Şimdi Ara

(Kısa süreliğine indirim) eVGA GTX 1070 Hybrid (SIFIR) ve Ekran Kartı Soğutucuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
5
Favori
3.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Temmuz ayında mining için aldığım eVGA GTX 1070 Hybrid bozuldu, garantiye Almanya'ya gönderdim, Sıfırı ile değişti yenisi geldi. Orjinal dış kutu (sadece dış kutu+köpüğü) yoktur (eVGA göndermemiş). Aksesuarları vardır. Faturası da e-mail olarak vardır. eVGA da adıma register edilmiştir. 3 yıl garantisi vardır, Temmuuz 2020' ye kadar.

Sisteme hiç takılmamış SIFIRDIR. Kurs, y.lisans, iş derken vaktim olmuyor. Yurtdışından geleli 2 hafta oldu halen boş bir şekilde duruyor.

Satma Sebebim; kullanamayacak olmam.

2 adet Hybrid modeli vardır. Bu rev. 2 yani daha iyi versiyonudur. 10+2 Faz (phase) dizilimine sahiptir. Bir önceki ürün Mining'de dahi 58 dereceyi geçmiyordu.

https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=08G-P4-6278-KR&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber => 487,6 Euro + Kdv(%18) + kargo = (3020 + kargo)

quote:

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=08g-p4-6278-kr ==> +%20 gümrük vergisi ile 756 dolar ABD gönderim (güncel kur ile 3110 lira + kargo)

https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=08G-P4-6278-KR ==> +%18 gümrük verigi ile 643,6 Euro Almanya gönderim (güncel kur ile 3271 lira +kargo)

BU İSE REV. 1https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=08G-P4-6178-KR (4+1 Faz dizilimi)

TR fiyatı https://www.nanokatalog.com/urun/evga-geforce-gtx-1070-hybrid-gaming-8gb-gddr5-ekran-karti

FİYAT : 2550 lira PAZARLIK YOKTUR. BAYRAMA KADAR GEÇERLİDİR. (Bayramdan sonra yeniden 2700, satılmazsa mining'e başlayacağıö) Su soğutma için her türlü değer. SIFIRDIR

TAKAS:(sıfır veya sıfıra yakın)Galaxy S9 ile takas yapabilirim. (S8 de düşünebilirim) Takas Fiyatım 2700 liradır.
    4 gb gtx 1050 Ti ile de takasa girebilirim.

GET satışı Ancak ve ancak komisyonu alıcıya ait olursa yapabilirim. Ürünün Backplate' i vardır. Alıcı kişi ile anlaşılınca, kartı sadece denemek amacı ile uygun bir sisteme takıp deneyeceğim.

(Kısa süreliğine indirim) eVGA GTX 1070 Hybrid (SIFIR) ve Ekran Kartı Soğutucuları

REV 01
    REV 1

Merbalar bozuk ekran kartlarımı satarken, genellikle soğutucu boyutlarını isteyen "bu karta uyar mı?" sorularından sonra bu şekilde bir başlık açma ihtiyacı duydum.

Şimdilik hepsini ölçemedim, birkaç gün içerisinde ölçeceğim.

Sadece soğutucu + (varsa) mosfet + (varsa) ram + vidalarını vereceğım + (varsa) Kendi fanı/fanlarını vereceğim.

LÜTFEN ANLAYIŞ gösterelim, yakın zamanda baktım, benzeri soğutuculara 60-70 hatta biraz iyilerine 100 lira isteyenler var (EL-insaf, sanki universal soğutucu)

Buyrun.

Msi Hd7850 Twin Frozr Soğutucusu: SATILDI

Fanları yoktur.
    Vidaları vardır.
    mosfet veya Ram soğutucusu yoktur.

Sapphire HD6850 soğutucusu: 50 lira

Fanı vardır. (4 pin girişlidir)
    Vidaları vardır.
    Ram soğutucusu yoktur.
    Mosfet soğutucusu vardır.

