Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ediyor,saygılar sunuyorum.
  • Son aldığım ürünler de geldi, kargo ve sorulara yanıt verme hızı muazzam. Ürünler de fiyatına göre çok çok iyi, ne yazıyorsa o geliyor. Tekrar teşekkür ederim, parayı ayarlayınca inşallah kehribar tesbihimi de alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre kullanıcısına yanıt
    Tabiki,her zaman bekliyorum.
    Ne zaman isterseniz kehribarınız hazır.Görüşmek üzere saygılar sunarım
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Değerli DH üyeleri ,havale ile alım yapan üyelerimiz her geçen gün artmaktadır.

Tekrar bilgilendirme yapmak istiyorum,havale ile ödeme yapacak müşterilerimize GG fiyatlarına göre GG komisyonu olan %10 tutarında indirim yapılmaktadır.

Bu şekilde satın almak isteyenler pm ile ulaşabilirler.Bununla beraber GG üzerinden satışlarımız da tüm hızı ile devam etmektedir.

Saygılar sunarım
  • Arkadaştan 4 oltu, 1 katalin tespih aldım. Sipariş aşamasında çok yardımcı oldu, ayrıca çok hızlı geri dönüş yapıyor.

• Quaker kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Ürününüz kargolandı.Sisteme 18.00 e kadar bilgiler girilecektir.Saygılar sunarım
  • Kazım kardeşimiz den satın aldığım tespihler geldi.

Kendisi her konuda yardımcı olmaya çalışan, iyi niyetli bir satıcı. Tespih den pek anlamadığım için yorum yapamayacağım ama ilanda ne yazıyorsa, arkadaş ne dediyse o şekilde ve hızlı kargo ile güzelce paketlenmiş olarak geldi.

Tespihler renk olarak hoşuma gittiği için aldım. Beni ilgilendiren kısım arkadaşın esnaflığıydı. Bu konuda çok düzgün ve ilgili bir kardeşimiz, bem alışverişten memnun kaldım. Kardeşimizin yolu açıkolsun.

Bir sonraki alışverişte görüşmek dileğiyle.Bol kazançlar...

• alks kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünceleriniz ve yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.
    Her zaman bekliyorum.

Hakkımda düşündüğünüzün kat kat fazlası sizin olsun inşallah.Saygılar sunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Güzel düşünceleriniz ve yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.
    Her zaman bekliyorum.

Hakkımda düşündüğünüzün kat kat fazlası sizin olsun inşallah.Saygılar sunuyorum.

• Arkadaşımızdan 5 tespih daha aldım. Satıcının esnaflığı bağımlılık yapıyor, bir süre foruma girmesem iyi olacak Bu iş Kolleksiyoner olma yoluna doğru gidiyor ama genel yorumum;

Aldığım
    Oltular - Linyit kömürü olsa,
    Gürgen - Söğüt olsa,
    Ceviz - Kayısı olsa,
    Firuze - Çakıltaşı olsa,
    İğde - Çam olsa,
    Gül - Diken olsa,
    Onyx - Onbirx olsa ...

Arkadaşa ödediğim her kuruş helali hoş olsun.

NOKTA anlayana!
  • HızırBey kullanıcısına yanıt
    Şimdiden ufak bir koleksiyon hazır ettik :) inşallah çeşidi çoğaltarak devam edeceğiz Hızır Bey,bu arada yorumunuza bayıldım.Çok uyumlu olmuş :)

Tekrar görüşmek üzere,saygılar sunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 24 Ağustos 2016; 21:57:35 >
  • Üstadım çift taraflı zaza tesbihi modelleriniz varmı ?

• Aziz Kancar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,aşağıdaki linkte bir miktar mevcuttur.Saygılar sunarım

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA?k=zaza
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Dün aldığım 7 tespih bugün elime ulaştı.Kendisine ilgisi ve hızlı geri dönüşü için çok teşekkür ediyorum.

Az sonra yeni siparişlerimi de geçeceğim.

Dürüst ve muazzam esnaflığı için kendisine teşekkür ediyorum.
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum,sağlıkla kullanınız,saygılar sunarım
  • BIgün teslim aldım Oltu taşı olup olmadığını araştırmadım, test etmedim, satıcı arkadaşa güvendim gerek duymadım. Tesbihin ele oturuşu muazzam, püskülü biraz kısaltmak gerek tabi. Beklentimi karşıladı, beğendim. Sağlıcakla, dua ile...

• Galleo kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yedek taşı saklayınız.Aklınıza geldiğinde testleri her zaman yapabilirsiniz.

Sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Saygılarımı sunuyorum
  • Havale ile almis oldugum tesbihler elime ulasti. Arkadasa ilgisi alakasi ve durust esnafligi icin tesekkur ediyorum.

• omergenc23 O kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kullanınız,tekrar bekliyorum.

Saygılar sunarım
  • saat 16.12 de sipariş verdim bugün kargolanabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.