Şimdi Ara

Bıktım Artık Eşleştirmeden!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen konu açmıştım . Şu an S1 'dim.Dün gece gold 5 e çıktım.Yaklaşık 1 haftada S4 ten çıktım.Ama Mesela takım ben S1 isem (seri maçlarımdan bahsediyorum) geri kalan 4 kişi gold 3-2-4 vs..Ama karşıda bazen plat 5 geliyor.Bizim lanede sorun yaşamıyoruz plat olunca ama diğer laneler zorlanabiliyor. Ben yeni golda çıktım.Sizce silverdayken neden böyle platlar falan geldi?Normal de ben onlarla oyun atamam ?Saçmalık değil mi?

1.3 / 3.4 / 17.1
    Ortalama 5.46:1 KDA

Main:Sup

lütfen bir şeyler söyleyin ne yapmam lazım ?

• Elon yüksektir. Gurur duyman lazım.
    Hak ettiğin yerde değilsin demek bu.

Adamın ligi gold 5 takımında tek altın çerçeve bunda geri kalan 2 silver 2 bronz.
    Böyle olmaktan daha iyidir.
  • aynı problemi ben de yaşıyorum. hesap gold4, karşıya dia5 falan geliyor... elo yüksek diye de bu kadar lig farkı bulunan adamla aynı oyuna düşmek çok saçma
     Bıktım Artık Eşleştirmeden!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Elon yüksektir. Gurur duyman lazım.
    Hak ettiğin yerde değilsin demek bu.

Adamın ligi gold 5 takımında tek altın çerçeve bunda geri kalan 2 silver 2 bronz.
    Böyle olmaktan daha iyidir.

Ama mesela karşı lane b attı bizim adc de attı geliyor.Benim ihtiyacım yok mide roam atmaya gidiyorum,sayısız kill kazandırdım veya spell harcattırıyorum.Adc laneye gelmemiş niye gidiyorsun diyor.Ne suç olsa suplarda buluyorlar.Adc'nin pozisyon alması,nerde takasa girip girmeyeceğini bilmesi lazım.Mesela böyle bir şey yatığında takası kazanıp kazanamayacağımızı anlıyorum , sayısız defa bot lane gördüm o yüzden belki de.Hatta normal oyun da zaten sürekli plat ve dia gelmeye başladı alıştım artık bir yerden sonra

• Aynı durum ile karşı karşıyayım. Hele akşam ve gece pes dedim. Karşıya plat adamları verirken bana geçen yılın bronzunu vermiş. Silver vermiş. 1 tane de gold vermiş. Her maç böyle bana 1 gold veriyorsa karşıya 3. 1 plat veriyorsa karşıya 3 plat.

Ciddi anlamda leş adamlarla oynuyorum. Muazzam şekilde feedliyorlar.

Bana verdiği plat 5 Ezrael top yapıyor. 0/10/12 bu adamı taşıyoruz. İşte ancak 1 maç taşınıyor. Plat ve gold gelmesine isyanım bana verdiği adamın kolsuz olup karşıya hep ezilmesi.

Daha şimdiden plat ve goldlar ile oynamakta az saçma değil.
  • ELO İLE EŞLEŞİYORSUNUZ LİG İLE DEĞİL...
  • Kardeş bir insan rakibi kadar iyi olabilir ne güzel işte rekabet mis gibi geçen senelerde banada öyle geliyordu rakip mid yüksek ligi olurdu botlane ise benımle denk 6/0 cıkardım kalistayla laneden rakip mid gelir tek comboyla yok ederdi (Bkz : ryzedan neden nefret ediyorsun sorularına cevap olsun buda :d)
  • quote:

Orijinalden alıntı: microlap

ELO İLE EŞLEŞİYORSUNUZ LİG İLE DEĞİL...

elom yüksek olabilir mi yani goldlara göre ?
  • platlar iyi değil anlayın artık şunu gelsinler free win kazanıyosunuz işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yegeseadayı

quote:

Orijinalden alıntı: microlap

ELO İLE EŞLEŞİYORSUNUZ LİG İLE DEĞİL...

elom yüksek olabilir mi yani goldlara göre ?

evet elon yüksek gurur duyabiilirsin. ya da onların ki düşük ama muhtemelen seninki yüksek.
  • Bana bronz 2 verip karşıya elmas 5 verdiklerinde ağlamadıysam senin hiç QQ konusu açmaya hakkın olmamalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.