Şimdi Ara

6.15 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/patch/615-yama-notlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 25 Temmuz 2016; 23:08:56 >

• J4 buff sevindirdi de Heca aldığım zaman nerf yemesi üzdü. Arkadaşım alma nerf yiyecek dediğinde dinlemedim de resmen...
    Sona da iyi olmuş base gibi can basıp duruyor. Braum da pek belli olmaz sanırım.

Bu hangi dil bu arada?
  • vietnamca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 25 Temmuz 2016; 17:57:27 >
  • Ryze ultisine bir pasif veya ekleme lazım(buff).E'sinede cd nerfü lazım.Ama gördüğüm kadarıyla hiç dokunmamıslar.İlla Faker'ın alıp show mu yapmasını istiyorlar ? Lcste zaten o ult god tier
  • Norain kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de az önce baktım vietnamca dedi translate amca

Burada dilden dolayı pek anlamamıştım. Türkçe halinde gördüm de Nida q buff? Q su zaten yok ediyordu :'(
  • up
  • Irelia hala nerf almamış saçmalık.

Bu arada Ryze bir sonraki yamada buff alacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 25 Temmuz 2016; 23:12:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Irelia hala nerf almamış saçmalık.

Worlds'te coşturacaklar o zaman mavi pattisimi
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Corki, Ryze, Kalista için hep yapıyorlar ama ben birdaha görmek istemiyorum bunları.Her Worlds öncesi aynı bufflar.Fiora da aynı şekilde yine Worlds öncesi geldi başımıza.

Azir için de her Worlds öncesi tersini yapıyorlar.Ne dominantmış ya.
  • Corki riotun en torpilli çarlarından biri oynanmazsa içleri rahat etmiyor
  • worldste biraz fighter görek topta irelia jax olaf felan nerf atmasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nidalee değişiklikleri yanlış olmuş , büyük ihtimalle bir yama sonra törpülerler . Dengelemeye çalıştıkları kısım sadece AD nidalee oyuncularını bitirdi , kısaca aa+r+aa+q olayını iptal ettiler . Buna karşılık ap nidalee'nin erken safhada ki güç patlamasını iyice güçlendirdiler . Nidalee'nin zaten şuan 2-3 level de karşı ormana girip baskı kuramayacağı bir şampiyon yokken iyice güçlendi , nida soloq da instaban olmaya devam eder bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 26 Temmuz 2016; 2:06:25 >
  • Zyra kadar saçma damage atan bir heroya damage buffı gelmesi güldürdü sadece.
  • Zyra şu an en kör adc'yi bile taşırken early hasarına buff gelmesine sadece bi tarafımla gülerim. Rahat rahat boostlanır artık 2 kişi botta
  • Zyra support oynarken takımdakilerin 2 katı damage çıkıyor ap kasınca :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zyra buff :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Irelia hala nerf almamış saçmalık.

irelia yeterince nerflendi şuan dengeli durumda sadece karşısında oynamasını bilmeniz lazım
  • yeni client ne zaman gelecek. beta sürümünde falan diyolardı.
  • vayne buff wtf
  • Irelia dengeli falan değil hala çok güçlü hala %60 ban oranı var.Ayrıca Irelia kaç tane nerf aldı bir yazar mısın bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 26 Temmuz 2016; 11:26:47 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.