Şimdi Ara

ZYXEL VMG3312-B10B ve Telnet Hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
15.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkincisini denemiştim olmadı. İlkini deneyeceğim. Şu an net gitti ama modem kaynaklı değil. Turknet arada yapıyor böyle. Ip alamıyor modem. Uyanınca bakarım artık.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt

tam olarak bende aynı sorunu yasıyorum suan ınt var fakat baglantı cok yavas hıc bır yere gıremıyorum

• "This user is not allow to log in." yazıyor, giriş yapamıyorum. Ben şuradaki yazılımı kurmuştum modeme:

https://osdn.net/projects/zyxel-vmg3312/releases/

Belki onunla ilgilidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

İkincisini denemiştim olmadı. İlkini deneyeceğim. Şu an net gitti ama modem kaynaklı değil. Turknet arada yapıyor böyle. Ip alamıyor modem. Uyanınca bakarım artık.

bendede o problem vardı, sık sık oluyorsa bu keenetic modemler forumda ikinci el birkaç aylık modemler sıfırın yarı fiyatına satılıyor şiddetle tavsiye ederim kendim kullanıyorum çok memnunum arayüzü mükemmel, dediğiniz problemler olmuyor otomatik ip ataması yapılıyor modeme bağlantı koptuğunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 5 Kasım 2020; 9:45:1 >
  • Aslında custom fw olsaydı eli ayağı düzgün olurdu da artık yapacak bir şey yok yeni modem almaktan başka dediğiniz gibi.

• Bende this user is not allow to log in error hatası alıyorum.

Ve ne yaptıysam düzeltemedim ve modem içerisine giremiyorum. kullanıcı adı şifre ekranı açılıyor ama sonrasında bu hatayı verip girişi engelliyor. Reset attım cihazı sadece AP olarak kullanmak için ayarladım çalışıyor ama bi süre sonra tekrar bu hatayı verip modem arayüzüne giremiyorum. Bi çözersem turktelekoma firmware den dolayı küfredip modemi kırıp atıcam ama çözmeden yapmak istemiyorum :)

• vmg3312-b10b modeme 100AAPP2D0.bin sürümünü yüklediğinizde telnet'e erişebiliyorsunuz. ben dslam çipsetimi öğrenmek için kullandım.

gereken kod: xdslctl info --vendor

görmeniz gereken sonuç bu şekilde

ZYXEL VMG3312-B10B ve Telnet Hakkında
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.