Şimdi Ara

Tanklı Canon Pixma G serisi kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vatan da g3400 ün fiyatı 607 ye düşmüş, almayı düşünüyorum.

Kullanan kimselerden yorum alabilir miyim?

Herhangi bir kronik sorunu var mıdır?

• Bende g2400 yada 3400 almayı düşünğyorum umarım iyidir birde aklımda brother t500w var ?
  • Ben bir iki tane inceleme izlemiştim. Baskı kalitesi olarak brother aralarında sonuncuydu, o yüzden elemiştim.

Ama Canon'u da pek kullanan yok sanırım.
  • Bende bakabilirmiyim o videoya ?
  • O kadar video seyrettim ki, yine de bulmaya çalışayım tekrar.

Esas sorun kullanıcıların yorumlarını duyamamak.
  • Şu video olabilir
    https://www.youtube.com/watch?v=x1847NHeyXY

Buras Tanklı Canon Pixma G serisi kullanan var mı?
    ı brother için hayal kırıklığı olmuş fakat diğer önceki Superman li çıktılar gayet hoş bu neden böyle çıktı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasit019 -- 28 Temmuz 2016; 21:25:49 >

• Ben Epson L366 ' yı çok beğendim belki Epsın alırım iyice araştırıyorum bu arada bu videoda L366 modeli var ama türkiyede 365 modeli satışta ne fark olabilir acaba ?
  • Kod farkları genelde ülkeler arasında oluyor. örneğin g3400 hindistanda g3000 diye satılıyor. ,

Epson benim de aklımda ama çıktıları biraz fazla kontrastlı geliyor bana (L130, L220, L365, L455 serileri için konuşuyorum). Epson olursa sanki l800 serilerine gitmek gerekiyor onlar da ev kullanımı için pahalı geliyor.

L800 serisi yerine canon ip7250 alıp dolum kartuşla kullanmak mantıklı geliyor ama dolum kartuş ne kadar sağlıklı tartışılır. (Eski Epson yazıcımı dolan kartuşla kullanmıştım, 20-25 çıktıdan sonra kartuşu tanımamaya başlamıştı.)

Malesef yazıcı konusunda forumlar yetersiz karar veremiyorum uzun süredir.
  • Şu videoyu izledim buradada göz alıcı renkler var ne iş anlamadım kafam allak bullak

https://www.youtube.com/watch?v=IWD65dGBcOM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.