim boy 175 yaptigim ingilizce arastirmalarda agirlikli olarak uyku + dogru beslenme + bazi germe hareketleriyle boyunuzu uzatma sansiniz var bunlar agirlikli olarak 4-5 hareket. Ayrica bildigim kadariyla genetik %60-80 arasi etkili zira eger boyle degilse 170 baba 165 annenin 185 cocugu olamazdi.

NOT: Hareketleri isterseniz pm atarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi beslen ve sporunu yap, en iyi şartları sağla ama pahalıysa gücün yetmiyor ya da az da olsa tuzlu geliyorsa alma.
    Kuruyemiş ye, yeşil sebze tüket.
    Herhangi bir farklı problemin yoksa genetik sınırlarda gelişeceğin kadar gelişirsin zaten. Uzun boylu insanlar böyle haplarla uzamıyor...
  • uyku uyku bunlar çocuk masalı gibi gelmeye başladı artık sanki tüm gece ayaktayız gündüz uyuyoruz.

hareket cart curt bende çok yaptım 1 aya yakın hatta 2.kere kalkıştım hareketlere gene sonuç alamadım . yani hazır yol yakınken ürün kullanıyım bari 18 20 de imkansız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.