Şimdi Ara

Kredi kartı ile 9 taksit eutelsat digitürk üyeliği 566 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
6.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/-kampanyaligtv-kk
    Bu kampanya çok mantıklı. Kredi kartı ile 9 taksit. Giriş+süper lig+hd 566 lira 12 aya bölersen 47 lira.3 ay sporextra, yetişkin, mobil lig tv de hediye. eutelsat üyeliği. Benim mevcutta eutelsat üyeliğim var iptal faxı çekecem gelecek ay, iyi fiyat vermezlerse bunu alacağım galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel yeni iyelik diyor ama eski üyeliği iptal edip alabilir miyiz acaba
  • Simdi uye olsak ne zamana kadar izleyebiliriz.

• 3 Ağustos 2017 ye kadar yayınlar

• Bu paket n11 gittigidiyor gibi sitelerdede satılırmı acaba dahada uygun fiyata almış oluruz

• Bu kampanya bana da güzel geldi. Keşke belgesel paketi de dahil olsa o 3 aylık zırvalıklar yerine.

Birde hangi kutuyu veriyorlar, digiturkplus mı?
  • Turksat üyeliğim var. 3 ağustosta sürem bitiyor. faturalı döneme gireceğim fiyat teklifi almadım daha.
    ama büyük ihtimalle iptal ettirip. 522 lira'ya eutelsat uydusundan giriş + şampiyonlar + hd paketi 9 taksitle alacağım.

turksat ı da çok ucuza vereceklerini sanmıyorum o sebeple eutelsat tan abone olmak mantıklı geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

Turksat üyeliğim var. 3 ağustosta sürem bitiyor. faturalı döneme gireceğim fiyat teklifi almadım daha.
    ama büyük ihtimalle iptal ettirip. 522 lira'ya eutelsat uydusundan giriş + şampiyonlar + hd paketi 9 taksitle alacağım.

turksat ı da çok ucuza vereceklerini sanmıyorum o sebeple eutelsat tan abone olmak mantıklı geldi bana.

Hocam merhaba, şu an bizim evdeki durum da böyle 3 Ağustosta üyelik bitiyor, babam kullanıyor ben şehir dışında yaşıyorum, 9 x 86TL teklif yapmışlar, HD Paket, Tüm Maçlar, Belgesel açık, Film kanalları 3 Ay hediye, amacı öncelikli olarak maçlar olan biri için uçuk bir fiyat verdiler. Sanırım üyeliğini iptal ettirip ben de bu pakete yönelteceğim.
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    evet uçuk fiyat teklif ediyorlar. böyle bir kampanya var diyorum o yeni üyeler için diyor :)) sanki eski üyeysek yeni üyelik alamıycakmışız gibi.. eskisini kapatır yenisini alırım diyorum o zaman .. sanki mecburum kazık tekliflerini kabul etmeye.. kredi kartı hesap kesimim ayın 17 sinde o günü atlatıp başvuracağım.. eskisini de kapatıyorum haliyle.
  • Fatura olmaması güzel. Fiyat fena değil .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut kampanyalar içerisinde 566,91 TL'ye Giriş + Süper Lig + HD paketi uygun gözüküyor. Aktivasyon ücreti alınmaması ve yayınların Eutelsat uydusu üzerinden izlenecek olması avantaj. Fakat apartmanında veya dairesinde Digiturk anten sistemi bulunmayanlar 60'lık çanak için 60 TL, 90'lık çanak için 72 TL ilave ücret ödeyeceğinin bilincinde olsun.

Bu arada bugün başıma gelen bir durumu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Geçen sene Next kampanyası ile satın aldığım Türksat Aile + Şampiyonlar + HD paketim süresi 2 Ağustos tarihinde sona eriyor. Süre uzatımı için bu sabah müşteri hizmetlerinden aradılar. 1 senelik yeni taahhüt ile yine Türksat üzerinden mevcut paketlerim ve bir kaç ıvır zıvır hediye kanal için ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 9 ay 70,99 TL, toplamda 638,91 TL'ye devam edelim teklifinde bulundular. İstedikleri rakamın yüksek olduğunu ve Lig TV'ye Kredi Kartıyla üyelik kampanyasındaki rakamların daha uygun olduğunu söyleyince, ne yeni aboneler ne de mevcut aboneler için böyle bir kampanyanın olmadığını ısrarla tekrar edip beni laf kalabalığıyla bastırmaya çalıştılar. Daha kendi internet sitesindeki kampanyadan bir haber müşterisini yanıltan bir temsilciyle benim daha fazla boşa harcayacak zamanım olamaz deyince, peki x bey, bizim size teklif edebileceğimiz rakamlar bu, öyleyse işlem yapmıyorum deyip kapattı. Yani özetle bu gibi temsilcilerle muhatap olan arkadaşlar dikkatli olsun. Daha fazla para kopartmak için yapamayacakları şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Mevcut kampanyalar içerisinde 566,91 TL'ye Giriş + Süper Lig + HD paketi uygun gözüküyor. Aktivasyon ücreti alınmaması ve yayınların Eutelsat uydusu üzerinden izlenecek olması avantaj. Fakat apartmanında veya dairesinde Digiturk anten sistemi bulunmayanlar 60'lık çanak için 60 TL, 90'lık çanak için 72 TL ilave ücret ödeyeceğinin bilincinde olsun.

