Şimdi Ara

BLOODY A9 ve V3-5-7 SERİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Bloody a9 ve V serileri arasında kaldım. Combat Arms oyunu icin almayi düsünüyorum ve macro olarak hangisi daha iyi bir fikrim yok ve arastirmama rağmen kayda değer birsey bulamadım. Kullananlar arasında bilgi sahibi varsa lütfen bilgilendirebilir mi ? Aralarındaki özellik farkları nelerdir ? Ve Macroları ücretli diyorlar ücretini verip alsam dahi verim alabilir miyim?

Şimdiden herkese teşekkür ederim, iyi forumlar.

• Geçen gün bloody A6 aldım yazılım için 9,90$ ödemen lazım fakat ödeme paypal üzerinden yapılıyor paypal türkiye'de faaliyetlerini durdurdu açıkcası macro yapman ve core 3 core 4'leri kullanman için gereken yazılım aktivasyon kodu nu alamıyorsunuz.

Bloody USA ile konuştum Türkiyedeki durumun farkındalar farklı bir ödeme yöntemi üzerinde çalıştıklarını söylediler fakat şuan için TR'den ödeme yapılamıyor.

Göz önünde bulundurunuz bazı mouse'larında ise aktivasyon mouse ile geliyor satın aldığın sitede yazar.
  • A90 aldim lazer switch'e sahip daha uzun omurluymus, normal switch'li Bloody modellerine gore daha iyi, ele cok iyi oturuyor tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Geçen gün bloody A6 aldım yazılım için 9,90$ ödemen lazım fakat ödeme paypal üzerinden yapılıyor paypal türkiye'de faaliyetlerini durdurdu açıkcası macro yapman ve core 3 core 4'leri kullanman için gereken yazılım aktivasyon kodu nu alamıyorsunuz.

Bloody USA ile konuştum Türkiyedeki durumun farkındalar farklı bir ödeme yöntemi üzerinde çalıştıklarını söylediler fakat şuan için TR'den ödeme yapılamıyor.

Göz önünde bulundurunuz bazı mouse'larında ise aktivasyon mouse ile geliyor satın aldığın sitede yazar.

Bu aktivasyon kodunun belli bir süresi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aoguzhan34

quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Geçen gün bloody A6 aldım yazılım için 9,90$ ödemen lazım fakat ödeme paypal üzerinden yapılıyor paypal türkiye'de faaliyetlerini durdurdu açıkcası macro yapman ve core 3 core 4'leri kullanman için gereken yazılım aktivasyon kodu nu alamıyorsunuz.

Bu aktivasyon kodunun belli bir süresi var mı ?

Süresi yok bir kere alıp kullanıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.