Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 400DK+1000SMS+2GB 15TL MEGA2GB & 600DK+1000SMS+3GB 19TL MEGA3GB (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
90
Favori
78.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dun gecede kontrol etmistim ama yüklenmemiş ti.
    Şuan baktığımda gelen sms teyüklenmiş gözüküyor.
    Ama vodafone yanımda uygulamasında gözükmüyor....

İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafoneda kalan kullanımlar zaman zaman gözükmüyor ama gözükmese de yuklendiyse kullanabilirsiniz.

• Ben simdi turk telekom faturalu hat kullanıyorum. Tahahhütün bitmesine 2 ay var. Nasıl vodafonea gecebilirim.

• Tarifeye ilk kez kayıt olacaklar SUPER3GB ---> 7000
    MEGA3GB yazınca kabul etmiyor.
  • Online Self Servisten bakın, daha düzgün çalışıyor.

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    artık onuda kabul etmiyor
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Super3gb calismiyor diyorlar

• SUPER3GB kodu çalışmıyor. çok iyi tarifeydi daha yeni gördüm yeni kod bilgisi olan var mı?
  • başka alternatif var mı?

• arkadaşlar kampanya sona mı erdi?
    Bugün turkcellden geçmek için başvuru yapacağım 30 tl bakiyem geçişte durur mu?
  • tamda geçecektim arkadaş şansa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymarduk1

SUPER3GB kodu çalışmıyor. çok iyi tarifeydi daha yeni gördüm yeni kod bilgisi olan var mı?

2 de calismiyor sanirim, oyle degil mi?

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Alternatif bir kampanya varmidir acaba mega bitince super olmustu gecen sefer belki yine isim degistirmistir

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    İyi yırtmışsınız :-)

• kizilat K kullanıcısına yanıt
    Yok malesef
  • DOLDUR 3GB her tarifeye oluyo mu arkadaşlar ?
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    2yi denemedim hocam, o tarifeye geçmek istemediğimden
  • Internetim bitti bugun. Hattima 15 tl yukledim. Doldur 3gb yapacaktim. Internetim kapali olmasina ragmen internet yemisim gibi gosterip 8 tl cekti. Sonra bir 15 tl daha yukledim. Doldur 3gb yazip gonderdim. Tarifenize 3 gb internet tanimlandi mesaji geldi. Internete baglandim. 2 tl daha cekti. Müşteri hizmetlerini aradim. Müşteri hizmetleri hic beni dinlemeden sesimi bile duymadan. hosgeldiniz sizi ilgili birime yonlendiriyorum dedi ve beni beklemeye aldi. Yaklasik 12 dakika bekledim. Sonra kapattim tekrar aradim. Bir sekilde musteri hizmetlerine ulastim. Adam diyor ki bana sistemimizde boyle bir dusus gozukmuyor. Yani guya 10 tl kesmemisler benden. Ben de dedim ki bugun kac para yuklemisim. 30 tl dedi. Ne kadar harcamisim dedim. 10 tlye internet almissiniz dedi. Hattimda ne kadar var dedim. 10 tl dedi. Ee kalan 10 tl nerede dedim. Adam error verdi. Hala yok sistemlerinde dusus gozukmuyormus falanmis fismanmis. En son 24 saat sonra tekrar arayin deyip beni basindan savdi.

Velhasil kelam 3 operatörü de kullanmis biri olarak diyebilirim ki vodafone acik ara Türkiye'nin en kötü operatorudur. Bunu sadece bu olaya dayanarak soylemiyorum. Diğer operatorlere gore internet hizi daha yavas, görüşme kalitesi berbat. Seste bir yapaylik var. Müşteri memnuniyeti sifir. Müşteri hizmetlerine ulasmak tam bir eziyet. Ulastiktan sonra derdini anlatabilmek daha bir eziyet. Şu 3 aylik surem dolsun Türk telekoma geri döneceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

arkadaşlar kampanya sona mı erdi?
    Bugün turkcellden geçmek için başvuru yapacağım 30 tl bakiyem geçişte durur mu?

Kampanya söylenene göre bitmiş. Turkcell bakiyeniz aktarılmaz, taşıma işleminden sonra yanlış hatırlamıyorsam bir ay içinde Turkcell'e bakiye iadesi için başvurmalısınız.

• Super2gb bittiyse tarifeye daha önce geçmiş olanların paketleri yenilenmeyecek mi yani gelecek ay, tam da yeni geçmiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.