Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.776
Cevap
117
Favori
314.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca ürün garanti dışı kalıyor yapinca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozgorrrr -- 1 Ağustos 2016; 19:01:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Ayrıca ürün garanti dışı kalıyor yapinca

Az önce samsung servise sordum. Servis menüsüne girip değiştirdiğiniz ayarlar yüzünden cihazda sorun olursa garanti dışı kalır diyor. Bu yüzden sorumluluk sizde. Ben yaptım sorumluluğu aldım. Dinamik ayarlarında iken renklerle oynayarak uygun ayarı bulmaya çalışın.

• kronikzll kullanıcısına yanıt
    Neden dinamik öneriyorsunuz,ben standarttayken yapmıştım ama ?
  • Benden 40KU7000 Aldım. 40 inch yani. Aynı gün teslim ettiler ve kurdular ama Samsung almaz olaydım. Samsung Tv kurulumdan yarım saat sonra bozuldu.
    Ekranda büyük sorun var. TV izlerken yada youtube'ta vs bir şey izlerken ekran gelip gidiyor. Anlık böyle, göz kırpması gibi.
    Aradım servisi geldiler, tutanak tuttular ama değiştirmediler henüz ( Belki servise gidecek vs. diyecekler ). Paketlediler koydular kenara. Haber bekleyin dediler.

Benim sorunumu yabancı forumlarda çok kişi yaşamış. Herkes şikayetçi.
    Buyrun video'su, benim tv değil ama aynı sorun;https://www.youtube.com/watch?v=v9dAT5om8KI

Sizde böyle bir hata var mı?

Denediklerim:
    - Kablo kontrol.
    - Firmware update.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_879

quote:

Orijinalden alıntı: maresal52

Kanal listesi ayarlarda çok basit sekilde tv ye aktarılabiliyor yada tv den usb ye aktarabilirsin. Ayrıca tv den de ayarlanabiliyor.

Sizin sıralamış olduğunuz listeyi kendi tv me aktarabilirmiyim

Aktarırsın arkadaşım listeyi usb ye at sonra
    Menü > Yayın (Kanal) > Kanal Ayarları > Kanal Listesini Aktarın > Yönetici pin girin (Değiştirmediyseniz 0000) > USB den al
  • Peki sizin güncel listeniz varmı nerden bulacam listeyi

• merfur M kullanıcısına yanıt
    Daha fazla renk sunduğu için onu tavsiye ettim. Sonuçta sizin gözünüzün güzel gördüğü ayarı seçmeniz lazım.

• Istanbulo I kullanıcısına yanıt
    Ben de 40" olanini almayi dusunmeye
    baslamistim. Panel sorunlu demek, gecmis olsun. Siz nereden almistiniz? Vestel e de yanasmak istemiyorum kararasiz kaldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 2 Ağustos 2016; 12:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbulo

Benden 40KU7000 Aldım. 40 inch yani. Aynı gün teslim ettiler ve kurdular ama Samsung almaz olaydım. Samsung Tv kurulumdan yarım saat sonra bozuldu.
    Ekranda büyük sorun var. TV izlerken yada youtube'ta vs bir şey izlerken ekran gelip gidiyor. Anlık böyle, göz kırpması gibi.
    Aradım servisi geldiler, tutanak tuttular ama değiştirmediler henüz ( Belki servise gidecek vs. diyecekler ). Paketlediler koydular kenara. Haber bekleyin dediler.

Buyrun video'su, benim tv değil ama aynı sorun;https://www.youtube.com/watch?v=v9dAT5om8KI

Denediklerim:
    - Kablo kontrol.
    - Firmware update.

sadece 40 olanlarında mı var bu sorun ?

• 55ku7000 almaya karar verdim en ucuz nereden alabilirim mağazadan almak ilk tercih istanbuldayım...
  • mosquito kullanıcısına yanıt
    İstanbul bilisim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kebuter21

quote:

Benden 40KU7000 Aldım. 40 inch yani. Aynı gün teslim ettiler ve kurdular ama Samsung almaz olaydım. Samsung Tv kurulumdan yarım saat sonra bozuldu.

Denediklerim:
    - Kablo kontrol.
    - Firmware update.

sadece 40 olanlarında mı var bu sorun ?