Powercolor HD6850 soğutucusu: 40 lira

Fanı vardır. (3 pin girişlidir, 4 pinlilerde tam devir çalışır)
    Vidaları vardır.
    mosfet ve Ram soğutucusu yoktur.

Powercolor HD5850 PCS+ soğutucusu: 60 lira ==> 2 adet vardır.

Fanı vardır. (3 pin girişlidir, 4 pinlilerde tam devir çalışır)
    Vidaları vardır.
    mosfet soğutucusu vardır.
    Ram soğutucusu yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironblood19 -- 12 Mayıs 2020; 14:25:36 >

• Ustam kaç gb peki bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamit23

Ustam kaç gb peki bunlar

Soğutucuları satıyorum
    Kartları isteyen mesaj atsın, az fark ile birlikte veririm.
    Hd7850 2 gb
    Diğerleri 1 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM ATILDI.
  • Çok yararlı bir konu olmuş. Elinde referans soğutucusu olanlar değerlendirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: burgfb

Çok yararlı bir konu olmuş. Elinde referans soğutucusu olanlar değerlendirsin

Teşekkür ederim

• Kart duruyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: MuscleTower

Kart duruyor mu

Duruyor. PM den iletişime geçebilirsiniz.
  • his 4770 için takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

His hd4770 tarafımdan alınmıştır.

Hayırlı olsun

• Powercolor HD5850 PCS+ soğutucusu'nun fanı kaç amper?

la bu konu satış falan değil resmen hayrattır. büyük hayır işliyorsun. lel.

gidip yeni ekran kartı bile almayı düşünüyordüm fanı kırıldı diye. o kadar bulamadım ki pervaneyi, tam girişleri uyan :)

halbuse 47x47x47 pinch 75 mm fandır. ama amperini tutturamıyoruz bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flam

Powercolor HD5850 PCS+ soğutucusu'nun fanı kaç amper?

la bu konu satış falan değil resmen hayrattır. büyük hayır işliyorsun. lel.

gidip yeni ekran kartı bile almayı düşünüyordüm fanı kırıldı diye. o kadar bulamadım ki pervaneyi, tam girişleri uyan :)

halbuse 47x47x47 pinch 75 mm fandır. ama amperini tutturamıyoruz bu sefer.

teşekkür ederim.

GEÇ cevabım için özür dilerim, mesajınızı görmüş, o anda cevap veremedim sonrasında unutmuşum.

Maalesef fanı sandığınız şekilde değil.

https://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_5850_PCS_Plus/images/cooler4.jpg

• amazondanda şu anda ki dolar kuruyla bile 2600 civarı geliyor..hocam malum fiyatlar linkini verdiğiniz yerde 559 dolar amazonda 80 dolar geri çekti fiyatları..kart alma arefesindeyim bu kartta olur ama neredeyse 1080 fiyatı..hayırlısı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: imam003

amazondanda şu anda ki dolar kuruyla bile 2600 civarı geliyor..hocam malum fiyatlar linkini verdiğiniz yerde 559 dolar amazonda 80 dolar geri çekti fiyatları..kart alma arefesindeyim bu kartta olur ama neredeyse 1080 fiyatı..hayırlısı ..
    Merhabalar

İlanımda belirtmiştim, revision 1 ve revision 2 olmak üzere iki farklı gtx 1070 Hybrid var.

Bendeki iyi olan versiyon (rev.2)

Farklarını, Evga Europe'dan resmettim, ekledim.

Rev.1 şu an itibari ile kargo ve vergi dahil 611 dolar, dolar da 4.487 lira ==>2741 lira ediyor.

(Kısa süreliğine indirim) eVGA GTX 1070 Hybrid (SIFIR) ve Ekran Kartı Soğutucuları(Kısa süreliğine indirim) eVGA GTX 1070 Hybrid (SIFIR) ve Ekran Kartı Soğutucuları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironblood19 -- 19 Mayıs 2018; 20:48:40 >

• Eyvallah hayırlı pazarlar
  • 2200 verebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.