Şimdi Ara

RAMSİZ BİLGİSAYAR AÇILIRMI??? ŞIKLI UZMANLIK SORUSU :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
2
Favori
46.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar, yeni sistem kurdum imzamdaki gibi, RAM ve HArd disk ve CPU Sogutucusu daha takılı değil üstünde, sistemde stock fan, ana kart, Psu ekran akrtı baglı bi biçimde bütün baglantıları tamam, çalıştırmak istesem, FAN sesini falan duymak için (kasanın stock fanlarını denemek istemiştim de) bilgsaiayr ne gibi bi tepğki verir? HArd disk ve Ramsiz bilgisayar açılırmı? açılırsa naapar?

bende olan şu, Acaba bu sorun hard disk ve ram olmadıgından mı yoksa enerji kabloları veya ana kartta bir sorunmu var diye soruyorum;

açılıyor 1 sn sonra kapanıyor sonra tekrar açılıyor, 3 sn sonra fgln bi daha kapanıp açılıyor. bumudur? bi kere denedim, PSU mu sorunlu dedim başka bi PSU denedim aynı sonuç, Kasanın power düğmesi sorunlumu falan diye kasanın bütün kablolarını çıkardım sadece ana kart işlemci falan filan bagladım sw pinlerini temas ettirerek tornavida ile denedim, yine aynı sonuç, bu arada işlemcinin fanı döner gibi oluyor duruyor falan garip yani.
    sonuç hangi şık olabilir

1- ana kart veya işlemcide bir sorun var sistem başlamıyor
    2- Ram ve HD olmadan sistem açılmaz reset atar
    3-Cpu nun sogutucusu bozuk, dönmediği için sistem resetliyor
    4- Hepsi
    5-Hepbiri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 27 Ocak 2007; 16:50:10 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.