Bu sorun sadece 40 inch'lerde değil, hepsinde mevcut. Bu forumdaki bazı arkadaşlar gibi şanslı olup, sağlam tv çıkan oluyor işte.

Ben cihazı İstinye Park, Avrupa Elektronik ( Samsung yetkili bayii ) 'den almıştım.

• Youtubeden video izlerken anlık ufak donmalar, titreme gibi şeyler oluyor mu sizde de? Her ayarı denedim ama düzeltemedim sorunu

• Ben samsung 40inch KU7000 aldım, pişmanım. Hepsinin teşhir ürününü test etmiştim oysaki.

2000 - 2500 TL arasındaki 40 inch'leri test ettim.
    Vestel: Hareketli görüntüde çok kötü idi.
    Grunding: Vestelden bir tık iyi ama genel olarak kötü idi.
    LG: Gayet iyiydi fakat samsung'dan 1 tık kötü idi.
    Samsung en iyisiydi. Fakat onda da hep sorun, hep sıkıntı. Aldığın ürünü değiştirmeyip servise sokmaya çalışıyorlar.

Bir de sürpriz olarak Beko bakmıştım. Sonu Quatro 5B ile biten bir üründü. Video testlerini çalıştırdım, hızlı sahne, 8K video, ışık saçması vs.
    Samsung kadar başarılı idi. Gittim 200 TL daha fazla vereyim, Samsung olsun dedim. Pişmanım.
    Cihazı birebir değiştirmezlerse o kadar çok yere bildireceğim, o kadar çok blog yazısı, haber vs. yapacağım ki; Ben yandım, başkası yanmasın.
    Elektronik şans işi anlıyorum ama tüketiciyi sallamamakta affedilemez bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Istanbulo -- 2 Ağustos 2016; 15:33:45 >

• Istanbulo I kullanıcısına yanıt
    değiştirme ve iade hakkınızı tekrar yineleyin, bence de tamire bırakmayın garanti devam eden cihazı.
    Arçelik/Beko ya bakayım ben de 40" için. Sony nasıl acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendimiz nasi kanal ekleyebiliriz tvye icindekiler gitti taratinca da dogru duzgun bi kanal cikmiyo ortak anten kullaniyorum bilen biri yardimci olabilir mi

• 55KU7000 modelini aldım teknosadan ben de bugün kurulumu yapıldı. 1 yıl ek garanti hediyesiyle beraber 3499 tl ye aldım. Tv genel olarak güzel. Kanal listesinde 1 numaraya kanal koyamadım ama 2 den başlıyor. Radyo ile tv kanalları da karışık duruyor. Kanal listeleme şeklini beğenmedim sadece.

• Kanal listesini nerden bulabiliriz arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Youtubeden video izlerken anlık ufak donmalar, titreme gibi şeyler oluyor mu sizde de? Her ayarı denedim ama düzeltemedim sorunu

İnternet hızım 3 mbite düşmüştü o zaman bile bende takılma olmadı.

• quote:

Ben samsung 40inch KU7000 aldım, pişmanım. Hepsinin teşhir ürününü test etmiştim oysaki.

2000 - 2500 TL arasındaki 40 inch'leri test ettim.
    Vestel: Hareketli görüntüde çok kötü idi.
    Grunding: Vestelden bir tık iyi ama genel olarak kötü idi.
    LG: Gayet iyiydi fakat samsung'dan 1 tık kötü idi.
    Samsung en iyisiydi. Fakat onda da hep sorun, hep sıkıntı. Aldığın ürünü değiştirmeyip servise sokmaya çalışıyorlar.

Bir de sürpriz olarak Beko bakmıştım. Sonu Quatro 5B ile biten bir üründü. Video testlerini çalıştırdım, hızlı sahne, 8K video, ışık saçması vs.
    Samsung kadar başarılı idi. Gittim 200 TL daha fazla vereyim, Samsung olsun dedim. Pişmanım.
    Cihazı birebir değiştirmezlerse o kadar çok yere bildireceğim, o kadar çok blog yazısı, haber vs. yapacağım ki; Ben yandım, başkası yanmasın.
    Elektronik şans işi anlıyorum ama tüketiciyi sallamamakta affedilemez bir olay.

Kusurlu ürünü iade almak ZORUNDALAR. Peşini bırakma. Dava açarım de. Gerekirse git bi avukata ver.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.