Şimdi Ara

SÜPERONLİNE PİNG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BUGUN SÜPERONLİNE A GEÇTİM VE İNTERNET HIZIM 22mb kadar yüksek ama ping 90-100 gösteriyor speedtest.net lütfen yarım edebilicek bir arkadaş var mı?? 2 host gösteriyor 1'i türk telekom 89 ping digeri türkcell süperonline 20 ping ama benim ki türk telekomdaki yardımcı olucak lütfen cevap yazsın

• onrocll O kullanıcısına yanıt
    verdikleri router huawei ise yanında gelen ethernet kablosu adi ping süresini şişiriyor... onu değiştir çok fark ediyor...
  • Sizin hattınız Superonline olduğunu söylüyorsunuz ama "benim ki türk telekomdaki" ifadesini anlayamadım.

Superonline'a doğru yaptığınız ping sonucu doğru olanıdır. Diğer hatlara olan ping değerine maalesef elle müdahele edemezsiniz. Çünkü, Superonline sunucusu üzerinden yapılan farklı bağlantılar bu sonucu veriyor.

Sizin yapabileceğiniz tek şey modemi yeniden başlatıp ip adresinizin değişmesini sağlamaktır. Belki farklı bir noktadan adres alabilirsiniz.

Sıkıntınızı müşteri hizmetleri ile gidermeniz daha sağlıklı olacaktır.
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim denedim farklı kablo yine aynı yine aynı 22 mb hız 100 ping şaka gibi
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    İşte bende bunu anlamıyorum speedtest 'de iki tane host server gözüküyor bir türk telekom diğeri türkcell süperonline müşteri hizmetleri aradım yardımcı olmuyorlar mail atın diyorlar attım cevap vermedıler tekrar attım bak fotoğraflardanda gösteriyim yardımcı olun yav

SÜPERONLİNE PİNG

SÜPERONLİNE PİNG

SÜPERONLİNE PİNG

• Antalya değilde sana yakın diğer illerede bakabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrocll

BUGUN SÜPERONLİNE A GEÇTİM VE İNTERNET HIZIM 22mb kadar yüksek ama ping 90-100 gösteriyor speedtest.net lütfen yarım edebilicek bir arkadaş var mı?? 2 host gösteriyor 1'i türk telekom 89 ping digeri türkcell süperonline 20 ping ama benim ki türk telekomdaki yardımcı olucak lütfen cevap yazsın

Zaten Antalyada 2 tane hosted var...İstanbul-Ankara-İzmirde sunucu sayıları artıyor senin değerin 20 ping olması aslında kötü ama Süperonline'a göre normal yapacak bişey yok ...
  • beta.speedtest.net ile hız testinde ping 4ms olabiliyor... kablosuz olarak...
     SÜPERONLİNE PİNG

https://store.donanimhaber.com/30/5e/02/305e02d4990910ccd6b36c8c30f935cd.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankenshta -- 3 Ağustos 2016; 15:36:39 >
  • Peki abi eden cs go da 100 den aşagı düşmüyor ping şimdi diceksiniz türkiyede sunucu yok kardesım TR serverlarında bile 100 alıyorum
  • bende mersinde oturuyorum bizim alt katta arkadas 60 ms aliyor cs goda ben 110 100 ms falan ikimizinde superonline onun modemi istanbuldan ip aliyor ben adanadan ben nasil istanbuldan alabilirim ip ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daro33 kullanıcısına yanıt
    hangi dnsi kullanıyor sor... cgn ile ping sorunun olabilir ona sor öğren...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankenshta -- 12 Ağustos 2016; 15:00:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.