Bu arada bugün başıma gelen bir durumu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Geçen sene Next kampanyası ile satın aldığım Türksat Aile + Şampiyonlar + HD paketim süresi 2 Ağustos tarihinde sona eriyor. Süre uzatımı için bu sabah müşteri hizmetlerinden aradılar. 1 senelik yeni taahhüt ile yine Türksat üzerinden mevcut paketlerim ve bir kaç ıvır zıvır hediye kanal için ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 9 ay 70,99 TL, toplamda 638,91 TL'ye devam edelim teklifinde bulundular. İstedikleri rakamın yüksek olduğunu ve Lig TV'ye Kredi Kartıyla üyelik kampanyasındaki rakamların daha uygun olduğunu söyleyince, ne yeni aboneler ne de mevcut aboneler için böyle bir kampanyanın olmadığını ısrarla tekrar edip beni laf kalabalığıyla bastırmaya çalıştılar. Daha kendi internet sitesindeki kampanyadan bir haber müşterisini yanıltan bir temsilciyle benim daha fazla boşa harcayacak zamanım olamaz deyince, peki x bey, bizim size teklif edebileceğimiz rakamlar bu, öyleyse işlem yapmıyorum deyip kapattı. Yani özetle bu gibi temsilcilerle muhatap olan arkadaşlar dikkatli olsun. Daha fazla para kopartmak için yapamayacakları şey yok.

aynı teklifi dün banada yaptılar sizinde bahsettiğiniz gibi kredi kartına 9 taksitle daha uygun paketler olduğunu söyledim . bizim vereceğimiz teklif bu dediler. bu şartlarda bende kabul etmediğimi belirttim. bakalım 2 ağustosa kadar bir paket seçip değerlendireceğim.

• Bugün kredi kartı kampanyasıyla Giriş+Şampiyonlar+HD paket satın aldım. Humax 9503 HD cihaz verildi.
    3 ekime kadar spor extra, mobil lig tv yetişkin paketi verilmesi lazımdı ama online işlemlerde 3 eylül e kadar tanımlamışlar aradım durumu söyledim düzeltecekler bakalım..

521.91 TL ödedim senelik ortalaması 43.50 TL ye geliyor bence gayet iyi.
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Aynı pakete bende az önce başvurdum, başvurudan sonra ne kadar zamanda gelip kurulum yaptılar?
  • sodostre kullanıcısına yanıt
    Digiturk bayii si çok yakındaydı hemen kuruldu.. beklemedim sayılır.
  • quote:

Bugün kredi kartı kampanyasıyla Giriş+Şampiyonlar+HD paket satın aldım. Humax 9503 HD cihaz verildi.
    3 ekime kadar spor extra, mobil lig tv yetişkin paketi verilmesi lazımdı ama online işlemlerde 3 eylül e kadar tanımlamışlar aradım durumu söyledim düzeltecekler bakalım..

Selamlar, önceki mesajınızda 3 Ağustos'ta süresi sona erecek Türksat aboneliğinizden bahsetmişsiniz. Tahmin ediyorum ki, kredi kartı kampanyasını yeni bir üyelik olarak satın aldınız. Bu durumda 3 Ağustos'ta süresi bitecek Türksat aboneliğiniz ne oldu? İptal mi edildi, yoksa 3 Ağustos'a kadar iki üyelik şeklinde mi devam edecek?
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    Turksat aboneliğimi iptal ettirdim.
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Hd cihaz olarak öneriniz nedir? Sizce eutelsat hd yayın için hangi marka kutuyu tercih etmem lazım. Pazartesi kurulama gelecekler ona göre söyleyeyim.
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    ben geçmiş yıllarda humax kullanmıştım. sıkıntı yaşamadığım için yine humax istedim.. hangisi iyidir kötüdür bir bilgim yok açıkçası.

yalnız daha önce 9504 kullanmıştım bu sefer 9503 takıldı bilemiyorum arasında ki farkı .. şimdilik bir sıkıntı yok.
  • quote:

Bugün kredi kartı kampanyasıyla Giriş+Şampiyonlar+HD paket satın aldım. Humax 9503 HD cihaz verildi.

3 eylül e kadar tanımlanan hediye edilmişti kanallar. bugün aradılar yanlış kod girmiş bayii çalışanı. düzelttiler 3 ekime kadar oldu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.